Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    PF 1990

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:30

    sítotisk, 1989, 16 x 12 cm, sign. UD, text: Radostné vánoce a vše dobré v novém roce přejí ZBOŘILOVI, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    PF 1970

    Položka č.: 289

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:29

    akvarel, tuš, papír, 1969, 17 x 13,2 cm, sign. PD VB, text: Leden běhá po ledě z tepla děti láká Pojďte, děti, se mnou si stavět sněhuláka! To je sněhu, jemine! Závěje jak hory! Vzhůru, děti, pro sáňky běžte do komory! Kdo má lyže, připnije, kdo má brusle, taky! Koulujte se! Padá sníh! Stavte sněhul…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    PF 1987

    Položka č.: 300

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:28

    suchá jehla, 1986, 3,4 x 5,7 cm, sign. UD, č. 13/30, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-1916)

    PF 1969

    Položka č.: 263

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:18

    dřevoryt, 1968, 9 x 10,6 cm, sign. PD Mézl, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 208 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Ludmila Matoušová

    (1940)

    Kytice

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:14

    linoryt, pastel, 1973, 16,1 x 12,2 cm, sign. PD L. Matoušová, PF 1974, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Ludmila Matoušová

    (1940)

    Slunečnice

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:13

    dřevoryt, pastel, 1987, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Matoušová, PF 1988, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Věra Martinková

    (1948)

    Křídla (P. F. 89)

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:10

    serigrafie, 1988, 5,4 x 6,5 cm, sign. PL Marrtinková 88, č. 57/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    PF 1963

    Položka č.: 273

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:05

    suchá jehla, 1962, 8,5 x 12 cm, sign. PD A. Majer, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    PF 1956

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:03

    linoryt, 1955, 12 x 10 cm, sign. PD Služebník, PF 1956, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Josef Lubič

    PF 1988

    Položka č.: 294

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:02

    autorská grafika, 1987, 16,2 x 9 cm, sign. UD J. Lubič, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Josef Lubič

    PF 1987

    Položka č.: 295

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:01

    autorská grafika, 1986, 16,2 x 9,2 cm, sign. PD J. Lubič, č. 174/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Pavel Lisý

    (1912-1990)

    Praha

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:58

    litografie, 1967, 13,5 x 22 cm, sign. PD P. Lisý 67, č. 48/200, zevnitř text, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Kompozice (PF 1966 Vladimír Bujárek s rodinou)

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:57

    linořez, 1964, 20,6 x 19,5 cm, sign. LD Liesler 64, lehce zažloutlý, uprostřed přeložený, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Michaela Lesařová-Roubíčková

    (1949)

    Pražský kalich

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:56

    suchá jehla, 2008, 17 x 4,5 cm, sign. DU Michaela Lesařová 2008, č. 61/100, PF 2009, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Tomáš Kůs

    (1950)

    PF 93

    Položka č.: 364

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:52

    neurčena, 1992, 9,6 x 16,8 cm, studium dějin umění a estetiky na FF UK v Praze, člen UVU, předseda IF

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Tomáš Kůs

    (1950)

    Roh PF 88

    Položka č.: 365

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:51

    lept, 1987, 11,8 x 17 cm, sign PD Kůs 87, č. 21/40, studium dějin umění a estetiky na FF UK v Praze, člen UVU, předseda IF

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Věra Krumphanzlová

    (1946)

    PF 1979

    Položka č.: 313

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:50

    litografie, 1978, 18 x 11 cm, sign. PD Věra Krumphanzlová, č. 12/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. S. Libenského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • P. Kroupa

    Busta

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:49

    suchá jehla, 1986, 10,6 x 6,7 cm, sign. PD P. Kroupa 86, pf 1987, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Karel Kroupa

    (1930)

    PF 83

    Položka č.: 251

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:48

    suchá jehla, 1982, 19,5 x 6,7 cm, sign. PD K. Kroupa 82, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Filly, A. Strnadela a J. Baucha na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Velum Ventis PF 1995

    Položka č.: 366

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:47

    suchá jehla, 1994, 14,7 x 10,3 cm, sign DU Bohumil Krátký, č. 26/50, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Pavel Kotas

    (1938)

    PF 1987

    Položka č.: 296

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:44

    sítotisk, 1986, 10,5 x 9,5 cm, sign. PD P. Kotas, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Navrátila, A. Kučery, A. Berana na FF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Andrea Korbelářová

    (1951)

    Dobrý pastýř

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:43

    lept, 1983, 19,8 x 12,3 cm, sign. PD A. Korbelářová 83, 11079, PF 1983, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Luba Končeková-Veselá

    (1942)

    PF 89

    Položka č.: 342

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:42

    fotogram, 1988, 15,4 x 9,2 cm, sign vzadu Ľuba Knučková-Veselá

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

  • Leoš Konáš

    (1943)

    Jablka

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:41

    akvarel, tuš, papír, 1981, 18,8 x 22 cm, sign. DU Leoš Konáš, PF 1981, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Leoš Konáš

    (1943)

    Slunce

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:40

    akvarel, tuš, papír, 1979, 20,9 x 9,2 cm, sign. DU Leoš Konáš, PF 1980, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    P.F. 1983 Dr. Ivan Hrdina

    Položka č.: 332

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:38

    dřevořez, 1982, 9,2 x 8,7 cm, sign. PD VKomárek, 3/200, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    PF 1982 Dr Ivan Hrdina

    Položka č.: 335

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:37

    dřevořez, 1981, 9,1 x 8,2 cm, sign. PD VKomárek, 7/200, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    PF 1995 Ludmila Bočková

    Položka č.: 362

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:36

    dřevoryt, 1994, 10, x 20 cm, sign DU V.Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Kostel

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:35

    litografie, 12 x 16 cm, sign. PD Knobloch, p.f. 1966 Josef Voseček, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Pták na větvi

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:31

    litografie, 1969, 12,1 x 9 cm, sign. PD M. Kazdová, PF 1970, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

Instagram

Facebook