Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Maminka

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:30

    tužka, papír, 30 x 20,5 cm, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, stopy od polití, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Kostel

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:26

    tužka, papír, 30 x 21 cm, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tam…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Kompozice

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:20

    tužka, papír, 19,5 x 28 cm, sign. LD A. Bělocvětov 1941, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, přehnuto, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Pr…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:08

    tužka, papír, 29,5 x 21 cm, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, papír přehnutý, potrhaný, ušpiněný, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze…

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Židle

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:03

    tuš, papír, 43 x 30,7 cm, mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Telefon

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:00

    tuš, papír, 45 x 31,2 cm, sign. LD Bělocvětov, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Insect Trio

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 18:23

    litografie, 37 x 26,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 36/55, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Přípitek v trenkách

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 18:11

    litografie, 15,5 x 6,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 9/60, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Cabernet Hero

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 18:09

    litografie, 2022, 15 x 11 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 3/60, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Café Poesie (Prévert)

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 18:07

    litografie, 2022, 16 x 10 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 3/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Adam + Eva + Víno

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 18:05

    litografie, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 47/100, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Vzhůru do oblak

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 18:00

    litografie, 2020, 48,4 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím XX, č. 82/120, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Mořský svět

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 17:14

    serigrafie, 1982, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD 82, a.t., nahoře mimo tisk dvě drobné žluté skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Akt na koni

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 17:04

    lept, 1985, 20,8 x 28 cm, sign. PD nečitelně 85, pasparta, 23/40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

    Odhadní cena: k CZK

  • Neurčený autor

    Učedníci pod Golgotou

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 17:00

    barevný dřevoryt, 8,1 x 6,8 cm, sign. PD, papírová pasparta, papír okolo grafiky lehce ztmavlý s několika nahnědlými drobnými flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Barbora

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 16:57

    lept, mezzotinta, 1981, 18,5 x 12,8 cm, sign. PD , pasparta, 26/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Lesní zátiší

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 16:22

    akvarel, papír, 21,5 x 30,5 cm, rám, mírně zašpiněné kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Indián s henryovkou

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 16:12

    akvarel, tuš, běloba, papír, 26,5 x 18,5 cm, sign. LD s věnováním Zorce strýc Vašek K. 87, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 16:04

    tempera, běloba, papír, 42,5 x 45 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Sklopený zrak

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 16:00

    tužka, papír, 54,7 x 44,4 cm, pokrčený papír na okrajích, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Sklopený zrak

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:58

    tužka, papír, 45,1 x 37,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Ves u přehrady

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:56

    akvarel, fix, papír, 24,8 x 35,8 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný, pokrčený a v rozích proděravěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Petrov

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:50

    akvarel, tuš, papír, 36 x 30 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Lanškroun

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:46

    tuš, papír, 1947, 14,9 x 14,5 cm, monogram PD ŽVM-47, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Česká krajina

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:36

    pastel, uhel, papír, 31,1 x 47,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Krajina s poli

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:34

    akvarel, papír, 39,2 x 65,8 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    V lese

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:32

    tempera, běloba, papír, 44,1 x 39,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Pobřeží

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:30

    tempera, běloba, papír, 42,8 x 60,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Krajina s Řípem na pozadí

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:28

    olejová tempera, papír, 43,8 x 59,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    U moře

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:26

    akvarel, tempera, papír, 1943, 31,6 x 42,8 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

Instagram

Facebook