Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Karel Schadt

    (1888-1952)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    olej, karton, 50 x 65 cm, sign. LD K. Schadt, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Letní krajina

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 18.500 CZK (771 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    olej, plátno, 1955, 51 x 71 cm, sign. PD Malát 55, rám, dílo originálního českého umělce, jenž vystudoval na Pedagogické fakultě UK u C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického. Maláta během tvůrčího období ovlivnily různé styly: geometrická abstrakce i někteří umělci jako F. Gross či F. Hudeček. Zlom v j…

    Aktuální cena: 18.500 CZK (771 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Park u kostela

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    kombinovaná technika, papír, 28,5 x 19,5 cm, rám, soukromé studium

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Zámecké schody

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    pastel, kombinovaná technika, papír, 1984, 27 x 24,5 cm, PD monogr. Ch 84, soukromé studium

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Na pastvinách

    Položka č.: 183

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    litografie, 1969, 20 x 66,5 cm, sign. DU K. Oberthor 69, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Geometrická postava

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    litografie, 1970, 48,5 x 32,5 cm, sign. DU K. Oberthor 70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Pranostika - květen

    Položka č.: 176

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Nevíš-li v máji co počíti, vyjdi si aspoň v háj močiti., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Irbis (sněžný leopard)

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 52.000 CZK (2.167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    kresba tuší, 2018, 80 x 54 cm, sign. LD L.Kuklík, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 52.000 CZK (2.167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Krejča

    (1941)

    Kariatyda

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    olej, plátno, 2022, 59 x 39 cm, sign. LD Krejča 22, rám, Aleš Krejča zaujímá přední místo mezi představiteli fantazijního realismu v českém výtvarném umění. Jako žák Františka Muziky vychází především ze surrealistických forem. Jeho tvorba je hluboce zakořeněna ve starší kulturní tradici, zejména ma…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • .

    Jaromír Másler

    Položka č.: 292

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 17:51

    katalog, Katalog k výstavě

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • .

    Lída Jurkovič

    Položka č.: 289

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 17:48

    katalog, Katalog k výstavě

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • .

    Petr Jedlička obrazy 1999 - 2000

    Položka č.: 288

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 17:47

    katalog, Vytiskli grafické podniky Klusák

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • .

    Vladimír Jandejsek Řecko Daidala a Ikara 1981

    Položka č.: 287

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 17:46

    katalog, sign. poslední strana, Vydal Reprint Praha 1998, výtisk č. 8

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • .

    Oldřich Jelen - kresby a ilustrace

    Položka č.: 286

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 17:45

    katalog, Katalog podpořil magistrát města Kladno

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • .

    Ota Janeček

    Položka č.: 285

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 17:44

    katalog, Práce z let 1962 - 1966, vytiskl Knihtisk Praha, katalog je politý

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • .

    Karel Balcar

    Položka č.: 275

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 17:34

    katalog, Tisk Kaliba 2003

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • .

    Jan Kotík

    Položka č.: 265

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 17:24

    katalog, Výběr z díla, katalog je v německém jazyce, v katalogu podpis autora Jan Kotík

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • .

    Roman Brichcín

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 17:18

    katalog, katalog k výstavě, rok 1994

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • .

    Rostislav Novák: Stromy

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 17:08

    katalog, katalog k výstavě Stromy, která se konala na Staroměstské radnici v Praze 1999, katalog v českém a anglickém jazyce

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • .

    Karel Sládek: Obrazy

    Položka č.: 243

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 17:02

    katalog, katalog k výstavě 1993, náklad 1000 kusů

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • .

    Helena Zmatlíková: Ilustrace pro děti

    Položka č.: 242

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 17:01

    katalog, katalog k výstavě s ilustracemi z pohádky Malý princ, rok 1973

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • .

    Vladimír Sychra výbor z díla 1932-1962

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 16:59

    katalog, katalog k výstavě únor - březen 1970, vložena reprodukce díla

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • .

    Vladimír Suchý

    Položka č.: 238

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 16:57

    katalog, Katalog k výstavě 1995, nakladatel a vydavatel Galerie Peithner-Lichtenfels

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • .

    Křížová cesta Josefa Jíry

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 16:53

    katalog, Katalog s vloženými reprodukcemi autorských děl

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • .

    Vladimír Sychra

    Položka č.: 232

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 16:51

    katalog, Výstava obrazů a kreseb z let 1944 - 1946, v katalogu není vložena původní litografie

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • .

    Oldřich Smutný: Rozmanitosti

    Položka č.: 231

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 16:50

    katalog, Katalog k výstavě 4. prosince 1990 - 6. leden 1991 v Galerii hlavního města Prahy - křížová chodba Staroměstské radnice

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • .

    Ondřej Kohout: Žena je také člověk

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 16:47

    katalog, Publikováno Gallery, Ltd., March 1996

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • .

    Rostislav Zárybnický obrazy

    Položka č.: 222

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 16:41

    katalog, K výstavě v Galerii bratří Čapků 13.9. - 2.10.1994

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • .

    Le Corbusier

    Položka č.: 220

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 16:39

    katalog, K výstavám v Galerii Vincence Kramáře a Slovenské národní galerie 1966

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • .

    Karel Sládek: Obrazy

    Položka č.: 207

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 16:26

    katalog, Výber z díla 1989 - 1995 Galerie výtvarného umění Jana Svatý Kopeček u Olomouce

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

Instagram

Facebook