Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Kompozice (PF 1966 Vladimír Bujárek s rodinou)

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:57

    linořez, 1964, 20,6 x 19,5 cm, sign. LD Liesler 64, lehce zažloutlý, uprostřed přeložený, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Michaela Lesařová-Roubíčková

    (1949)

    Pražský kalich

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:56

    suchá jehla, 2008, 17 x 4,5 cm, sign. DU Michaela Lesařová 2008, č. 61/100, PF 2009, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Tomáš Kůs

    (1950)

    PF 93

    Položka č.: 364

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:52

    neurčena, 1992, 9,6 x 16,8 cm, studium dějin umění a estetiky na FF UK v Praze, člen UVU, předseda IF

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Tomáš Kůs

    (1950)

    Roh PF 88

    Položka č.: 365

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:51

    lept, 1987, 11,8 x 17 cm, sign PD Kůs 87, č. 21/40, studium dějin umění a estetiky na FF UK v Praze, člen UVU, předseda IF

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Věra Krumphanzlová

    (1946)

    PF 1979

    Položka č.: 313

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:50

    litografie, 1978, 18 x 11 cm, sign. PD Věra Krumphanzlová, č. 12/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. S. Libenského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • P. Kroupa

    Busta

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:49

    suchá jehla, 1986, 10,6 x 6,7 cm, sign. PD P. Kroupa 86, pf 1987, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Karel Kroupa

    (1930)

    PF 83

    Položka č.: 251

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:48

    suchá jehla, 1982, 19,5 x 6,7 cm, sign. PD K. Kroupa 82, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Filly, A. Strnadela a J. Baucha na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Velum Ventis PF 1995

    Položka č.: 366

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:47

    suchá jehla, 1994, 14,7 x 10,3 cm, sign DU Bohumil Krátký, č. 26/50, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Pavel Kotas

    (1938)

    PF 1987

    Položka č.: 296

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:44

    sítotisk, 1986, 10,5 x 9,5 cm, sign. PD P. Kotas, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Navrátila, A. Kučery, A. Berana na FF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Andrea Korbelářová

    (1951)

    Dobrý pastýř

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:43

    lept, 1983, 19,8 x 12,3 cm, sign. PD A. Korbelářová 83, 11079, PF 1983, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Luba Končeková-Veselá

    (1942)

    PF 89

    Položka č.: 342

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:42

    fotogram, 1988, 15,4 x 9,2 cm, sign vzadu Ľuba Knučková-Veselá

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

  • Leoš Konáš

    (1943)

    Jablka

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:41

    akvarel, tuš, papír, 1981, 18,8 x 22 cm, sign. DU Leoš Konáš, PF 1981, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Leoš Konáš

    (1943)

    Slunce

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:40

    akvarel, tuš, papír, 1979, 20,9 x 9,2 cm, sign. DU Leoš Konáš, PF 1980, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    P.F. 1983 Dr. Ivan Hrdina

    Položka č.: 332

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:38

    dřevořez, 1982, 9,2 x 8,7 cm, sign. PD VKomárek, 3/200, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    PF 1982 Dr Ivan Hrdina

    Položka č.: 335

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:37

    dřevořez, 1981, 9,1 x 8,2 cm, sign. PD VKomárek, 7/200, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    PF 1995 Ludmila Bočková

    Položka č.: 362

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:36

    dřevoryt, 1994, 10, x 20 cm, sign DU V.Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Kostel

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:35

    litografie, 12 x 16 cm, sign. PD Knobloch, p.f. 1966 Josef Voseček, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Pták na větvi

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:31

    litografie, 1969, 12,1 x 9 cm, sign. PD M. Kazdová, PF 1970, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Jan Kavan

    (1947)

    Sváteční skříň (PF 94)

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:30

    litografie, 1993, 11 x 7,2 cm, sign. DU Jkavan 93, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Jana Kasalová

    (1974)

    Ulita

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:29

    lept, 2009, 7,9 x 6,3 cm, sign. PD J. Kasalová, 11049, PF 2009, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Jiří Karmazín

    PF 1976 - Marie, tereza a Jiří Karmazín

    Položka č.: 329

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:28

    tisk, 1976, 21 x 29,7 cm, sign. DU Karmazín

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Věra Kaplanová - Šimonová

    (1920)

    PF 1966

    Položka č.: 271

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:27

    suchá jehla, 1965, 9,5 x 12,5 cm, sign. PD Věra Kaplanová - Simonová, č. 132/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. C. Boudy a O. Blažíčka na VŠAPS v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Půlnoční polibek (PF 2002)

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:26

    dřevoryt , 2001, 13,5 x 9 cm, sign. PD J. Kaiser, na pravém okraji pod grafikou jsou čtyři menší růžové skvrnky - pravděpodobně od tiskařské barvy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Dimitrij Kadrnožka

    PF 2001

    Položka č.: 334

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:24

    tisk, 2000, 13,5 x 8 cm, sign. PD Kadrnožka

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Zdenka Kabátová - Táborská

    (1933)

    Almara

    Položka č.: 119

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:22

    lept, 1982, 12,4 x 7,8 cm, sign. PD Zdeňka Kabátová-Táborská, 30/50, PF 1983, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Oldřich Jelínek

    (1930)

    PF 1978 Quod bonum, faustum, felix fortunatumque eveniat

    Položka č.: 356

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:19

    lept, 1977, 10,4 x 30 cm, sign DU OJelínek

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Oldřich Jelínek

    (1930)

    PF 1980

    Položka č.: 331

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:17

    serigrafie, 1979, 19,8 x 20,8 cm, sign. PD Jelínek

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Oldřich Jelínek

    (1930)

    PF 1979

    Položka č.: 338

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:16

    serigrafie, 1978, 21 x 18,9 cm, sign. DU O.Jelínek

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Oldřich Jelínek

    (1930)

    PF 1978

    Položka č.: 358

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:15

    linoryt, 1977, 15 x 21 cm, sign DU O.Jelínek

    Aktuální cena: 260 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Oldřich Jelínek

    (1930)

    PF 1978

    Položka č.: 339

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:15

    serigrafie, 1977, 21 x 18,7 cm, sign LD O. Jelínek

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

Instagram

Facebook