-
Lukáš Miffek
(1978)
Nokturno
Položka č.: 143Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:49
litografie, 2018, 48,5 x 38 cm, sign. PD Lukáš Miffek 2018, č. 57/60, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lukáš Miffek
(1978)
Do jogurtu
Položka č.: 142Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:48
litografie, 2008, 48,2 x 32,5 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 29/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Kvetoucí imprese
Položka č.: 141Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:47
dřevořez, 2021, 59 x 86,5 cm, sign. PD F. Hodonský 2021, č. 4/4, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Ztracená řeka
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:46
dřevořez, 2016, 90 x 60 cm, sign. PD Hodonský 6.3.2016, č. 3/4, pravý dolní roh ohnutý, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Valda
(1999)
Bez názvu
Položka č.: 139Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:45
serigrafie / sítotisk, papír, 2022, 43 x 58 cm, sign. PD Václav Valda 2022, č. 2/12
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Vzpomínka na Tunis
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:44
litografie, 28 x 35 cm, sign. DU Jana Reinerová, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Kamasutra II.
Položka č.: 137Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:43
lept, 2002, 59 x 48,5 cm, sign DU L. Kuklík 2002, č. 7/120, vytiskl autor, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Salajka
(1981)
Chameleon II.
Položka č.: 136Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:42
litografie, papír, 2021, 57 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 13/68, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Laura Limbourg
(1996)
Dolphin Play
Položka č.: 135Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:41
litografie, papír, 2020, 43 x 58 cm, sign. PD Laura Limbourg 2020, č. 88/100
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Laura Limbourg
(1996)
Dragon and Tiger
Položka č.: 134Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:40
litografie, papír, 2021, 43 x 32 cm, sign. PD Laura Limbourg 2021, č. 33/70
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Salajka
(1981)
Havran a lebka I.
Položka č.: 133Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:39
litografie, papír, 2021, 57 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 12/87, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Salajka
(1981)
Havran a lebka II.
Položka č.: 132Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:38
litografie, papír, 2021, 57 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 12/52, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Salajka
(1981)
Chameleon I.
Položka č.: 131Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:37
litografie, papír, 2021, 57 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 13/74, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Jetela
(1986)
Dvě ženy
Položka č.: 130Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:36
litografie, papír, 2021, 49 x 38 cm, sign. PD Jetela, č. 18/45
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Drak II
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:35
lept, 1976, 18 x 9 cm, sign. PD Tomáš Bím 76, č. 13/25, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Kollár
(1977)
Život a smrt
Položka č.: 128Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:34
barevný linoryt, papír, 2021, 30,3 x 30,2 cm, sign. PD Kollar, č. 10/30, vytvořen pro Mezinárodní výstavní projekt současné grafiky „Memento mori“
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Kollár
(1977)
Ponořený II
Položka č.: 127Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:33
vícebarevný linoryt, papír, 2022, 38,5 x 57,5 cm, PD monogr. PK, č. VIV/V, č. 3 z cyklu Ponořování se do přírodních prostor
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Ryby
Položka č.: 126Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:32
litografie, papír, 2018, 33 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 18, č. 94/105, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Šlajch
(1980)
Zahrádka
Položka č.: 125Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:31
serigrafie, papír, 2020, 21 x 85 cm, sign. PD Šlajch 20, č. 14/25
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dan R.
Bez názvu
Položka č.: 124Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:30
serigrafie, 2005, 90 x 60 cm, sign. PD Dan R 05, č. 8/20
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Štumpfová
(1984)
Patricie a Táňa
Položka č.: 123Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:29
čtyrbarevná serigrafie, 2021, 63 x 43 cm, sign. PD Štumpfová 2021, č. 27/100
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
-
Vojtěch Horálek
(1983)
Slunce, voda, led
Položka č.: 121Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:28
litografie, papír, 2022, 37,5 x 48 cm, sign. PD V. Horálek, č. 73/75
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Horálek
(1983)
Pohár
Položka č.: 120Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:27
litografie, papír, 2022, 32,5 x 26,5 cm, sign. PD V. Horálek, č. 74/75
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Linda Klimentová
(1977)
Sklizeň
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:26
litografie, papír, 2022, 34 x 29 cm, sign. PD Linda Klimentová, č. 72/75
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Linda Klimentová
(1977)
Zakořenění
Položka č.: 118Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:25
litografie, papír, 2022, 34,5 x 28 cm, sign. PD Linda Klimentová 2022, č. 73/75
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Rejl
(1985)
Kozel
Položka č.: 117Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:24
digitální grafika, 2020, 38,5 x 27,5 cm, sign. Vojta Rejl 2020, č. 4/20
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marko Čermák
(1940)
Širokko
Položka č.: 116Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:23
serigrafie, 2021, 46,5 x 67,4 cm, sign. PD Marko Čermák, č. 47/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Šimeček
(1970)
Blue Happy Green One I.
Položka č.: 115Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:22
litografie, 2021, 30 x 24 cm, sign. PD Martin Šimeček , č.8/17
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Šimeček
(1970)
Žokej
Položka č.: 114Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:21
litografie, 2021, 37 x 47 cm, sign. PD Martin Šimeček , A.T.
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Bójka na pláži
Položka č.: 113Vyvolávací cena: 7.800 CZK (325 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:20
litografie, 2017, 64,5 x 48,5 cm cm, sign. DU Tomáš Bím 17 , č. 71/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 7.800 CZK (325 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO