• Iva Hüttnerová

    Malíř

    Položka č.: 471

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    litografie, 2018, 30 x 24 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 18, autorský tisk, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Iva Hüttnerová

    Lux

    Položka č.: 470

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    litografie, 2019, 25 x 29,8 cm, sign. DU Iva Hüttnerová 2019, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Vladislav Lachout

    Květiny u jezera

    Položka č.: 451

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    olej, plátno, 50 x 65 cm, sign. PD Lachout, rám

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Vlastimil Zábranský

    Položka č.: 447

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    olej, dřevěná deska, 9 x 7 cm, sign. DU Zábranský, rám, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jaroslav Blažek

    (1927-?)

    Děvče v šátku

    Položka č.: 440

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    kombinovaná technika, sololit, 70. léta, 33,5 x 21,5 cm, sign. PN J. Blažek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Ilustrace

    Položka č.: 439

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    tuš, akvarel, papír, 1974, 23 x 17,5 cm, sign. LD Liesler 74, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Vilém Velecký

    (1962-2015)

    Položka č.: 436

    pastel, akvarel, papír, 61 x 43 cm, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • neznámý

    Ikona

    Položka č.: 416

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    malba na dřevě, 50 x 35,3 cm

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

    Svatý Vavřinec

    Položka č.: 415

    olej, plátno, 1803, 37 x 28 cm, vzadu popsáno: den 12 April 1803, plátno při okrajích značně poškozeno, částečně uchyceno na blind rámu

  • Hans Johann Wagner

    (1866-1940)

    Přístav

    Položka č.: 412

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. LD H. Wagner, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Kliment

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 406

    olej, plátno, karton, 19 x 25 cm, sign. PD Kliment, rám

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Zdeněk Raiser

    Chovanci Ústavu studují Ústavu

    Položka č.: 404

    olej, plátno, 2019, 60 x 40 cm, sign. PD Raiser 19, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Vladimír Zourek

    (1913-1969)

    Položka č.: 396

    olej, karton, 1958, 48,5 x 38 cm, sign. PD Zourek 58, rám, vzadu popsáno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Šípek kvete

    Položka č.: 393

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    olej, karton, 1967, 34 x 23 cm, sign. LD A. Moravec 67, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Václav Koutský

    (1907-1980)

    Položka č.: 383

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    olej, plátno, 1953, 17,3 x 46,7 cm, sign. LD VKoutský 53, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Joža Mikš

    (1901-1966)

    Položka č.: 382

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    olej, dřevěná deska, 59 x 79 cm, sign. PD Joža Mikš, rám, studium kreslení na Státní odborné škole, žák prof. Hofbauera na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Malý a Velký Bezděz na Máchově jezeře

    Položka č.: 370

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    kvaš, papír, 1934, 40,5 x 52,5 cm, sign. PD S. G. Maran 1934, rám, na zadní straně popsáno, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Dušan Říha

    (1931-2001)

    Lesní zátiší (V Březinách u Poličky)

    Položka č.: 369

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    olej, plátno, 1990, 86 x 95 cm, sign. LD Dušan Říha, rám, Původně textilní návrhář Dušan Říha (studia v Liberci, Letovicích a Vítkově), později student Uměleckoprůmyslové školy v Praze a po roce 1960 absolvent pražské Akademie, se po studiích věnoval restaurátorským pracem na hradech, zámcích a různ…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jožka Florián

    Máchovo jezero

    Položka č.: 366

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    olej, lepenka, 1968, 27 x 69 cm, sign. PD J. Florián 68, rám, na zadní straně štítek autora s popisem a signaturou autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Julie Winterová - Mezerová

    (1893-1980)

    Kopretiny

    Položka č.: 358

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    olej, plátno, 1971, 73 x 54 cm, sign. PD JW Mezerová 71, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Beneše a H. Jakesche na VŠUP v Praze, členka Salónu neodvislých v Paříži a Kruhu výtvarných umělkyň

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

    Včas a za všech podmínek s úrodou domů - Za odzbrojení- za mír

    Položka č.: 353

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    oboustranný plakát, tisk, 1962, 56,5 x 76,5 cm, vydalo Ministerstvo školství a kultury v nakladatelství Orbis. 11. červen 1962

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

    Milan Špinka - Mléčným výrobkům vděčím za zdraví a sportovní úspěchy

    Položka č.: 350

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    plakát, tisk, 69 x 46 cm, vydaly východočeské mlékárny Pardubice

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Alois Bílek

    (1887-1961)

    Plníme plán

    Položka č.: 349

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    propagandistický plakát, 1948, 93,5 x 62,5 cm, značeno LU v tisku ABílek, na zadní straně značeno razítky (Ředitelství pošt v Táboře, 1948), mírně zašpiněný a při okrajích mírně potrhaný papír, přeloženo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Myslbek

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Maja Parfumes

    Položka č.: 337

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    akvarel, tužka, papír, 1920, 39 x 26 cm, sign. LD Šimůnek 1920, návrh na reklamní plakát, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Štvanice - návrh na plakát

    Položka č.: 332

    koláž, tempera, papír, 1980, 33 x 24 cm, film byl promítán pod názvem Štvanci, film USA, režie: John Lee Thompson, hrají: Anthony Quinn, na zadní straně razítko čfvu, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Portrét Frederyka Chopina

    Položka č.: 320

    pastel, papír, 69 x 49,5 cm, sign. PD Troup, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Muž s hady

    Položka č.: 317

    kombinovaná technika, staniol, 30 x 16,8 cm, autorská adjustace - plexisklo, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Cyklista

    Položka č.: 313

    tuš, papír, 18, 5 x 26 cm, prosvítá pozůstalostní razítko

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Směrem vzhůru

    Položka č.: 312

    tuš, papír, 16, 5 x 17 cm, prosvítá pozůstalostní razítko

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Pes

    Položka č.: 310

    tuš, akvarel, papír, 5, 8 x 10, 6 cm, okolo popsáno: Takle zas azasde pryč alezas prýde Tuldo..., prosvítá pozůstalostní razítko

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)