Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Kristus nese kříž

    Položka č.: 453

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 11,5 x 8 cm, sign. PD J. Jíra, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 452

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 1989, 64 x 47,5 cm, sign. DU K. Vysušil 89, č. 13/25, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Josef a žena Putifarova

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    tuš, tužka, papír, 1942, 18,5 x 24,5 cm, sig. DU Tichý 42, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Pieta

    Položka č.: 233

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 66 x 49 cm, sign. PD K. Laštovka, rám, č. 40/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Bez názvu

    Položka č.: 232

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 59,5 x 44 cm, sign. PD K. Laštovka, č. 31/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Souhvězdí

    Položka č.: 230

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 1998, 81 x 55 cm, sig. PD A. Lamr 98, 25/35, při horním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Deset hvězd

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 1992, 70,3 x 54,7 cm, sign. PD A. Lamr 92, 78/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Karel Demel

    (1942)

    Adam a Eva

    Položka č.: 226

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    lept, 1985, 49,5 x 58 cm, sign. PD Karel Demel 85, E.A., žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Karel Demel

    (1942)

    Svádění

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    lept, 1983, 39 x 39 cm, sign. PD Karel Demel 83, rám, č. 32/125, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Zátiší s krevetami a citronem

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 21,8 x 27,7 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Zátiší s rybami a humrem

    Položka č.: 217

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    mědirytina, 25,2 x 19 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Vzpomínka na Janov

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    lept, 1929, 25,5 x 32,5 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Pobřeží v Le Havre

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    akvatinta, 33 x 24,5 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Voraři

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    lept, 30,5 x 23 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Cikáni

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    akvatinta, 28 x 22,2 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Vltava u Kamýku

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    lept, 25,3 x 31,5 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monogramista M

    Lédá s labutí

    Položka č.: 252

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    olej, plátno, 44 x 59 cm, monogr. PD

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Sranda vítězí

    Položka č.: 251

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 31,5 x 22,8 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 27/50, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    His masters Voice & Co.

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 4/60, DU autorovo věnování, NU lehce pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Wiener Café

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 43,4 x 32,3 cm, sign. PD Jiří Slíva, autorský tisk, při levém okraji mimo tisk na papíře skvrnky, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    (1947)

    La Palette

    Položka č.: 248

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 42,8 x 32,3 cm, sign. PD Jiří Slíva, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Café á la Carte

    Položka č.: 247

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 32,2 x 42,8 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 52/60, při okrajích mimo tisk na papíře místy skvrnky a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    (1947)

    The Champagne Sky 1 / Le Ciel de Champagne 1

    Položka č.: 246

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 26,5 x 14,2 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 24/50, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Coffee Cup

    Položka č.: 245

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 2000, 32 x 42,9 cm, sign. PD Jiří Slíva, autorský tisk, místy skvrnky od kávy, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Klaun

    Položka č.: 244

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    suchá jehla, 15 x 11 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 3/70, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Dobré ráno

    Položka č.: 241

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 50 x 50 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Šalamoun

    (1935-2022)

    Kompozice

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 1996, 55,8 x 72,4 cm, sign. PD Jiří Šalamoun 96, rám, č. 15/40, dole věnování autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Lenka Stejskalová Skoumalová

    (1978)

    Mísa

    Položka č.: 477

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    lehané sklo černý opaxit, 2007, 38 x 26 x 14 cm, kus ze série Mísa/Objekt/Rituál, za který byla autorka v roce 2007 nominována na Czech grand Design v kategorii Objev roku

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pravoslav Rada

    (1923-2011)

    Muž se zelenými vousy

    Položka č.: 476

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    porcelán, 70. léta, průměr 25 cm

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emanuel Litoš

    (1912-?)

    Kondor

    Položka č.: 475

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    měděný plech, v. 46 cm, dole značeno E. Litoš, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

Instagram

Facebook