Eva Bednářová
(1937-1986)
Strom
Položka č.: 511Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 08:12
mezzotinta, 1979, 18,5 x 13 cm, sign. PD E. Bednářová 79, č. 52/120, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
Milan Bauer
Balón
Položka č.: 508Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 08:09
lept, 22,2 x 14 cm, sign. DU BauerMilan, č. 88/100, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Milan Bauer
Veterán
Položka č.: 507Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 08:08
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Stříbrná pětiuncová medaile Jan Saudek
Life reverse proof, č. 419, 2022
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 20:03
ryzost: Ag 999 / 1000, váha: 155,5 g, průměr: 65 mm, Jedinečná pětiuncová medaile České mincovny zobrazující jednu z nejznámějších fotografiích Jana Saudka – Life, 1966. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Námět zobrazující torzo polonahého muže v džínách, který na hrudi drží novorozeně. …
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Stříbrná uncová medaile Jan Saudek
Marie č.1 proof, č. 227, 2021
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 20:02
ryzost: Ag 999 / 1000, váha: 31,1 g, průměr: 37 mm cm, Mimořádná stříbrná medaile od České mincovny o hmotnosti jedné trojské unce vzdává hold Janu Saudkovi a jeho obrazu s názvem Marie č. 1. Medaile vznikla v nákladu 500 číslovaných kusů. Dílo Jana Saudka je kontroverzní a provokativní oslavou l…
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
Česká mincovna, 2022
Sběratelský soubor stříbrných mincí ze Série „Obrněná technika“
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 20:01
ryzost: Ag 999 / 1000 váha: 1 ks - 31,1 g, průměr: 37 mm, Rozměry šanonu: 18 x 28 cm, Sbírka 4 stříbrných mincí s nominální hodnotou 1 NZD zasazených do výpravné karty v historizujícím designu. Každý karta je plná takticko-technických dat pojednávajících o faktických souvislostech a způsobu nasazen…
Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)
.
Die Medaillen Edition Deutsches Museum, 1
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 20:00
ryzost: Ag 999 / 1000 váha: 1 ks - 40g, průměr: 45 mm, Muzejní edice 32 medailí ze stříbra v ryzosti 999/1000 a proof kvalitě. Každá medaile pozlacená ryzím zlatem zobrazuje velmi přitažlivým výtvarným způsobem nejdůležitější historické osobnosti německých vědních disciplín. Rubová strana medailí j…
Aktuální cena: 22.500 CZK (938 €)
Jan Saudek
On those roaring sixties !
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 17:13
litografie, 47,5 x 37 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 17/85, studium na Státní grafické škole v Praze
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Jan Saudek
Coca Cola
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 17:10
litografie, 2021, 48,2 x 37,4 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 19/85, studium na Státní grafické škole v Praze
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Jan Saudek
Marie č. 1
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 17:07
litografie, 18 x 23,5 cm, sign. PD Jan Saudek, č. XX/L, studium na Státní grafické škole v Praze
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Jan Saudek
Life
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 17:06
serigrafie, 30 x 23 cm, sign. PD Jan Saudek, č. XL/L, studium na Státní grafické škole v Praze
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Jan Saudek
Zeď
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
litografie, 37,5 x 48 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 14/85, studium na Státní grafické škole v Praze
Aktuální cena: 24.001 CZK (1.001 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Jan Saudek
Marie č. 1
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 17:05
litografie, 2020, 37 x 48 cm, sign. PD Jan Saudek, E. A., studium na Státní grafické škole v Praze
Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)
Jan Saudek
Coca Cola- barevná
Jan Saudek
120km v hodině
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 17:03
litografie, 37 x 47 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 21/85, studium na Státní grafické škole v Praze
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Josef Dlabal
Praha jarní
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2023 17:14
olej, karton, 12,5 x 15 cm, sign. LD J. Dlabal
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Josef Dlabal
Rozkvetlá Praha
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2023 17:12
olej, karton, 12,5 x 17,5 cm, sign. LD J. Dlabal
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Japonské hory
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2023 16:58
olej, lepenka, 20,5 x 28,5 cm, sign. PD J. Dlabal, PN poškozeno, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Josef Dlabal
Pražský hrad s rozkvetlým stromem
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2023 16:50
olej, papír, 14,7 x 11,5 cm, sign. LD J. Dlabal
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Pohled z rozkvetlého Petřína
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2023 16:12
olej, papír, 15 x 19,5 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Pražský hrad v květnu
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2023 15:54
olej, karton, 20,5 x 15 cm, sign. LD J.Dlabal, karton na zadní straně potištěn, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Záložka
Položka č.: 102Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:41
8x kolorovaný dřevoryt, 14,5 x 5 cm, text:, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Záložka
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:40
kolorovaný dřevoryt, 14,5 x 5 cm, text: Co mě nezabije, to mě posílí. - Nietzche, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Záložka
Položka č.: 100Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:39
kolorovaný dřevoryt, 14,5 x 5 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Záložka
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:38
kolorovaný dřevoryt, 14,5 x 5 cm, text: všechny nástroje boží, jeden takový, druhý takový. - Dehmel, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Město
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:36
pastel, tužka, pauzovací papír, 1938, 15 x 10,5 cm, sign. PD Fleissig 1938, Ex libris Ota Hradečný, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Akt v knihovně
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:35
tužka, pauzovací papír, 1928, 15,8 x 11 cm, sign. PD V. Fleissig 1928, Ex libris, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Kronikář
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:34
pastel, tužka, pauzovací papír, 1933, 13,7 x 10,6 cm, sign. PD V. Fleissig 1933, Ex libris, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Malba na dům
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:32
tuš, běloba, pauzovací papír, 1938, 12 x 8,5 cm, sign. PD Fleissig 1938, novoročenka, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Horská krajina
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:30
tužka, papír, 1929, 15,3 x 9,5 cm, monogr. LN VF 1929, Ex libris Svatopluk Samek, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)