• Štenc Praha

    Melancholické děvče

    Položka č.: 978

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:59

    fotografie, 20 x 21 cm, PD razítko Štenc Praha, razítko: z umělecké pozůstalosti Jana Štursy, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Postava

    Položka č.: 969

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:50

    litografie, 1995, 15,7 x 11,5 cm, sign. DU JŠerých 95, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura u …

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jana Svobodová - Machová

    Flox, Touha

    Položka č.: 952

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:33

    2 x lept, 1983, 9,5 x 8 cm, sign. PD, č. 21/60; č. 21/50

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Jiří Svoboda

    Akt I, Akt II

    Položka č.: 949

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:30

    2 x grafický list, 1972, 8 x 8 cm, sign. PD Jiří Svoboda 72, č. 2/15

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Svoboda

    Dva akty, Sedící Akt

    Položka č.: 948

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:29

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Svoboda

    Akt I, Akt II

    Položka č.: 947

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:28

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Kozoroh

    Položka č.: 946

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:27

    litografie, 10,4 x 8,8 cm, sign. DU Vladimír Suchánek , pasparta, č. 79/100, páska pasparty zašlá a u horního okraje se mírně odlepuje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Váhy

    Položka č.: 945

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:26

    litografie, 10,4 x 8,8 cm, sign. DU Vladimír Suchánek , pasparta, č. 79/100, páska pasparty zašlá a u dolního okraje se mírně odlepuje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Na Větrově

    Položka č.: 937

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:18

    lept, 1910, 22 x 26 cm, sign. PD J. Stretti - Zamponi, rám, zažloutlý a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Hana Storchová

    Makovice

    Položka č.: 935

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:16

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Irena Stanislavová

    Poznání zěmě, Růst země

    Položka č.: 933

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:14

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Busta

    Položka č.: 924

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:05

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • František Sodoma

    (1917)

    Harlekýn

    Položka č.: 923

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:04

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Helmut Skarbina

    (1888-1945)

    Vyvolávač

    Položka č.: 918

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:59

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Pavel Sivko

    Masky, Trpaslíci

    Položka č.: 917

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:58

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Jaroslava Severová

    Měsíc

    Položka č.: 912

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:53

    lept, 1975, 15 x 10, 5 cm, sign. PD Severová 75, č. 55/100, žákyně prof. J. Horníka a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, California Society of Printmakers, skupiny Geometrie

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Klára Sedlo

    (1993)

    Oči

    Položka č.: 911

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:52

    akvarel, čtvrtka, 2020, 21 x 29 cm, sign. vzadu K. Sedlo 20

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Josef Saska

    Položka č.: 908

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:49

    litografie, 29 x 17 cm, sign. DU Josef Saska, č. 2/70, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Ruda Kubíček a Marek

    Diptych

    Položka č.: 904

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:45

    2x dřevořez, 16,5 x 10,5; 10,5 x 7,5 cm, sign. PD Marek, PD Ruda Kubíček

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 903

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:44

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Pavel Roučka

    Konvolut grafik

    Položka č.: 902

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:43

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Konvolut grafických listů

    Položka č.: 869

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:34

    4x lept, vše cca 9,5 x 8,5 cm, sign. vše PD J. Pileček, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Letectví; V korunách stromů; Přání

    Položka č.: 865

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:33

    3x lept, 1982; 1981, 12 x 8,5; 11 x 7; 14 x 6,5 cm, sign. PD J. Pileček, č. 94/100; 72/100; 86/100, grafika Přání má mírně potrhaný a pomačkaný papír mimo tisk, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Jana Reinerová

    Na Kampě

    Položka č.: 888

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:29

    litografie, 34 x 25 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 18/44, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Konvolut grafických listů

    Položka č.: 868

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:24

    4x lept, 1983, vše cca 9,5 x 8 cm, sign. PD J. Pileček 83, E.A., žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Město na komíně; Nůžky

    Položka č.: 867

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:23

    2x lept, 1980; 1978, 12,5 x 10; 9,5 x 9,5 cm, sign. PD J. Pileček, č. 86/100; 18/80, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Hvězda; Soutěska

    Položka č.: 864

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:11

    2x litografie, 1974, 16,5 x 11; 16,5 x 11 cm, sign. PD J. Pileček 74, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Strom, Tvář

    Položka č.: 860

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:07

    2x lept, 1975, vše cca 7,5 x 6 cm, sign. PD J. Pileček 75, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Oči; Figura

    Položka č.: 866

    2x lept, 1981, 13,2 x 11,5; 12 x 8 cm, sign. PD J. Pileček 81, č. 56/100; 11/60, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Triptych

    Položka č.: 863

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:04

    3x lept, 1980, vše cca 8 x 8,5 cm, sign. PD J. Pileček 80, č. 16/70; 34/50; 35/100, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU