Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Jaroslav Róna

    (1957)

    Červená krajina

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    koláž-kresba, papír, 1983, 41,5 x 33,5 cm, sign. PD Róna 83, rám, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Janoušková

    (1922-2010)

    Hlava III

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    fixa, koláž, papír, 1997, 29,7 x 21 cm, sign. PD V. J. 1997, na zadní straně popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Kleopatra

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.417 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    olej, plátno, 2012, 50 x 60 cm, sign. PD Načeradský, rám, námět ženy v různých podobenstvích se prolíná celým Načeradského dílem. Vedle realistických vyobrazení podle fotografií překvapoval Načeradský zpodobením žen jako agresivních kudlanek anebo naopak Venuší hodných úcty a zbožštění. Sám k tomu v…

    Aktuální cena: 34.000 CZK (1.417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Nesvadba

    (1925-2020)

    Zamilované kočky

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    pastel, papír, 1975, 28,5 x 39 cm, sign. PD a věnování Miloš Nesvadba 75, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Sestřičky

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    lavírovaná tuš, papír, 38 x 26 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Cesta na vrchol

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    tuš, běloba, papír, 80. léta 20. století, 30 x 21 cm, sign. PD Holý, na zadní straně razítko přijato uměleckou komisí českého fondu výtvarných umění, 6. března 1984, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Žena-Labyrint

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    tuš, papír, 24 x 33 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Miroslav Slejška

    (1931)

    Vzpomínky na budoucnost

    Položka č.: 148

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    akvarel, tuš, papír, 45,1 x 33,2 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Beneše, P. Dillingera a J. Vodrážky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Nesvadba

    (1925-2020)

    Kočka s růžovou mašlí

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    pastel, papír, 1975, 28,5 x 39 cm, sign. PD a věnování Miloš Nesvadba 75, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindra Husáriková

    (1931-2016)

    Představení

    Položka č.: 171

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    olej, sololit, 24,5 x 18,5 cm, sign. LD Husáriková, rám, studium na Státní keramické škole v Teplicích a na VŠUP v Praze, členka Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Tereza Bulisová

    (1989)

    New York

    Položka č.: 170

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    akryl, plátno, 2020, 60 x 40 cm, sign. zezadu Tereza Bulisová

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Singhalky, Ceylon

    Položka č.: 207

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    dřevoryt, 1929, 30 x 21 cm, značeno PD ve štočku monogramem TFŠ, uvedeno pod č. 491 v soupisu grafického díla na tfsimon.com, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Karol Baron

    (1939-2004)

    Utajené sny

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    akvarel, papír, 1975, 30,5 x 43 cm, sign. LD Baron 1975, žák prof. P. Matejky a D. Millyho na VŠVU v Bratislavě, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Zoraná pole

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    olej, dřevěná deska, 19,5 x 24,5 cm, sign. LD Karel Kupka, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Josef Jambor

    (1887-1964)

    Chaloupka

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    akvarel, papír, 1950, 29,5 x 40 cm, sign. LD Jambor 1950, rám, žák prof. Loukoty, M. Švabinského

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • A. Brožek

    Zimní krajina

    Položka č.: 258

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    olej, plátno, 1924, 72 x 93,5 cm, sign. PD A. Brožek 24, rám

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dominik Mareš

    (1972)

    Duše místa

    Položka č.: 288

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    olej, plátno, kombinovaná technika, 40 x 30 cm, rám, na zadní straně popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Jiří Salajka

    (1955)

    Bez názvu

    Položka č.: 284

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    monotyp, 2001, 50 x 39,8 cm, sign. PD Jiří Salajka 2001, Antikvariát Ostrovní, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Na motocyklu

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    tempera, běloba, karton, 45,8 x 62,2 cm, sign. PD Šolta, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Pavlík

    (1901-1966)

    Kytice růží

    Položka č.: 270

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    olej, karton, 29 x 58 cm, sign. PD V. Pavlík, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského, J. Mařatky, J. Bendy, a V. H. Brunnera na VŠUP v Praze, poté O. Španiela na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Rozdělené elementy, dvě dimenze, pozitiv, negativ

    Položka č.: 416

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    serigrafie, 1988/2005, 18,8 x 9,5 cm, sign. DU Jan Kubíček 1988/2005, č. 79/150

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Emma Srncová

    (1942)

    Po sezóně

    Položka č.: 447

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 2003, 65 x 49,2 cm, sign. PD Emma Srncová 2003, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Ponorka

    Položka č.: 443

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 2018, 48 x 60 cm, sign. DU MartinVelíšek 2018, č. 40/90, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka

    (1981)

    Havran a lebka II

    Položka č.: 435

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 2021, 57 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 13/52, Autor je jedním z nejvýraznějších představitelů současné expresivní malby. Studium absolvoval na FVU v Brně u P. Veselého a na AVU v Praze v ateliéru M. Rittsteina. Vystavoval na několika kolektivních výstavách v Čechách, ale také…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Martin Salajka

    (1981)

    Sova

    Položka č.: 434

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 2012, 53,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 78/81, poškozený levý dolní roh, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Martin Salajka

    (1981)

    Noc

    Položka č.: 433

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 2011, 48 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka, č. 122/150, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Martin Salajka

    (1981)

    Vlci

    Položka č.: 432

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 2010, 53 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka, č. 79/81, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Tu a tam

    Položka č.: 431

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 1985, 41 x 28 cm, sign. PD M. Rittstein 85, č. 47/60, lehce ohnutý levý dolní roh, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jiří Šalamoun

    (1935)

    Ptakobijec

    Položka č.: 430

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    serigrafie, 1982, 11,5 x 16 cm, sign. DU Šalamoun 82, č. 81/100, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Trojhlavá saň

    Položka č.: 456

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    dřevoryt, 9,2 x 9,4 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

Instagram

Facebook