• Karel Toman

    (1931-2000)

    Husar

    Položka č.: 758

    Vyvolávací cena: 1.050 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 01:02

    akvarel, tužka, papír, 1978, 16 x 13 cm, sign. PD KMToman, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.050 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Bedřich Sokiransky

    Poutník

    Položka č.: 757

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 01:01

    olej, karton, 8,7 x 7 cm, sign. LD B. Sokiranski, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Bedřich Sokiransky

    Rozhovor

    Položka č.: 756

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 01:00

    olej, plátno, karton, 9,3 x 7,3 cm, sign. PD B. Sokiranski, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Zadnice

    Položka č.: 753

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 00:57

    olej, papír, 44 x 60 cm, sign. LD B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Maxmilian Švabinský

    Bedřich Smetana

    Položka č.: 749

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 00:53

    litografie, 44 x 35,5 cm, PD značeno Max Švabinský, vydal Mánes svým členům za rok 1905, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku uměl…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Na přehlídce

    Položka č.: 729

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (46 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 00:33

    akvarel, tužka, papír, 1975, 21 22 cm, sign. PD K. M. Toman, papír vlevo dole při okraji natržen, zbytky lelenky na okrajích, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.150 CZK (46 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody

    Položka č.: 706

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 00:10

    olej, plátno, karton, 1936, 21,7 x 17,2 cm, sign. LD B. Ullrych 36, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Portrét paní Minaříkové

    Položka č.: 705

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 00:09

    tuš, akvarel, papír, 37 x 22,8 cm, sign. DU Zd. Seydl, PD popsáno: Zdeňka Minaříková Břevnov Boleslavova 1433 a, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 703

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 00:07

    olej, karton, 29,3 x 43 cm, sign. PN K. Veržakovský, rám, na malbě i rámu místy drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

  • Joan Miro

    (1893-1983)

    Texte de Joan Teixidor

    Položka č.: 697

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 00:01

    litografie, 1977, 33 x 25 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Joan Miro

    (1893-1983)

    Texte de Joan Teixidor

    Položka č.: 696

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 00:00

    litografie, 1977, 33 x 24,9 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miro

    (1893-1983)

    La lune verte and Untitled (Two Works)

    Položka č.: 695

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 23:59

    litografie, 1972, 31.7 x 24.7 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miro

    (1893-1983)

    Texte de Joan Teixidor

    Položka č.: 694

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 23:58

  • A. Dzialowski

    Muž se svitkem tóry

    Položka č.: 683

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 23:47

    olej, plátno, 60 x 50 cm, sign. PD A. Dzialowski, rám, na rámu drobné oděrky

  • Jiří Beránek

    Položka č.: 682

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 23:46

    kombinovaná technika, papír, 1987, 53,8 x 75,5 cm, sign. PD Jiří Beránek 87, při okrajích lehce pokrčený papír, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. V. Makovského a K. Lidického na AVU tamtéž, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Tvář

    Položka č.: 681

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 23:45

    tuš, tempera papír, 24,8 x 14,8 cm, sign. LN Bělocvětov, rám, na rámu oděrka, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kytice pivoněk

    Položka č.: 680

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 23:44

    olej, plátno, 73 x 50 cm, sign. PD L Stejskal, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • František Hodonský

    Průřez

    Položka č.: 677

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 23:41

    litografie, 1990, 65,5 x 53 cm, sign. DU F. Hodonský 1990, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 676

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 23:40

    olej, papír, 17,3 x 27,7 cm, PD monogr. K. V. , rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Portrét muže

    Položka č.: 675

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 23:39

    tužka, uhel, tempera, papír, 1952, 40,1 x 25,4 cm, sign. DU M Švabinský 1952, návrh přebalu knihy: Karel Schulz: Kámen a bolest pro nakladatelství Vyšehrad, 1952, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akadem…

  • Hugo Uher

    (1882-?)

    Bruslař

    Položka č.: 674

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 23:38

    bronz, v. 14 cm, značeno H. Uher

    Aktuální cena: 2.850 CZK (114 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • J. Svoboda

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 667

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 23:31

    olej, karton, 66,5 x 97 cm, sign. PD J Svoboda, rám

  • Jaroslav Svoboda

    Jižní Čechy

    Položka č.: 656

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 23:20

    olej, sololit, 1976, 27 x 70 cm, sign. PD J. Svoboda 76, rám, vzadu autorský štítek, místy skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Hulán

    Položka č.: 644

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 23:08

    tuš, akvarel, papír, 1945, 18 x 19 cm, sign. PD Vlast. Rada, rám, věnováno 15.III. Evě Peterkové, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Salvador Dalí (daprés)

    (1904-1989)

    Přeměna

    Položka č.: 627

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 22:51

    tisk, 56 x 38 cm, značeno PD v tisku Dalí, č. 642/1200, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1988, na papíře slepotisková značka Arches France, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Salvador Dalí (daprés)

    (1904-1989)

    Kostým pro Tristana

    Položka č.: 625

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 22:49

    tisk, 45 x 31,7 cm, značeno PD v tisku Dalí, č. MCLIVúMM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, katalogizováno A. Fieldem, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • Salvador Dalí (daprés)

    (1904-1989)

    Osvícené radosti

    Položka č.: 623

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 22:47

    tisk, 31 x 46 cm, značeno PD v tisku Dalí, č. MCLIVúMM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, katalogizováno A. Fieldem, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská

  • Salvador Dalí (daprés)

    (1904-1989)

    Atavistické vtipy po dešti

    Položka č.: 622

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 22:46

    tisk, 46 x 38 cm, značeno PD v tisku Dalí, č. MCLIVúMM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, katalogizováno A. Fieldem, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Z Božské komedie

    Položka č.: 619

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 22:43

    dřevoryt, 24,7 x 18,7 cm, rám, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • František Čermák

    Stavení

    Položka č.: 618

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 22:42

    olej, karton, 34,5 x 39,5 cm, sign. LD FČermák, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)