• Jan Švankmajer

    Sbírka 2

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 2015, 50 x 70 cm, PD, 23/40

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Odhadní cena: 7500 – 10 000 Kč CZK

  • Karel Šuster

    Bulík

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    fotografie; digitální tisk, 2016, 32 x 45 cm, vzadu, 9/10

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Renata Štolbová

    Neboj se!

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    olej na plátně, 2022, 100 x 100 cm, v rámu, LD

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Odhadní cena: 95 000 – 145 000 Kč CZK

  • Tomáš Štolba

    Anděl

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    malovaná dřevořezba, 2022, v. 17 cm, vzadu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Odhadní cena: 2500 – 3 000 Kč CZK

  • Radomír Surma

    Julie (Romeo, kde jsi?)

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    pastel a uhel na papíře, 2018, 69,5 x 100 cm, v rámu, UD

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Odhadní cena: 30 000 – 40 000 Kč CZK

  • László Sümegh

    Na tvůj návrat čekám

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    kombinovaná technika na sololitu, 2018, 71 x 104,5 cm, v rámu, LD

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Klára Stodolová

    Jabloňová větvička v misce

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    akvarel, 2022, 50 x 70 cm, vzadu

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Odhadní cena: 25 000 – 35 000 Kč CZK

  • Ema Srncová

    Pražské jaro 1990

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    litografie, 2007, 66 x 84 cm, PD, 38/99

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

  • Kateřina Sidonová

    Zlatonoši

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    tuš, anilinka na papíře, 2021, 40 x 29,5 cm, PD

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Kateřina Sidonová

    Ufo na tripu

    Položka č.: 57

  • Kateřina Sidonová

    Prameny

    Položka č.: 56

  • Michael Rittstein

    Čekárna

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    litografie, 2011, 51 x 72 cm, PD, 45/50

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Odhadní cena: 5 000 – 6 000 Kč CZK

  • Michael Rittstein

    Opice a ptáci

    Položka č.: 54

    litografie, 2010, 72 x 51 cm, PD, 22/50

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

  • Michael Rittstein

    Vzhůru

    Položka č.: 53

    akvarel, tužka, 2015, 34,5 x 25 cm, PD

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

    Odhadní cena: 6 000 – 8 000 Kč CZK

  • Ela Smrček

    Zlatá rybka

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)

    broušená tavená plastika, 2013, v. 48 x š. 27,5 x h. 8 cm, vzadu, s dílem jde certifikát

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

    Odhadní cena: 100 000 – 150 000 Kč CZK

  • Jaroslav Prošek

    Vlny

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    broušené tavené sklo, 2022, v. 29 x š. 25 x h. 12,5 cm, vepředu, s dílem jde certifikát

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Odhadní cena: 56 000 – 110 000 Kč CZK

  • Tomáš Procházka

    náhrdelník

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

    stříbro, přírodní kameny, 2020, 8 x 3 cm, punc TP, s dílem jde certifikát

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

    Odhadní cena: 15 000 – 20 000 Kč CZK

  • František PON

    Tři kočky na procházce...

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    tempera, plátno na lepence, 1998, 58 x 72 cm, v rámu, LD

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Odhadní cena: 20 000 – 25 000 Kč CZK

  • Viktor Pivovarov

    Červen-červen

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    sítotisk, 2020, 70 x 50 cm, PD, AT

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Odhadní cena: 10 000 – 12 000 Kč CZK

  • Martin Patřičný

    Břehy, prameny (Voda se ukryla pod ticho břehů... Ondřej Fibich)

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    dřevěný obraz-reliéf, javor a mořený jírovec, 2019, 60 x 50 cm, vzadu

  • Ana Panova Vasić

    Město

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    keramický kachel, 2022, 18 x 32 cm, LD

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Odhadní cena: 2 000 – 3 000 Kč CZK

  • Ivan Angelov Panov

    Hrnek s klikou 2

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    keramika a mosaz, 2022, Ø 9, v. 8,5 cm, vespod

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Odhadní cena: 1 500 – 2 300 Kč CZK

  • Ladislav Vlna

    Eva

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    metalurgická malba na ocelové desce, 2022, 110 x 90 cm, LD

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    Odhadní cena: 80 000 – 100 000 Kč CZK

  • Iva Hüttnerová

    Rady hospodyním

    Položka č.: 246

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:03

    litografie, 1999, 32 x 26,5 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 1999, pasparta, č. 40/90, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • James Janíček

    Pozorovatelé

    Položka č.: 241

    litografie, 1992, 48,5 x 33 cm, sign. DU Janíček 92, č. 12/60, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    U zubaře

    Položka č.: 74

    tuš, akvarel, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Neprakta 1964, dole text: - Toto čtvrtletí vám již žádné zuby vrtat nemůžeme. Opakuji vám to potřetí! - Nevadí, já to rád slyším., na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké …

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Melancholická ulita II.

    Položka č.: 13

    litografie, 1990, 54,5 x 43,7 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 17/XXX, lehce zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Melancholická ulita

    Položka č.: 12

    litografie, 1990, 71,5 x 55 cm, sign. LD VladSuchánek, č. 13/100, při okrajích lehce poškozený, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Sal…

  • Maxmilián Švabinský

    Akt zezadu

    Položka č.: 331

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    litografie, 17,5 x 12 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen JUV…

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Maxmilián Švabinský

    Ceres

    Položka č.: 332

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    suchá jehla, 1920, 16,4 x 8,2 cm, sign. PD MŠvabinský, č. 118/190, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des B…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)