• Jiří Karmazín

    PF 1989

    Položka č.: 472

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:43

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    PF 1964

    Položka č.: 455

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:26

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Sněhulák

    Položka č.: 453

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:24

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    PF 1980

    Položka č.: 451

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:22

    ocelorytina, 1979, 9 x 10 cm, sign. PD Herčík/značeno v tisku PD J. Herčík , Antikvariát Dlážděná, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Herčík

    (1961)

    PF 1980

    Položka č.: 450

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:21

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    PF 81

    Položka č.: 449

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:20

    ocelorytina, 1980, 13,5 x 11 cm, sign. PD Herčík/značeno v tisku PD J. Herčík 1980, Antikvariát Dlážděná, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    PF 1956

    Položka č.: 445

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:16

    litografie, 1955, 17,5 x 14,5 cm, sign. PD Jan Halla, Antikvariát Dlážděná, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    PF 1960

    Položka č.: 443

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:14

    litografie, 1959, 12,5 x 13,5 cm, sign. PD Jan Halla, Antikvariát Dlážděná, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alexandr Frank

    (1902-1973)

    PF 1965

    Položka č.: 440

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:11

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    PF 1966

    Položka č.: 435

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:06

    litografie, 1964, 20 x 9,5 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Tři králové

    Položka č.: 431

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:02

    litografie, 10 x 14,6 cm, sign. PD F. Emler, 67/100, mírně pomačkaný okraj, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Pravda vítězí

    Položka č.: 430

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:01

    litografie, 14,7 x 10,4 cm, sign. PD Cinybulk, PF 1975, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Marie Blabolilová

    Sloupy

    Položka č.: 422

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:53

    lept, 2001, 10,5 x 7 cm, sign. PD M. Blabolilová 1979, č. 4/75, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1900-1984)

    Havrani

    Položka č.: 417

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:48

    linoryt, 14 x 10 cm, sign. PD J. Vodrážka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vladimír Renčín

    Stroj času (P. F. 1982)

    Položka č.: 412

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:46

    serigrafie, 1981, 16 x 24,5 cm, sign. PD v tisku Renčín, uprostřed přeloženo, místy papír pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Tockstein

    (1912-1992)

    PF 1968

    Položka č.: 414

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:45

    lept, 1967, 9,9 x 23,5 cm, sign. PD Tockstein 1967, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Otto Matoušek

    Rybář

    Položka č.: 405

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:36

    linoryt, 1967, 25,7 x 19,3 cm, sign. OD Oto Matoušek, PF 1968, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar a spolku Myslbek

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Věčný dialog

    Položka č.: 398

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:29

    lept, 1986, 12 x 15,3 cm, sign. Josef Lehoučka 86, PF 1987, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Poznání hry

    Položka č.: 397

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:28

    lept, 1993, 15,2 x 11,5 cm, sign. PD. J. Lehoučka, 93, PF 1994, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Kubíček

    Kometa

    Položka č.: 396

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:27

    litografie, 1952, 10,6 x 13,7 cm, sign. PD J. Kubíček 52, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Večerní Praha

    Položka č.: 394

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:25

    litografie, akvarel, 1960, 21 x 14,5 cm, sign. PD Chramosta, PF 1961, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Zkrocení ďábla

    Položka č.: 389

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:20

    litografie, 1968, 20 x 14,5 cm, sign. DU Chramosta, PF 1969, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Richard Fremund

    (1928-1969)

    Profil

    Položka č.: 387

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:18

    suchá jehla, 1967, 13,5 x 8,8 cm, sign. PD Fremund, PF 1968, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby a V. Pukla na AVU v Praze, jeden z čelních představitelů skupiny Máj

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • František Doležal

    (1910-1989)

    PF 1977

    Položka č.: 385

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:16

    linoryt, 1976, 11 x 7,3 cm, sign. PD Doležal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u A. Hudečka, K. Gabriela a F. Tichého, člen skupiny Index a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Ledečko PF 1975 Vilém Šmidt

    Položka č.: 380

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:11

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Únos Európy

    Položka č.: 376

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:07

    litografie, 2003, 20,7 x 10,4 cm, sign. PD Ema a ABorn, PF 2004, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Rodinný cirkus

    Položka č.: 375

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:06

    litografie, 2004, 19 x 9,7 cm, sign. PN E a ABorn, PF 2005, pravý horní roh mírně pokrčen, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

  • Vladimír Böhm

    (1906-1985)

    Klid a mír Vánoc

    Položka č.: 374

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:05

    dřevoryt, 1971, 20 x 11,3 cm, sign. PD Böhm 71, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vladimír Böhm

    (1906-1985)

    Domažlice

    Položka č.: 373

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:04

    dřevoryt, 1972, 21,5 x 13,6 cm, sign. PD Böhm 72, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Světla Žáková Štrupová

    (1924-1978)

    Prvňáčci (PF 1977)

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 16:10

    litografie, 1976, 8,1 x 13,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 21/50, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)