Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Nákladní loď na řece

    Položka č.: 19113

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:07

    litografie, 1956, 36 x 48 cm, sign. PD K. Oberthor 56, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře , žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Postava

    Položka č.: 19138

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:05

    litografie, 54,6 x 35 cm, sign. DU K. Vysušil, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Křižovníci

    Položka č.: 19191

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:03

    dřevoryt, 1931, 24 x 18,5 cm, sign. PD Vl. Pukl, č. 2/15, vzadu razítko prof. J. Glivický, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Chicashige

    (1850-1890)

    Písař a smlouva

    Položka č.: 18401

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    22. 02. 2015 12:07

    japonský dřevoryt - triptich, 31,3 x 67 cm, značeno razítkem dílny, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    Položka č.: 18407

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    22. 02. 2015 10:23

    japonský dřevoryt, 20 x 24,8 cm

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    Položka č.: 18404

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    22. 02. 2015 10:23

    japonský dřevoryt, 18 x 26 cm

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Samuraj

    Položka č.: 18410

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    22. 02. 2015 10:22

    japonský dřevoryt, 35,3 x 23,8 cm, značeno razítkem dílny, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Dva samurajové

    Položka č.: 18408

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    22. 02. 2015 10:22

    japonský dřevoryt, 32,1 x 22,5 cm, značeno razítkem dílny, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Dva samurajové

    Položka č.: 18413

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    22. 02. 2015 10:21

    japonský dřevoryt, 35,4 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, lehce zažloutlý, místy poškozený papír

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Le Balena vigehle Giona

    Položka č.: 18582

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    11. 12. 2014 16:59

    litografie, 1968, 44 x 65 cm, PD monogr. *968, č. 8/30, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Václav F. Ulšmíd

    (1903)

    V polích

    Položka č.: 16501

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    16. 06. 2014 15:06

    olej, sololit, 35 x 50 cm, sign. LD V F. Ulšmíd, rám, vzadu nalepen Ověřovací list s popisem a štítek s informacemi o autorovi

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Josef Dudek

    (1954)

    Pegas

    Položka č.: 281204

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:58

    lept, mezzotinta, 1996, 9,7 x 7 cm, sign. PD JDudek 96, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Josef Dudek

    (1954)

    Křišťál

    Položka č.: 281203

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:56

    lept, mezzotinta, 1995, 10 x 7 cm, sign. PD JDudek 95, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Zrcadlo

    Položka č.: 281199

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:48

    litografie, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD St. Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Plzeň sv. Mikuláš

    Položka č.: 265879

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:28

    suchá jehla, 12,3 x 12,9 cm, sign. PD AMoravec, drobné skvrny na papíře, lehce ohnuté rohy, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků…

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Hlava anděla

    Položka č.: 281038

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:36

    tisk, 8,5 x 6 cm, sign. DU Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Studie ještěra na keramiku

    Položka č.: 280085

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:32

    tužka, papír, 6,5 x 5,8 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Loďka

    Položka č.: 279378

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:30

    suchá jehla, 11,7 x 7,7 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 12/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dvě vázy a tři hrušky

    Položka č.: 279373

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:20

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 13/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dvě vázy se zrcadlem

    Položka č.: 279370

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:16

    dřevoryt, 9,8 x 6,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Pes a kočka

    Položka č.: 279365

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:06

    dřevoryt, 6,5 x 5,3 cm, sign. DU Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Faust a Markéta

    Položka č.: 279359

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 15:56

    lept, 1983, 5 x 3,5 cm, sign. DU Liesler 83, rám, č. 36/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Hlava ženy

    Položka č.: 279357

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 15:52

    lept, 1983, 5 x 3,5 cm, sign. DU Liesler 83, rám, č. 21/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Dva obličeje

    Položka č.: 279356

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 15:50

    propiska, papír, 1999, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Liesler 19.1.99, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Maska

    Položka č.: 268595

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 15:28

    ocelorytina, 7,5 x 5,2 cm, DU značeno v desce J.Z., rám, č. 34/100, podle kresby Jana Zrzavého ocelorytinu provedl Jos. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besed…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Atomový věk

    Položka č.: 263393

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 15:24

    tisk, serigrafie, 52,5 x 35 cm, sign. DU JKaiser, rám, č. 19/25, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Rozzuření manželé

    Položka č.: 254596

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 14:46

    litografie, 1939, 23 x 9 cm, sign. PD CBouda, rám, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Dvojice

    Položka č.: 254593

    Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 14:42

    litografie, 24,5 x 17,2 cm, sign. DU JKaiser, rám, č. 52/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 320 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Dvě studie dráčků na keramiku

    Položka č.: 251687

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 14:28

    tužka, papír, 3,4 x 6,5 cm, monogr. PD J.Z, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Pavel Laška

    (1907-1983)

    Pekelník

    Položka č.: 250773

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2024 16:22

    dřevoryt, 1944, 7,4 x 9,2 cm, sign. PD Laška 44, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

Instagram

Facebook