• Markéta Baňková

    (1969)

    Rozsudek

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:14

    suchá jehla, 1992, 24,9 x 31 cm, sign. PD Markéta Baňková 1992, č. 1/20, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Hnízdo

    Položka č.: 126

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:05

    akvatinta, 1963, 13 x 18,2 cm, sign. PD Čepelák 1963, č. 9/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Oldřich Hamera

    (1943-2021)

    Brouk

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:03

    lept, 1995, 4,7 x 4,7 cm, sign. DU Old. Hamera 95, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Jan Rapin

    Nelehká volba

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:01

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Jiří Šalamoun

    Nosáč

    Položka č.: 99

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 16:38

    serigrafie, 30 x 21 cm, sign. v tisku Šalamoun, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF František Dvořák

    Položka č.: 98

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 16:37

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Jan Karel Janovský

    (1869-1931)

    Balkánka

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 15:52

    pastel, papír, 1902, 56 x 43 cm, sign. PD J. K. Janovský Skutari 902, rám, místní označení Skutari může referovat k oblasti v Albánii nebo v tureckém Istanbulu, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Továrna

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 15:26

    tuš, papír, 1948, 36,3 x 50,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, působil ve studiu Bratři v triku pod vedením J. Trnky

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Josef Mžyk

    Akt v šatně

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 8.600 CZK (359 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 15:16

    akvarel, tužka, papír, 1973, 60 x 43 cm, sign. PD Mžyk Josef 1973, rám, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 8.600 CZK (359 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Dívka s mušlí

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 15:01

    litografie, 32,5 x 23 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 65/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Milan Kundera, Paris 1969 (před knihkupectvím)

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:32

    autorizovaný laser print A4, 21 x 30 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci dědi…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Milan Kundera, Paris 1969 (z boku)

    Položka č.: 32

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:31

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Záda- roláž kostky, 1960

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:30

    autorizovaný laser print A4, 21 x 30 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 1.080 CZK (45 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Záda- roláž, 1960

    Položka č.: 30

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:29

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Záda, 1960

    Položka č.: 29

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:28

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Věšák, 1944

    Položka č.: 28

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:27

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Torzo, 1947

    Položka č.: 27

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:26

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Tanečníce, 1942

    Položka č.: 26

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:25

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Stromořadí, 1959

    Položka č.: 25

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:24

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Strom na Kampě, 1963

    Položka č.: 24

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:23

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Stínohra, 1947

    Položka č.: 23

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:22

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Reflektor II., 1964

    Položka č.: 22

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:21

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Ráno, pára, 1973

    Položka č.: 21

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:20

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Ráno- Libeň, 1955

    Položka č.: 20

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:19

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Protektorát, 1941

    Položka č.: 19

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:18

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Podvečer na křižovatce, 1958

    Položka č.: 18

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:17

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Plynojem, 1944

    Položka č.: 17

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:16

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Noční Chodec, 1949

    Položka č.: 16

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:15

    Aktuální cena: 780 CZK (33 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Libeňské ohrady- ptačí budky, 1965

    Položka č.: 13

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Nábřeží, 1943

    Položka č.: 15

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:14

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)