• František Hanák

    Chaloupka

    Položka č.: 185128

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 19:04

    tužka, kvaš, papír, 1978, 84 x 59,5 cm, PD monogr. FH 78, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Poslední větrný mlýn v Podhůří (Borovnice)

    Položka č.: 228301

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2019 22:14

    dřevoryt, 14,4 x 9,8 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Kladno

    Položka č.: 228287

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2019 22:09

    dřevoryt, 14 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Exodus

    Položka č.: 227040

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2019 21:54

    tužka, akvarel, papír, 1970, 48,8 x 34 cm, sign. PD Tomek 70, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Pravda vítězí (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 226989

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2019 21:28

    dřevoryt, 1944, 11 x 7 cm, sign. PD Kuneš, vzadu popsáno, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Stvoření světla v nás

    Položka č.: 226981

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2019 21:26

    dřevoryt, 4 x 11,2 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Hlava ženy

    Položka č.: 226092

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2019 20:32

    patinovaná sádra, 19 x 14,5 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Křestní list

    Položka č.: 225275

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2019 20:04

    suchá jehla, 1981, 12,5 x 11,5 cm, sign. PD J. Králík, č. 69/120, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alois Moravec

    Pro štěstí

    Položka č.: 222134

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2019 19:33

    litografie, 1945, 10,8 x 17,4 cm, sign. PD AMoravec, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Položka č.: 231386

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2019 16:25

    reprodukce, papír, 24,2 x 17 cm, sign. M. Švabinský, zažloutlý, jemně znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen So…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Růže

    Položka č.: 211135

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2019 15:55

    litografie, 1985, 20,2 x 13,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Čestné uznání

    Položka č.: 231379

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2019 15:50

    litografie, 33,1 x 44,6 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Z Iránu

    Položka č.: 231356

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2019 15:15

    2x akvarel, papír, 32 x 40,2 / 27,8 x 38 cm

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rastislav Michal

    Z kampy II.

    Položka č.: 231476

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2019 14:50

    litografie, 20,5 x 10 cm, sign. PD Michal, 98/99, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Řetězový most v Praze

    Položka č.: 231418

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2019 14:40

    lept, 24 x 33 cm, sign. PD JMeyer, rám, zažloutlý a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Machota

    Podzim

    Položka č.: 231416

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2019 14:33

    olej, plátno, 35 x 30,5 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Položka č.: 231370

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2019 14:25

    litografie, 16,9 x 60 cm, pokrčený a při okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Blahopřání

    Položka č.: 231374

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2019 13:55

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdeňka Křemenová

    Zamyšlení

    Položka č.: 231357

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2019 13:50

    litografie, 1952, 39,7 x 21,8 cm, značeno PD Z. K., pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Staroměstská mostecká věž

    Položka č.: 231444

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2019 16:35

    lept, 1916, 30 x 24,3 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1916, rám, při okrajích mimo tisk oříznutý a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Pražské mosty

    Položka č.: 231395

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2019 16:30

    suchá jehla, 1923, 22,5 x 30,2 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1923, při okrajích mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Muž vedoucí koně

    Položka č.: 231378

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2019 16:25

    litografie, 34 x 41,9 cm, sign. PD Voj. Sedláček, mírně pokrčený a zašpiněný papír papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

    Bílá věž

    Položka č.: 231447

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2019 16:15

    akvarel, tuš, papír, 30 x 35 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Ve městě

    Položka č.: 231461

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2019 16:10

    akvarel, tužka, papír, 38,5 x 47,5 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Krajina se stromy

    Položka č.: 231453

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2019 16:00

    kombinovaná technika, karton, 1991, 24 x 24 cm, sign. LD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Aleša Vaic

    (1920-2010)

    Dva psi

    Položka č.: 231405

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2019 17:55

    suchá jehla, 14 x 12,5 cm, sign. PD Aleša Vaic, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studoval soukromě u svého otce Josefa Vaice

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Andělské trouby

    Položka č.: 231485

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2019 17:45

    tuš, tempera, papír, 1988, 20,7 x 16 cm, sign. PD Vl. Tesař 88, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Pancéřový zahradník

    Položka č.: 231469

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2019 17:30

    linoryt, 1965, 26 x 43 cm, sign. PD J. Ščerbakov 65, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Portrét muže

    Položka č.: 231464

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2019 17:15

    monotyp, 1965, 46 x 28 cm, sign. PD J. Ščerbakov 65, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Ženy při měsíčku

    Položka č.: 208430

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2019 16:35

    lept, 2003, 16,2 x 10,2 cm, sign. DU Pokorný 03, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, H. Folkmana a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu