• Michael Rittstein

    Devastace

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    litografie, 1982, 40 x 27 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 65/100, soupis Hédervári č. 100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)

  • Michael Rittstein

    Rozhovor na schodech

    Položka č.: 227

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    serigrafie, 1980, 16,8 x 21,2 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č. 30/32, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Rodina

    Položka č.: 247

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    litografie, 1981, 43,2 x 32,6 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 66/70, vzadu razítko: osobní sbírka Alexandr Skalický st., Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Art…

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Blíženci

    Položka č.: 246

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    litografie, 15,5 x 16,4 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 43/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Capriccio

    Položka č.: 245

    litografie, 17,3 x 12,8 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 33/160, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Edith Piaf

    Položka č.: 244

    litografie, 33 x 23,5 cm, sign. DU Vlad, Suchánek, pasparta, č. 7/200, zažloutlý papír i pasparta, páska od pasparty zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences …

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Dlaň

    Položka č.: 241

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    litografie, 1995, 16,2 x 12 cm, sign. DU VladSuchánek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Výkřik

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

  • Oldřich Kulhánek

    David

    Položka č.: 239

    10x lept, 1975, 14,2 x 9 cm, vše sign. PD Oldřich Kulhánek 75, č. IV/XXX, v grafickém cyklu David umělec zachycuje výjevy z života biblického krále Davida a následně jej završuje oslavou narození svého syna, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Pozvánka

    Položka č.: 238

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    lept, 1972, 27,5 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 72, LD věnování, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Oldřich Kulhánek

    L. Hašek & P. Kafka

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    lept, 1983, 12,5 x 6,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek1983, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Ex lbiris Dr. Anna Lerperger

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    lept, 1980, 12,5 x 7 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1980, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Jan Hísek

    Ryba ve věži

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    mezzotinta, 2011, 46 x 60,5 cm, sign. PD Jan Hísek 2011, č. 28/33, žák prof. M. Hegara a J. Solpery na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

  • Jiří Šalamoun

    (1935-2022)

    Konce a začátky (č. 2 z cyklu Pátek třináctého)

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    litografie, 1981, 29,5 x 42 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 81, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Jiří Suchý

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    litografie, 35,5 x 27 cm, sign. PD Jiří Suchý, rám, č. 49/120

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Dan Trantina

    Láska vítězná

    Položka č.: 197

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    olej, papír, 2004, 51 x 70 cm, monogr. PD DT 04, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Miroslav Kaufman

    Figury

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    tempera, papír, 1993, 38 x 56,7 cm, sign. PD Kaufman 93, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Bohumír Jaroněk

    (1866-1933)

    Chaloupka

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    dřevoryt, 40 x 53,3 cm, sign. PD B. Jaroněk, při dolním okraji na dvou místech natrženo, při levém a pravém horním rohu lehce pomačkáno, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Plachetnice na jezeře

    Položka č.: 203

    akvatinta, 20,5 x 30,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

  • Maxmilián Švabinský

    Satyr a žena v lese

    Položka č.: 202

    litografie, 1944, 27,6 x 20,6 cm, sign. PD MŠvabinský, rám, č. 24/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale de…

  • Minka Podhajská

    (1881-1963)

    Soubor devíti exlibris

    Položka č.: 356

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    9x grafika, 14 x 9 - 6,5 x 5,2 cm, 6x značeno v desce nebo ve štočku MP (nebo Minka), Vzácný soubor čtyř původních barevných dřevorytů a pěti zinkografií cca z let 1909-1918 od známé české grafičky, malířky, pedagožky a designérky, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Michálka na soukromé uměleckoprům…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Jste slavný? Ne nejste!

    Položka č.: 352

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    2000 franků

    Položka č.: 348

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Vzpomínky

    Položka č.: 347

    litografie, 20,5 x 19,5 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Lítost

    Položka č.: 346

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Malá Strana pod Petřínem

    Položka č.: 369

    lept, 26,5 x 31,7 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    U Strahovské brány

    Položka č.: 366

    kolorovaný lept, 32 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

  • Jan Trampota

    (1889-1942)

    Rybářské bárky

    Položka č.: 363

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    litografie, 1931, 35 x 44,5 cm, sign. PD Jan Trampota 31/10 31, S. V. U. Mánes svým členům na rok 1932, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a J. Preislera na VŠUP v Praze, člen Spolku výtvarných umělců Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Portrét

    Položka č.: 362

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    hlubotisk, 1909, 36,7 x 30,3 cm, LD značeno v tisku MŠvabinský 1909, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des…

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Marie Fischerová - Kvěchová

    (1892-1984)

    Malé maminky

    Položka č.: 358

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    litografie, 33,5 x 40 cm, LD monog. v tisku MFK, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)