• Jan Spěváček

    (1973)

    Starý lom

    Položka č.: 236

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 15:00

    olej, plátno, 1998, 31 x 36 cm, sign. PD J Spěváček 98, rám, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jana Reinerová

    Střešovice pod sněhem

    Položka č.: 235

  • Jana Reinerová

    Praha mých snů (Martinská)

    Položka č.: 234

    akryl, plátno, 24 x 18 cm, sign. PD Reinerová, rám, na zadní straně popsáno autorkou a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Dvorky Malé Strany (Sudek)

    Položka č.: 233

  • Jiří Ptáček

    Břeh

    Položka č.: 232

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    olej, sololit, 69 x 58 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Ivan Ouhel

    Jarní krajina

    Položka č.: 231

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    tempera, papír, 1991, 20 x 15 cm, sign. PD I. Ouhel 91, rám, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Zvláštní přeměna ptáků a lidí v přítomnosti II.

    Položka č.: 230

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    olej, dřevo, 1994, 40 x 100 cm, sign. PD, rám, vzadu nalepen štítek s kresbou a popisem, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Stefan Milkov

    Voyeur

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 108.000 CZK (4.320 €)

    Aktuální cena: 108.000 CZK (4.320 €)

  • Zdena Höhmová

    Pyramida

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    kombinovaná technika, olej, plátno, 1992, 44,5 x 44 cm, sign. DU Z. Höhmová 92, rám, studium na SUPŠ v Brně, žákyně O. Oplta a F. Jiroudka na AVU v Praze, členka sdružení Q

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Beyer

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 252

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Beyer

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 251

    mědirytina, cca 1750, 22 x 13 cm, PD značeno v desce Beyer sc., rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

  • Beyer

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 250

  • Beyer

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 249

  • Michael Rittstein

    Čínská vejce

    Položka č.: 248

    litografie, 1991, 51,5 x 41 cm, sign. PD M. Rittstein 91, 48/90, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    V autě

    Položka č.: 247

    litografie, 41 x 30 cm, sign. PD M. Rittstein, č. 30/100, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Polibek

    Položka č.: 246

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Michael Rittstein

    Odpadky

    Položka č.: 245

  • Michael Rittstein

    Na silnici

    Položka č.: 244

    uhel, pastel, papír, 39,8 x 31,4 cm, sign. LD M. Rittstein, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Josef Žáček

    Spatium

    Položka č.: 243

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    triptych, kombinovaná technika, papír, 92,5 x 66,7 cm, rám

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Jan Šafránek

    Podivný skok

    Položka č.: 242

    akvarel, papír, 2013, 41,8 x 29,5 cm, sign. DU Šafránek 2013, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

  • Jan Šafránek

    Ten pohled

    Položka č.: 241

    akvarel, papír, 2013, 41,8 x 29,5 cm, sign. PD Šafránek 2013, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

  • Zdeněk Hošek

    Vážka

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    akvarel, běloba, tužka, papír, 61 x 43 cm, monogr. PD ZH, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Markéta Urbanová

    (1978)

    Položka č.: 239

    akryl, plátno, 2011, 60 x 45 cm, sign. vzadu Urbanová

  • František Gross

    (1909-1985)

    Město

    Položka č.: 281

  • František Gross

    (1909-1985)

    Figura v krajině

    Položka č.: 280

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Pierot a dívka s růží

    Položka č.: 279

    suchá jehla, 1980, 34,3 x 30,8 cm, sign. PD F. Burant 1980, č. 42/120, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

  • František Burant

    (1924-2001)

    Nemocná zem II.

    Položka č.: 278

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Strom na vodě (PF 1987)

    Položka č.: 277

    lept, 1986, 10,5 x 7,2 cm, sign. DU A. Brunovský, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    On a ona (PF 1984)

    Položka č.: 276

    lept, 1983, 12,8 x 9,7 cm, sign. DU A. Brunovský, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Erika Bornová

    (1964)

    Strážci

    Položka č.: 275

    litografie, 32,6 x 27,4 cm, sign. PD Erika Bornová, č. 39/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně R. Koláře na AVU v Praze