-
Jaroslav Novák
Ze souboru Životní prostředí
Položka č.: 856Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:15
litografie, 1980, 27,5 x 39 cm, sign. PD J. Novák 80, č. 24/90
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Tajemství
Položka č.: 849Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:08
lept, 1996, 11,5 x 8,5 cm, sign. PD Liesler 96, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Kanál v Benátkách
Položka č.: 837Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:08
lept, 1925, 21 x 25 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1925, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Ivan Komárek
(1956)
Ve třech
Položka č.: 847Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:06
litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 36/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu
-
Jaroslav Dajč
(1943)
Sup
Položka č.: 842Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:01
tuš, kvaš, papír, 1988, 42 x 30 cm, sign. DU M. Dajč, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu
-
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Piazzetta
Položka č.: 836Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:58
lept, 1930, 34,5 x 27 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1930, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Jardin des Tuileries
Položka č.: 833Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:58
lept, 1928, 34,5 x 27 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1928, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Náměstí v Klatovech
Položka č.: 834Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:56
lept, 1942, 31 x 24 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1942, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Praha z Nových Zámeckých schodů
Položka č.: 835Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:54
lept, 1930, 37,5 x 27,5 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1930, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Chotkovy sady
Položka č.: 832Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:54
lept, 1931, 37 x 27 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1931, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Balvan, Šašek
Položka č.: 831Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:50
2x litografie, 1982, 15 x 16,5; 8 x 8 cm, vše sign. Ctirad Stehlík, č. 117/200; autorský tisk, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
-
Eva Hašková
(1946)
Zátiší
Položka č.: 818Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:37
lept, 1979, 29,5 x 22 cm, sign. PD Hašková, č. 26/200, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Bukinisté, Paříž
Položka č.: 809Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:34
lept, 1928, 34,5 x 27,5 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1928, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Hrad od východu
Položka č.: 808Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:33
lept, 1930, 37 x 27,5 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1930, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Petr Alois Hampl
(1943)
Zvěrokruh - Vodnář
Položka č.: 813Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:32
lept, 1977, 20 x 14,5 cm, sign. PD P. Hampl 77, č. 8/100
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
-
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Květinový trh u Madeleiny
Položka č.: 807Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:32
lept, 1930, 34,5 x 27 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1930, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Jindřich Vlasák
Zátiší s jablky a slaměnkami
Položka č.: 806Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:25
olej, sololit, 1985, 44,5 x 30 cm, sign. PD J. Vlasák 85, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Pavel Šimon
(1920-1958)
Stromy v Šárce
Položka č.: 802Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:21
litografie, 32 x 24 cm, sign. PD Pavel Šimon, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Pavel Šimon
(1920-1958)
Staré stavení v Šárce
Položka č.: 799Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:18
lept, 33 x 25,5 cm, sign. PD Pavel Šimon, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Jan Spěváček
(1973)
Akt
Položka č.: 794Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:13
tuš, tužka,papír, 2002, 43,5 x 25 cm, sign. DU Jan Spěváček 2002, zvlněný papír, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Miroslav Mužík
(1957)
Tančící dům 2
Položka č.: 786Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:05
akryl, plátno, 2018, 50 x 60 cm, sign. LD Mužík 18, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Miroslav Mužík
(1957)
Pnětluky
Položka č.: 783Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:05
akryl, plátno, 2011, 50 x 60 cm, sign. PD Mužík 2011, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Miroslav Mužík
(1957)
České Středohoří
Položka č.: 785Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:04
akryl, plátno, 2018, 50 x 70 cm, sign. PD Mužík 18, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Mirosalv Mužík
(1957)
Bořeň - Bílina
Položka č.: 779Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:04
akryl, plátno, 2016, 71 x 50 cm, sign. PD Mužík 16
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Miroslav Mužík
(1957)
Jezero Braňany
Položka č.: 784Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:03
akryl, plátno, 2018, 50 x 50 cm, sign. PD Mužík 18, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Miroslav Mužík
(1957)
Tančící dům
Položka č.: 782Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:01
akryl, plátno, 2018, 50 x 60 cm, sign. LD Mužík 18, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Miroslav Mužík
(1957)
Bořeň z Kyselky
Položka č.: 781Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:00
akryl, plátno, 2018, 50 x 70 cm, sign. PD Mužík, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Miroslav Mužík
(1957)
Růžové stromy
Položka č.: 780Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:59
akryl, plátno, 2008, 70 x 50 cm, sign. PD MUŽÍK 08, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Spiele, Ex Libris
Položka č.: 775Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:54
2 x litografie, 1979, 19,5 x 13; 11 x 13 cm, sign. PD Liesler 79, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Jablko
Položka č.: 772Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:51
litografie, 3,4 x 5 cm, monogr. PD KL, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu