Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Jaroslav Novák

    Ze souboru Životní prostředí

    Položka č.: 856

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:15

    litografie, 1980, 27,5 x 39 cm, sign. PD J. Novák 80, č. 24/90

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Tajemství

    Položka č.: 849

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:08

    lept, 1996, 11,5 x 8,5 cm, sign. PD Liesler 96, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Kanál v Benátkách

    Položka č.: 837

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:08

    lept, 1925, 21 x 25 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1925, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Ve třech

    Položka č.: 847

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:06

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 36/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Dajč

    (1943)

    Sup

    Položka č.: 842

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:01

    tuš, kvaš, papír, 1988, 42 x 30 cm, sign. DU M. Dajč, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Piazzetta

    Položka č.: 836

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:58

    lept, 1930, 34,5 x 27 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1930, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Jardin des Tuileries

    Položka č.: 833

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:58

    lept, 1928, 34,5 x 27 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1928, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Náměstí v Klatovech

    Položka č.: 834

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:56

    lept, 1942, 31 x 24 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1942, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Praha z Nových Zámeckých schodů

    Položka č.: 835

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:54

    lept, 1930, 37,5 x 27,5 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1930, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Chotkovy sady

    Položka č.: 832

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:54

    lept, 1931, 37 x 27 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1931, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Balvan, Šašek

    Položka č.: 831

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:50

    2x litografie, 1982, 15 x 16,5; 8 x 8 cm, vše sign. Ctirad Stehlík, č. 117/200; autorský tisk, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Eva Hašková

    (1946)

    Zátiší

    Položka č.: 818

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:37

    lept, 1979, 29,5 x 22 cm, sign. PD Hašková, č. 26/200, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Bukinisté, Paříž

    Položka č.: 809

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:34

    lept, 1928, 34,5 x 27,5 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1928, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Hrad od východu

    Položka č.: 808

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:33

    lept, 1930, 37 x 27,5 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1930, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Petr Alois Hampl

    (1943)

    Zvěrokruh - Vodnář

    Položka č.: 813

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:32

    lept, 1977, 20 x 14,5 cm, sign. PD P. Hampl 77, č. 8/100

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Květinový trh u Madeleiny

    Položka č.: 807

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:32

    lept, 1930, 34,5 x 27 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1930, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Jindřich Vlasák

    Zátiší s jablky a slaměnkami

    Položka č.: 806

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:25

    olej, sololit, 1985, 44,5 x 30 cm, sign. PD J. Vlasák 85, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Stromy v Šárce

    Položka č.: 802

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:21

    litografie, 32 x 24 cm, sign. PD Pavel Šimon, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Staré stavení v Šárce

    Položka č.: 799

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:18

    lept, 33 x 25,5 cm, sign. PD Pavel Šimon, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Akt

    Položka č.: 794

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:13

    tuš, tužka,papír, 2002, 43,5 x 25 cm, sign. DU Jan Spěváček 2002, zvlněný papír, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Miroslav Mužík

    (1957)

    Tančící dům 2

    Položka č.: 786

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:05

    akryl, plátno, 2018, 50 x 60 cm, sign. LD Mužík 18, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Miroslav Mužík

    (1957)

    Pnětluky

    Položka č.: 783

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:05

    akryl, plátno, 2011, 50 x 60 cm, sign. PD Mužík 2011, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Miroslav Mužík

    (1957)

    České Středohoří

    Položka č.: 785

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:04

    akryl, plátno, 2018, 50 x 70 cm, sign. PD Mužík 18, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Mirosalv Mužík

    (1957)

    Bořeň - Bílina

    Položka č.: 779

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:04

    akryl, plátno, 2016, 71 x 50 cm, sign. PD Mužík 16

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Miroslav Mužík

    (1957)

    Jezero Braňany

    Položka č.: 784

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:03

    akryl, plátno, 2018, 50 x 50 cm, sign. PD Mužík 18, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Miroslav Mužík

    (1957)

    Tančící dům

    Položka č.: 782

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:01

    akryl, plátno, 2018, 50 x 60 cm, sign. LD Mužík 18, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Miroslav Mužík

    (1957)

    Bořeň z Kyselky

    Položka č.: 781

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:00

    akryl, plátno, 2018, 50 x 70 cm, sign. PD Mužík, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Miroslav Mužík

    (1957)

    Růžové stromy

    Položka č.: 780

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:59

    akryl, plátno, 2008, 70 x 50 cm, sign. PD MUŽÍK 08, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Spiele, Ex Libris

    Položka č.: 775

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:54

    2 x litografie, 1979, 19,5 x 13; 11 x 13 cm, sign. PD Liesler 79, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Jablko

    Položka č.: 772

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:51

    litografie, 3,4 x 5 cm, monogr. PD KL, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

Instagram

Facebook