• Oldřich Kulhánek

    Exlibris Frank Götz

    Položka č.: 548

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    lept, 1978, 15,6 x 9,3 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 78, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    PF 1977

    Položka č.: 547

    lept, 1976, 13,9 x 11 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 76, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Exlibris W.J. Götz

    Položka č.: 546

    lept, 1978, 15,1 x 9,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1978, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Exlibris Oldřich Kulhánek

    Položka č.: 545

    litografie, 1988, 18,7 x 8,5 cm, sign. DU O. Kulhánek 88, č. 119/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Položka č.: 544

    litografie, 1979, 16,7 x 11,2 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 79, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Exlibris Johan Souverein

    Položka č.: 543

    lept, 1977, 13,7 x 12,1 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 77, č. 92/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Iva Hüttnerová

    Pijme dál, pijme zas

    Položka č.: 541

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    litografie, 1998, 32,3 x 27,3 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 98, rám, č. 50/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    U zvonu

    Položka č.: 532

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    lept, 1955, 13,9 x 11,7 cm, sign. PD Čepelák 1955, č. 7/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Starý muž

    Položka č.: 531

    lept, 1954, 16,5 x 8,7 cm, sign. PD Čepelák, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

  • František Burant

    (1924-2001)

    Pištec a dvě ženy

    Položka č.: 517

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    suchá jehla, 1999, 33,5 x 24,3 cm, sign. PD F. Burant 1999, č. 43/100, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Nový Svět

    Položka č.: 512

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    olej, akryl, kočárový lak, tuš, plátno, 2016, 110 x 100 cm, sign. PD Rozehnal, blindrám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    Snová krajina

    Položka č.: 508

    pastel, velur, 31,8 x 46,3 cm, sign. PD Kurovský, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    Démon

    Položka č.: 507

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    pastel, papír, 62,3 x 45 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    Horizont

    Položka č.: 506

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    pastel, velur, 44,5 x 61,5 cm, při okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Pláč nad pošetilostí starců

    Položka č.: 494

    koláž, papír, 48 x 33 (62,5 x 45,5) cm, LD a na zadní straně štítek s popisem, při okrajích mimo koláž mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

  • Bohumil Eliáš

    Monumenty v širém prostoru

    Položka č.: 493

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    olej, plátno, 120 x 101 cm, rám

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Položka č.: 486

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 2017, 101,5 x 70 cm, sign. PD TADE 2017, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

  • Bohumil Ullrych

    Letní den

    Položka č.: 479

    olej, plátno, karton, 1933, 19,3 x 24,5 cm, sign. LD B. Ullrych 33, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Pražský hrad

    Položka č.: 477

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    olej, plátno, 1939, 20,2 x 26 cm, sign. PD Ullrych 39, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Klement Lorenc

    (1911)

    Akt dívky

    Položka č.: 472

    patinovaná sádra, v. 36 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Pražský hrad

    Položka č.: 470

    uhel, akvarel, kombinovaná technika, papír, 28,5 x 40 cm, sign. PD J. Grus, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Roman Franta

    Love group

    Položka č.: 469

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    akryl, koláž, karton, 2002, 140 x 200 cm, sign. vzadu Roman Franta 2002, rám, vzadu popsáno autorem, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Pavel Forman

    (1920)

    Mořské pobřeží

    Položka č.: 467

    olej, sololit, 61 x 75,5 cm, sign. PD P. Forman, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. Kysely a O. Nejedlého

  • Zora Záhorská

    Akt dívky

    Položka č.: 461

    pastel, křída, papír, 49,5 x 70 cm, sign. PD Zora Záhorská, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Alois Tužinský

    (1907-?)

    Žně

    Položka č.: 458

    olej, karton, 1941, 21 x 23,5 cm, sign. PD Al. Tužinský 41, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Jambora, poté prof. Sergeje Alexandroviče Mako na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

  • Milan Staněk

    O žních

    Položka č.: 457

    olej, plátno, karton, 57 x 87 cm, sign. PD Staněk, rám, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

    V zahradě getsemanské

    Položka č.: 448

    malba na plechu, 37 x 47 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Most v Hradci králové

    Položka č.: 443

    olej, sololit, 48 x 56 cm, sign. PD, rám, mírně oprýskaný rám

  • Monogramista HG.

    Benátčanka

    Položka č.: 442

    akvarel, papír, 1887, 24 x 20 cm, monogr. LD HG., rám, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Jana Míčková

    Na poli

    Položka č.: 439

    olej, plátno, 1965, 59,5 x 75 cm, sign. PD Jana 1965, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu