• Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris J.H. Štěrby

    Položka č.: 1352

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:34

    dřevoryt, 1929, 13,7 x 9,8 cm, sign. PD JVáchal , autorský tisk, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Uher

    (1891-?)

    Položka č.: 1346

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:28

    olej, plátno, 50 x 65,5 cm, sign. PD K. Uher, rám, studoval soukromě u malířů Kristinusa, K. Truppeho a O. Hlavsy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Král a královna

    Položka č.: 1343

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    akvarel, tužka, plátno, papír, 21,8 x 22 cm, sign. PD Troup, rám, na rámu drobné oděrky, zvlněné plátno, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Roland Topor

    (1938-1997)

    Na nové planetě

    Položka č.: 1338

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:21

    tuš, akvarel, koláž, papír, 38 x 28 cm, rám, koláže ze sci fi filmu Divoká planeta, scénář Roland Topor a René Laloux. Autor je známým francouzským umělcem, který dočasně pobýval v Československu a během svých výstav zanechal část své práce i v Praze.

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Roland Topor

    (1938-1997)

    V nebezpečí

    Položka č.: 1337

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:20

  • Maxmilián Švabinský

    Hospodyně

    Položka č.: 1332

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:15

    lept, 6,6 x 5 cm, sign. PD MŠvabinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný č…

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Maxmilian Švabinský

    Prof. Dr. Josef Cibulka

    Položka č.: 1329

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:12

    litografie, 1946, 19 x 15,5 cm, sign. PD MŠvabinský, soupis Páleníček, Švabinská č. 516, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des B…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Lubomír Štefka

    Akty IV.

    Položka č.: 1318

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:01

    akvarel, tuš, papír, 1987, 29,5 x 20,9 cm, sign. PD Štefka 87, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Lubomír Štefka

    Akty I.

    Položka č.: 1315

    akvarel, tuš, papír, 1989, 29,5 x 20,9 cm, sign. PD Štefka 89, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Lubomír Štefka

    Akty III.

    Položka č.: 1317

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:00

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Lubomír Štefka

    Akty II.

    Položka č.: 1316

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:59

    akvarel, tuš, papír, 1976, 29,5 x 20,9 cm, sign. PD Štefka 76, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 1311

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:54

    akryl, sololit, 1992, 35 x 50 cm, sign. PD Josef Šolc 92, rám, na malbě místy drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    U moře

    Položka č.: 1310

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:53

    akryl, sololit, 1984, 50 x 70 cm, sign. LD JŠolc 84, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Zátiší s výhledem na moře

    Položka č.: 1309

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:52

    akryl, sololit, 1988, 70 x 50 cm, sign. PD Josef Šolc 88, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Zátiší se zeleninou

    Položka č.: 1308

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:51

    akryl, sololit, 1990, 50 x 70 cm, sign. PN Josef Šolc 90, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Mísa ovoce s vesnicí v pozadí

    Položka č.: 1307

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:50

    akryl, dřevotříska, 1992, 70 x 60 cm, sign. LD Josef Šolc 92, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 1306

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:49

    akryl, malířská lepenka, 1982, 50 x 70 cm, sign. PD J. Šolc 82, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Modrá krajina s vesnicí

    Položka č.: 1304

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:47

    akryl, dřevotříska, 1992, 50 x 70 cm, sign. PD Josef Šolc 92, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kosatce

    Položka č.: 1303

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:46

    akryl, sololit, 1983, 70 x 50 cm, sign. LD J. Šolc 83, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Bílé chryzantémy

    Položka č.: 1302

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:45

    akryl, sololit, 1984, 76 x 50 cm, sign. PD Josef Šolc 84, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Španělský sen

    Položka č.: 1301

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:44

    akryl, sololit, 1990, 50 x 70 cm, sign. PD Josef Šolc 90, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Oči vidící a oči viděné

    Položka č.: 1298

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:41

    novotisk, 9,8 x 19,5 cm, PD značeno razítkem T. F. Šimon, č. 17/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Šimek

    Abstrakce krajiny

    Položka č.: 1290

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:33

    olej, plátno, 25 x 30,5 cm, sign. na zadní straně F. Šimek, rám, na zadní autorovo věnování básníku Ladislavu Stehlíkovi, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Zdeněk Sýkora

    (1920-2011)

    Poezie, struktury, linie

    Položka č.: 1274

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:20

    serigrafie, 32 x 32 cm, sign. PD Sýkora, rám, studium na Vysoké škole báňské v Příbrami, na VŠAPS ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, F. Kovárny, K. Lidického, M. Salcmanna a V. Denksteina na PedF UK v Praze, studium na PřF tamtéž, zakládající člen skupiny Křižovatka, Nová skupina, UVU a Umělecké bese…

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Zdeněk Sýkora

    (1920-2011)

    Poezie, struktury, linie

    Položka č.: 1273

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:16

    serigrafie, 32 x 32 cm, sign. LD Sýkora, rám, studium na Vysoké škole báňské v Příbrami, na VŠAPS ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, F. Kovárny, K. Lidického, M. Salcmanna a V. Denksteina na PedF UK v Praze, studium na PřF tamtéž, zakládající člen skupiny Křižovatka, Nová skupina, UVU a Umělecké bese…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Rothmayerova zahrada

    Položka č.: 1255

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 18:58

    fotografie, 21,3 x 28,7 cm, vyšlo v edici mezinárodní forografie - Josef Sudek, vydalo Pressfoto nakladatelství ČTK Praha 1976, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2004)

    Zátiší s šachami

    Položka č.: 1235

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 18:38

    litografie, 29,8 x 24,8 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, autorský tisk

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Vladimír Bedřich Soukup

    (1926-2004)

    Panenství

    Položka č.: 1231

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 18:37

    olej, plátno, 95 x 57,5 cm, sign. LD nečitelné, rám, žák prof. K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté V. Pokorného a R. Beneše na VŠUP v Praze

  • Jiří Slíva

    April in Paris

    Položka č.: 1228

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 18:31

    lept, 19,8 x 10,4 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 17/70, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Strom

    Položka č.: 1222

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 18:25

    litografie, 1973, 44 x 28 cm, sign. PD V. Sivko 73, č. 37/100, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu