-
Jiří Votruba
(1946)
Lacoste
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 17:48
litografie, 36,5 x 51,5 cm, sign. PD Jiří Votruba, č. 11/40, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Votruba
(1946)
Things will never be the same
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 17:47
litografie, 50 x 41,5 cm, sign. PD Jiří Votruba, č. 2/50, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Salajka
(1981)
Sova
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 17:46
litografie, 2012, 53,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 77/81, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Salajka
(1981)
Měsíc
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 17:45
litografie, 38 x 37,5 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 81/100, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dan Trantina
(1965)
Smoke
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 17:44
litografie, 2012, 51 x 39,5 cm, PD monogr. DT 12, č. 1/65, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dan Trantina
(1965)
Hezký člověk
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 17:43
litografie, 2012, 51,5 x 40 cm, PD monogr. DT 12, č. 2/55, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Rittstein
(1949)
Karotka a plastelína
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 17:42
litografie, 1991, 37 x 48 cm, sign. PD M. Rittstein 91, č. 9/60, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Hauschka
(1965)
Červánky
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 17:41
litografie, 2010, 24 x 53 cm, PD monogr. JH 2010, č. 132/150
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Tři grácie
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 17:40
barevný kombinovaný lept, 2011, 58 x 49 cm, sign. DU L. Kuklík, č. 7/80, vytiskl autor, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Silvestr
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 17:39
litografie, 2009, 50 x 70 cm, sign. PD J. Valečka, č. 127/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
-
Lukáš Orlita
(1974)
Růžové horizonty událostí
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 17:38
kombinovaná technika, papír, 2011, 59,5 x 84 cm, sign. PD Lukasor 11, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Salajka
(1981)
Vlci
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 17:37
litografie, 2010, 53 x 37 cm, sign. PD Maritn Salajka, č. 26/81, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Salajka
(1981)
Noc
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 17:36
litografie, 2011, 48 x 37 cm, sign. PD Martina Salajka 2011, 20, č. 123/150, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Anderlová
(1977)
Family
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 17:35
litografie, 2011, 40 x 62 cm, sign. PD Anderlová 2011, č. 34/80, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adam Procházka
(1984)
Trofeje
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 17:34
serigrafie, 2006, 85 x 63 cm, sign. PD Procházka 06, č. 3/8, nažloutlé okraje, ohnutý levý horní roh, šmouhy pravý i levý okraj
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fiala
(1968)
Nad městem
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 17:33
litografie, 2010, 76 x 54 cm, sign. PD Fiala 2010, č. 28/41, ohnutý horní pravý roh, natržená spodní hrana, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka
Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Honetschläger
(1980)
Oheň VI.
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 17:32
vícebarevná akvatinta, 2009, 49,5 x 60 cm, monogr. PD H.5/09, č. 5/20
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Honetschläger
(1980)
Oheň III.
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 17:31
vícebarevná akvatinta, 2009, 49,5 x 60 cm, monogr. PD H. 2009, č. 3/20
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Honetschläger
(1980)
Oheň II.
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 17:30
vícebarevná akvatinta, 2009, 49,5 x 60 cm, monogr. PD H. 2009, č. 3/20
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Dominik
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:12
tuš, papír, 37,5 x 22,5 cm, sign. PD J. Mühl, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Madona s Josefem
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:11
tuš, papír, 1898, 21,5 x 29 cm, sign. PD J. Mühl 1898, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Jiří
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:10
tuš, papír, 35,5 x 25 cm, sign. PD J. Mühl, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Izajáš
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:09
tužka, papír, 39,5 x 24,8 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Kain
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:08
tužka, papír, 49 x 31 cm, mírně zašpiněný, potrhaný a přehlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Mikuláš
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:07
tužka, papír, 27,4 x 32,5 cm, sign. PD Josef Mühl, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatá Filomena
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:06
tuš, papír, 31 x 21,5 cm, sign. PD Mühl, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
sv. Anežka Římská
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:05
tužka, papír, 27,5 x 34,5 cm, sign. PD Josef Mühl, PN popsáno autorem, mírně potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Anděl
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:04
tužka, papír, 33 x 28 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Josef s Ježíškem
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:03
tužka, tuš, papír, 30,8 x 24,6 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Jan Evangelista
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:02
tužka, papír, 29 x 37,3 cm, pošpiněný a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO