• Jan Coufal

    Z Českého Krumlova III.

    Položka č.: 262817

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:18

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jan Coufal

    Z Českého Krumlova IV.

    Položka č.: 262818

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:17

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Oberthor

    Babička

    Položka č.: 268976

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:07

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • František Volf

    (1897-1983)

    Zimní vesnice

    Položka č.: 274525

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:52

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Thomas Ruff

    Kříž na skále

    Položka č.: 279079

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:36

    olej, karton, 1949, 30 x 24,5 cm, sign. PD Ruff 1949, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • A. Pečený

    Položka č.: 279069

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:33

    olej, sololit, 60 x 80 cm, sign. PD A. Pečený, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • V. Otcovský

    Na řece

    Položka č.: 266418

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:32

    olej, karton, 43 x 64 cm, sign. PD V. Otcovský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Písek

    Položka č.: 274424

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:30

    akvarel, pastel, papír, 27 x 39 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Kleinermanns

    Západ slunce nad mořem

    Položka č.: 274040

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:20

    olej, plátno, 41 x 50 cm, sign. PD Kleinermanns, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Mirko Eliáš

    (1899-1938)

    Cesta v Orlických horách

    Položka č.: 279061

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:07

    pastel, uhel, křída, papír, 1929, 12,3 x 9,8 cm, sign. na zadní straně Mirko Eliáš, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • A. Baráč

    Pobřeží

    Položka č.: 262819

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:02

    akryl, plátno, 1985, 34,3 x 38,3 cm, sign. LD A. Barač 1985, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    U řeky

    Položka č.: 278915

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:44

    dřevoryt, 27,5 x 33,5 cm, sign. PD VSilovský, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Alois Moravec

    Rybáři

    Položka č.: 278913

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:40

    litografie, 1943, 21 x 33,5 cm, sign. PD AMoravec 43, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Povoz

    Položka č.: 278912

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:38

    litografie, 21 x 33 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Loďky

    Položka č.: 278910

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:34

    litografie, 26 x 38,5 cm, sign. PD Ant. Homolka, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 278905

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:24

    lept, 1936, 31,7 x 25,2 cm, sign. PD Vl. Pukl 36, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Zima na náplavce

    Položka č.: 278893

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:00

    litografie, 1952, 31 x 38,7 cm, monogr. PD V.S, při okrajích lehce pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda…

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Valdštejnská ulice pod sněhem

    Položka č.: 278891

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:56

    litografie, 31,2 x 21,2 cm, sign. PD VKubašta, Antikvariát Ostrovní, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze. Čtyři roky…

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Jaroslav Majer

    (1926-1984)

    Na náplavce

    Položka č.: 278888

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:50

    lept, 23,2 x 30,2 cm, monoghr. PD JM, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Ledečko na Sázavě

    Položka č.: 278883

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:40

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Pohled na Hradčany

    Položka č.: 278882

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:38

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Lokomotiva 222.0

    Položka č.: 278881

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:36

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Vila Šárka na Stražisku

    Položka č.: 278879

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:32

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Emauzy

    Položka č.: 278878

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:30

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Prašná brána

    Položka č.: 278876

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:29

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Stanování u řeky

    Položka č.: 278874

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:22

    Aktuální cena: 805 CZK (34 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Prostějovská radnice

    Položka č.: 278873

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:20

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Petr Ptáček

    The chemists

    Položka č.: 278872

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:18

    litografie, 2004, 8,2 x 10,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2004, č. 19/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Petr Melan

    Hudební motiv

    Položka č.: 278850

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 15:34

    lept, mezzotinta, 19,7 x 13,7 cm, sign. DU P. Melan, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Dvě ženy

    Položka č.: 278847

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 15:28

    litografie, 23,7 x 17,2 cm, sign. PD Kábrt, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)