• Milan Augustín

    Roční období

    Položka č.: 351

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    malba na skle, vypalovaná na 660 stupňuů, zasazeno do olověných pásků, 53 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Kyklopové

    Položka č.: 345

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    lept, 29,6 x 19,4 cm, značeno DU v desce F. Clern inu: W. Hollar fec., papír mírně zažloutlý, okraje papíru nahnědlé, u okrajů papír ušpiněn (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Franz Hogenberg

    (1535-1590)

    Stůrovo Slovensko

    Položka č.: 344

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    mědiryt, 33,5 x 51 cm, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Egidius Sadeler

    (1570-1625/29)

    Marcus Sylvius Otho

    Položka č.: 342

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    mědirytina, 35,5 x 24,5 cm, LD značeno v desce AEgidius Sadeler S.C.M. sculp., poloportrét římského císaře v brnění, obraz VIII. z řady 24 portrétů římských císařů a jejich manželek, od Caesara až po Flavia, mědirytina podle obrazu Tiziana z r. 1620, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Joža Uprka

    (1861-1940)

    Stařeček v kožuchu

    Položka č.: 334

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Skryté dějiny

    Položka č.: 317

    litografie, 1920, 51 x 33 cm, monogr. LD E. B. 1920, rám, dole napsáno: Klubu přátel umění v Prostějově r. 1923 František Bílek, rám zašlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Má…

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Titre pour Le Sourire

    Položka č.: 316

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 312

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Ilustrace k Torsu naděje II

    Položka č.: 309

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    lept, akvatinta, 1946, 20 x 15,5 cm, sign. PD Emil Filla, ohmataný papír, rožky mírně ohnuté, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Odyseus

    Položka č.: 304

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    (1934-2014)

    Nostalgie

    Položka č.: 291

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Tajemné runy

    Položka č.: 290

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Stromořadí

    Položka č.: 289

  • Ivana Lomová

    Výjevy ze života visatců

    Položka č.: 287

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Zvěstování III.

    Položka č.: 284

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    litografie, 30 x 21,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, pasparta, č. 18/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Pavel Roučka

    Figura

    Položka č.: 276

    litografie, 1996, 53,8 x 37,5 cm, sign. DU Roučka 96, č. 63/65, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Filtrohlavec Artur

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    Bohemian Pride

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (217 €)

    litografie, 29 x 40,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 1/40, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)

  • Jiří Slíva

    Tango Legale

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 4.700 CZK (196 €)

    litografie, 38,8 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 12/50, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.700 CZK (196 €)

  • Jiří Slíva

    Tour de Peaujlais

    Položka č.: 267

    litografie, 39 x 27,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 66/70, levý horní roh nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Jiří Slíva

    Párky

    Položka č.: 266

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • Jiří Slíva

    The Jazz standards

    Položka č.: 265

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Michael Rittstein

    Vlažná sprcha

    Položka č.: 262

    litografie, 1996, 38 x 48,5 cm, sign. PD M. Rittstein 96, č. 12/50, rožky mírně ohnuté, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Čtyři

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Fragmenty

    Položka č.: 258

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • František Hodonský

    Lužní květy

    Položka č.: 257

    dřevořez, 1996, 75 x 38 cm, sign. PD Hodonský 1996, č. 2/3, při okrajích a rozích papír mírně ohmataný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • František Hodonský

    Položka č.: 256

    dřevořez, 1983, 20,4 x 29,1 cm, sign. PD F. Hodonský 83, č. 1/3, papír lehce ohmataný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Svatý Jiří

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    litografie, 13 x 8,8 cm, sign. DU J. Jíra, pasparta, mírně zažloutlý papír, páska od pasparty v jednom místě natržená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Iva Hüttnerová

    Položka č.: 247

    litografie, 19,8 x 16,3 cm, sign. DU Iva Hüttnerová 2001, rám, č. 7/90, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Veselé postavičky

    Položka č.: 245