Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Svatý Václav

    Položka č.: 209

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 18:15

    litografie, 2010, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, exlibris R. Šteiner, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Jiří Chadima

    (1923)

    Svatá rodina

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 18:11

    litografie, 1944, 15 x 10,3 cm, sign. PD Jiří Chadima 44, č. 2/15, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Deméter

    Položka č.: 195

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 18:01

    suchá jehla, 2014, 20,5 x 14,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2014, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Athéna

    Položka č.: 194

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 18:00

    suchá jehla, 2014, 20,5 x 14,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2014, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Ex libris Jany Zavadilové

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:21

    litografie, 1960, 7,5 x 10,1 cm, sign. UN Liesler 1960, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Václav Kiml

    (1928-2001)

    Znamení

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:18

    lept, 1986, 8 x 7,1 cm, sign. DU V. Kiml 86, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP v Praze a E. Filly na AVU v Praze, člen skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Václav Kiml

    (1928-2001)

    Kostelík

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:17

    suchá jehla, 1983, 9,7 x 7,2 cm, sign. PD V. Kiml 83, č. 15/35, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP v Praze a E. Filly na AVU v Praze, člen skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Václav Kiml

    (1928-2001)

    Drak

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:16

    suchá jehla, 1985, 11,5 x 8,8 cm, sign. PD V. Kiml 85, č. 22/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP v Praze a E. Filly na AVU v Praze, člen skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Jiří John

    (1923-1972)

    Akt dívky

    Položka č.: 186

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:15

    litografie, 1958, 13,5 x 8,5 cm, sign. PD J. John 58, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Štědrovečerní motiv

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:14

    lept, 1968, 5,5 x 8 cm, sign. PD L. Jiřincová, při horním okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Ryba s tváří ženy

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:12

    litografie, 5 x 6 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Na procházce na břehu moře

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:09

    dřevoryt, 23,7 x 16 cm, sign. PD C. Bouda, mírně zažloutlý a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Bertramka (boční vchod)

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:39

    litografie, 18,7 x 11,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Ilustrace k básni J. Préverta

    Položka č.: 175

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:37

    kombinovaná technika, 1980, 23 x 19 cm, sign. PD Pocek 1980, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • František Blažíček Studenecký

    (1956)

    Pubertální spor o pomeranč aneb tři šneci

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:19

    akryl, tuš, karton, 33 x 45,2 cm, na zadní straně značeno razítkem autora, při okrajích mimo kresbu mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    Gravitace

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:40

    litografie, 16 x 14 cm, značeno PD v tisku jean effel, dole text: C´est la plus belle des valses d´amour…, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Portrét Magdy Šachové

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:37

    litografie, 32,4 x 26,9 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 55/60, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Hommage a mon pére (Autoportrét)

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:36

    litografie, 33 x 23,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 103/150, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Miroslav Horníček

    (1918-2003)

    Noční píseň

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:20

    koláž, papír, 15,5 x 15 cm, pasparta, měřen výřez pasparty, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Svatopluk Machar

    (1921-2003)

    Královna

    Položka č.: 155

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:07

    dřevěná socha, podstavec, 1970, v. 87 cm, značeno ze spoda SM 70 a S. Machar Brandýs n. L. , Žák prof. J. Wagnera na VŠUP v Praze, člen SČVU. Tvořil převážně ze starého z jezer vybagrovaného dřeva. Autor interiérových plastik, expresivních ženských postav, ptáků a ryb. Také tvůrce drobných šperků, p…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Miroslav Horníček

    (1918-2003)

    Žena krajina

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:04

    koláž, papír, 14,5 x 10 cm, pasparta, měřen výřez pasparty, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Miroslav Horníček

    (1918-2003)

    Úplněk

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:03

    koláž, papír, 17 x 12 cm, pasparta, měřen výřez pasparty, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Miroslav Horníček

    (1918-2003)

    Velká voda

    Položka č.: 139

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:02

    koláž, papír, 15,5 x 23,5 cm, pasparta, měřen výřez pasparty, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.655 CZK (111 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Michal Hrdý

    (1959-2003)

    Plavčík kuřák

    Položka č.: 143

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:55

    koláž, akvarel, tuš, papír, 1986, 21,2 x 29,3 cm, sign. na zadní straně Michal Hrdý 86, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední umělecko-průmyslové škole sklářské v Železném Brodě

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Michal Hrdý

    (1959-2003)

    Příprava večeře

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:55

    koláž, akvarel, tuš, papír, 21 x 26,5 cm, sign. PD Michal Hrdý, text: Už se vaří!, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední umělecko-průmyslové škole sklářské v Železném Brodě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Michal Hrdý

    (1959-2003)

    Uklouznutí na banánu

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:51

    koláž, akvarel, tuš, papír, 25 x 35,4 cm, sign. na zadní straně Michal Hrdý, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední umělecko-průmyslové škole sklářské v Železném Brodě

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Michal Hrdý

    (1959-2003)

    Nejlepší pokrejvač

    Položka č.: 144

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:51

    koláž, akvarel, tuš, papír, 1996, 20 x 27,8 cm, sign. PD Michal Hrdý, text: To je zdejší nejlepší pokrejvač. Dokonce má krycí jméno!, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední umělecko-průmyslové škole sklářské v Železném Brodě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Juda (a Thámar)

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:51

    zlacený reliéfní tisk, 14,5 x 15 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 14.008 CZK (584 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Michal Hrdý

    (1959-2003)

    Paul McCartney v hospodě

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:49

    koláž, akvarel, tuš, papír, 1990, 26 x 28,8 cm, sign. Na zadní straně Michal Hrdý 90, text: Nezlobte se, pane McCartney, je pozdě a partaje si stěžujou!, lehce ohlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední umělecko-průmyslové škole sklářské v Železném Brodě

    Aktuální cena: 2.555 CZK (107 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Milada Sukdoláková

    (1956)

    Maska města

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:37

    lept, 30,2 x 23 cm, sign. PD Sukdoláková, 18/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

Instagram

Facebook