• Vlasta Baránková

    Květina

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:35

    suchá jehla, 1973, 18,5 x 13 cm, sign. PD Baránková 73, autorský tisk

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jan Weber

    Počátek

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:34

    lept, 18,5 x 15,5 cm, sign. PD Weber, č. 77/100, absolvent Střední výtvarné školy V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    PF 78

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:33

    tisk, 1977, 20 x 29 cm, sign. PD Troup, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Vladimír Soukup

    (1926-2004)

    Strom

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:30

    serigrafie, 1976, 21 x 19,5 cm, sign. LD V. Soukup, č. 11/25

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Pavel Sivko

    PF 79

    Položka č.: 210

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:29

    litografie, 1978, 16 x 22 cm, sign. PD Pavel Sivko 78, č. 75/80, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 209

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:28

    lept, 17,5 x 12 cm, sign. PD, č. 34/70

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Moserová

    Triptych

    Položka č.: 208

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:27

    3x suchá jehla, 10 x 7,5; 9 x 7; 7,5 x 5 cm, sign. PD, č. 10/12; 16/24; 10/14

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Mika

    Loutky

    Položka č.: 205

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:24

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jiří Mika

    Bez názvu, Akt

    Položka č.: 202

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:21

    2 x suchá jehla, 1980, 1979, 13,5 x 9,5; 6 x 8 cm, sign. PD Mika Jiří 80, sign. PD Mika Jiří 79, č. 1/20; č- 8/15, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jan Hrubý

    Životní prostředí

    Položka č.: 197

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:16

    litografie, 34 x 23 cm, sign. PD Jan Hrubý, č. 24/60, žák prof. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen České unie karikaturistů, skupiny Univerzální obelisk aj.

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Václav a Petr Herink

    Můj manžel je jak medvěd

    Položka č.: 193

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:12

    tuš, papír, 22 x 30 cm

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Jiřina Hartingerová

    Diptych

    Položka č.: 192

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:11

    2x litografie, 1985, 14 x 19,5; 8 x 12,5 cm, sign. Pd Hartingerová Tobolíková, absolventka ateliéru malby a grafiky u prof. A Strnadela na pražské VŠUP

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Věra Fáberová

    Plynová maska

    Položka č.: 191

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:10

    litografie, 38 x 27 cm, sign. PD Věra Fáberová 1980, č. 24/90

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    Malíř

    Položka č.: 190

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:09

    dřevoryt, 1975, 16 x 23,5 cm, sign. PD A Moravec, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Karel Teissig

    (1925-2000)

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:08

    kombinovaná technika, tuš, běloba, karton, 17 x 24,3 cm, sign. DU K. Teissig, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů dětské knihy, člen skupiny Etapa

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Karel Teissig

    (1925-2000)

    Hra života

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:07

    serigrafie, 20 x 11,2 cm, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů dětské knihy, člen skupiny Etapa

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Ex libris E. Gebauer

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:06

    litografie, 1985, 16 x 8,7 cm, sign LD Oldřich Kulhánek 1985

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Dr. Ivan Hrdina Ex libris

    Položka č.: 186

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:05

    litografie, 12 x 10 cm, sign. DU VlaSuchánek, 9/15, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

  • Jiří Mika

    Ex libris MUSEUM OF PUPPET CULTURES CHRUDIM

    Položka č.: 185

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:04

    suchá jehla, 1985, 9,2 x 6,9 cm, sign. PD Jiří Mika 85, 12/50, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Stará radnice v Praze

    Položka č.: 184

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:03

    lept, 33 x 24,5 cm, sign PD V. Silovský, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Zámecké schody

    Položka č.: 183

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:02

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Nové Zámecké schody

    Položka č.: 182

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:01

    lept, 33 x 25 cm, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Katedrála sv. Víta

    Položka č.: 181

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:00

    lept, 35 x 25 cm, sign. PD V. Silovský, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Kostel sv. Jiljí

    Položka č.: 180

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:59

    lept, 16,5 x 12 cm, sign. PD V. Silovský, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Chrám sv. Jiljí

    Položka č.: 179

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:58

    lept, 35 x 24,5 cm, sign. PD V. Silovský, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ladislav Kuklík

    Akty

    Položka č.: 178

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:57

    akvatinta, 1991 cm, sign. DU L Kuklík 1991, č. 134/200, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Plot

    Položka č.: 177

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:56

    litografie, 6 x 4 cm, sign. DU Bím, č. XX/XX, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Tomáš Bím

    Konev

    Položka č.: 176

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:55

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jiří Šalamoun

    Nosáč

    Položka č.: 175

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:54

    serigrafie, 1984, 30 x 21 cm, sign. v tisku Šalamoun, sign. vzadu Šalamoun 84, č. 56/80, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Didelyté Gražina

    Velikonoce

    Položka č.: 173

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:52

    lept, 8 x 6 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)