• Josef Konečný Žar

    (1909-1989)

    Kytice lilií

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    olej, plátno, 1973, 49 x 40 cm, sign. PD Konečný Žar 73, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Jiří Slíva

    Grand Cafe

    Položka č.: 258

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)

    litografie, 37 x 48 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 8/50, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)

  • Jiří Slíva

    Interdog

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

  • Jiří Slíva

    Svatební zámky

    Položka č.: 254

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Jiří Slíva

    Charlie Chaplin, Mona Lisa a Micky Mouse

    Položka č.: 253

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    serigrafie, 19 x 19 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 33/35, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Dívka s vějířem

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    litografie, 1976, 46 x 35,7 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 49/60, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Eva

    Položka č.: 249

    litografie, 1976, 49,3 x 38,8 cm, sign. DU VladSuchánek, autorský tisk, vzadu razítko: osobní sbírka Alexandr Skalický st., Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences an…

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Zrcadlo

    Položka č.: 248

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    litografie, 40 x 30,3 cm, sign. DU VladSuchánek, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Jindřich Vlček

    (1885-1968)

    Josef Kodet: Raněn u Vouziers

    Položka č.: 314

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    akvarel, tuš, tužka, papír, 1934, 20 x 21 cm, sign. LD J. Vlček 1934, Jindřich Vlček (5. září 1885 Malá Skalice, část obce Česká Skalice – 22. březen 1968, Hradec Králové), také znám jako Jindra Vlček, byl český malíř, autor československých známek, československý legionář. Absolvoval Uměleckoprůmys…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Jan Šebek

    (1890-1966)

    Děvčátko v kroji

    Položka č.: 311

    olej, karton, 1931, sign. PD J. Šebek 31, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Karel Jan Sigmund

    (1897-1959)

    Venkovská krajina

    Položka č.: 309

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    olej, karton, 26 x 31 cm, sign. PD K. J. Sigmund, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Schöna v Drážďanech, prof. O. Nejedlého v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Hnízdo

    Položka č.: 399

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    litografie, 1979, 34,5 x 25,8 cm, sign. PD Čepelák 1979, č. 41/100, DU popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Meloun

    Položka č.: 398

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    litografie, 1995, 15,6 x 11,6 cm, sign. DU Bím 95, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda 1994

    Položka č.: 394

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda 1996

    Položka č.: 393

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda 1998

    Položka č.: 392

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda 1992

    Položka č.: 391

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tom Svoboda 2013

    Položka č.: 390

    litografie, 2012, 19 x 10,5 cm, sign. PD ABorn, lehce ušpiněno, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2016 Tom Svoboda

    Položka č.: 389

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tom Svoboda 2011

    Položka č.: 388

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Nádraží (kancelář)

    Položka č.: 387

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

  • Zoja Villalobos-Popovič

    Z cyklu Posvátnost

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    olej, plátno, 2000, 75 x 64 cm, sign. PD Zoja 2000, rám

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Eva Natus - Šalamounová

    (1934-2014)

    Andělé

    Položka č.: 424

    litografie, 1993/1994, 37,5 x 48 x 3 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

  • Boris Jirků

    Položka č.: 422

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Roman Franta

    Modří brouci

    Položka č.: 421

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    litografie, 2009, 37,5 x 54 cm, sign. PD R. Franta 09, č. 18/100, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Jiří Anderle

    Manipulace III. (Vztah č. 4) (hnědá)

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    suchá jehla, mezzotinta, 1976, 32,5 x 65,5 cm, sign. DU Anderle, č. 68/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

  • Jiří Anderle

    Profil

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    heliolitografie, 1975/76, 47,5 x 31,5 cm, sign. DU Anderle, č. 114/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Jiří Anderle

    Postavy

    Položka č.: 99

    litografie, 1995, 27 x 19 cm, sign. PD Anderle, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Stanislav Hudeček

    (1872-1947)

    Kostlivci

    Položka č.: 95

    akvarel, kvaš, papír, 45 x 30 cm, sign. LD St. H., rám

  • Marko Čermák

    Host do domu

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    kresba tuší, akvarel, kombinovaná technika, 17 x 12,8 cm, sign. DU Marko Čermák, rám

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)