• Johann Baptista Homanno

    (1664-1724)

    Mapa Hradiště (Morava)

    Položka č.: 853

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 15:00

    kolorovaná mědirytina, 48,5 x 58,5 cm, uprostřed slepený, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Matthäus Seutter

    (1678-1757)

    Mapa Slezska

    Položka č.: 851

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    kolorovaná mědirytina, 20 x 26 cm, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Franz Johann Joseph von Reilly

    (1766-1820)

    Mapa Olomoucka

    Položka č.: 849

    kolorovaná mědirytina, 1780, 23,5 x 32 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

    (1766-1820)

    Mapa Berounska

    Položka č.: 848

    kolorovaná mědirytina, 1780, 19,5 x 32,3 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

  • Michael Kauffer

    (1673-1756)

    Mapa Čech

    Položka č.: 844

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    kolorovaná mědirytina, 33 x 38,5 cm, uprostřed slepený, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • F. L. Güseffeld

    Mapa Čech

    Položka č.: 843

    kolorovaná mědirytina, 1804, 47 x 57,5 cm, uprostřed slepený, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

  • Stich

    Mapa Jižní Ameriky

    Položka č.: 840

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    kolorovaná mědirytina, 1830, 18,8 x 21,5 cm, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Mapa českých zemí

    Položka č.: 836

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 25 cm, uprostřed slepený, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Johann Baptista Homanno

    (1664-1724)

    Mapa Porýní

    Položka č.: 835

    kolorovaná mědirytina, 1702, 56,5 x 49 cm, uprostřed slepený, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrny

  • Jindřich Metelka

    Ottův zeměpisný atlas

    Položka č.: 831

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    soubor map, 1924, 49 x 33,5 cm, nakl. J Otto, Praha 1924, redakce J.Metelka. vydal F.Machát, 40 mapových listů, 44 map hlavních a 99 vedlejších, formát 45x30cm, pevná vazba, kožený hřbet, dobrý stev, potrhané obálky map uvnitř soubotu, spodek desek utržen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Kostel av. Jakuba v Kutné hoře (z údolí od jihu)

    Položka č.: 799

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    tužka, papír, 1882, 19,5 x 11,2 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Alfred Grabner

    Die Aktphotographie

    Položka č.: 783

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    kniha, obs. velké množství tematických čb. fot. reprodukcí různých autorů, text A. Grabner, vyd. Verlag Gottschammel und Hammer, Vídeň, 1939, plpl. vazba, 92s., restaurováno - nový pevný hřbet a nová ořízka listů, velmi dobrý, krásný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Ladislav Sutnar

    (1897-1976)

    Česko-slovenská armáda

    Položka č.: 780

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    kniha, upr. L. Sutnar, obs. velké mn. čb. fotografií, vyd. Ministerstvo nár. obrany v nakl. Svazu čs. důstojnictva ”VOK”, Praha, tisk hlubotiskem V. Neubert a synové, nestr., přesahy ob. lehce pomačkaný, velmi dobrý až výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Antonín Kratochvíl

    Bohumil Hrabal

    Položka č.: 752

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    fotografie a dopis, 18 x 24 cm, foto sign. vzadu Hrabal B , dopis Bohumilu Hrabalovi z Dilie

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Dostál

    Bubeník

    Položka č.: 742

    bromostříbrná fotografie, 23,7 x 16,4 cm, sign. PD František Dostál, č. 30/30, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvador Dalí, Paris 1969

    Položka č.: 740

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    fotografie, 1969, 22,5 x 15,1 cm, sign. na zadní straně Václav Chochola, na zadní straně značeno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Zikmund Reach

    (1859-1935)

    Konvolut šesti fotografií

    Položka č.: 739

    6x bromostříbrná fotografie, 13 x 17,5 cm, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, fotografie zachycují exteriér paláce na Velkopřevorském náměstí 4 a interiér Gobelínového sálu v paláci Velkopřevorství, Antikvariát Dlážděná

  • Miroslav Hák

    (1911-1978)

    Fotografie

    Položka č.: 728

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    katalog, 1994, 29,5 x 21 cm, Praha, Pražský dům fotografie, 1994, vazba původní, 40 stran, brožovaná, stav dobrý, obálka ušpiněná, Antikvariát Dlážděná, člen Skupiny 42 a SVU Mánes

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Libor Fára

    (1925-1988)

    Libor Fára 1925-1988

    Položka č.: 727

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    katalog, 30 x 21,5 cm, Association culture et communication pour LA NUIT CULTURELLE NANCY, vazba původní, volné listy, 12 fotografických reprodukcí, výborný stav, bez poškození, Antikvariát Dlážděná, žák J. Švába na Officina Pragensis v Praze, prof. E. Filly a F. Muziky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

    Schädlingsbekämpfung

    Položka č.: 724

    6x bromostříbrná fotografie, 1930, 17 x 23 cm, na zadní straně značeno štítky s popisem fotografií v němčině a razítky (např. Ausstellungs-Photographen J. G. Der Intern. Hygiene-Ausstellung Dresden), původní dobové fotografie z mezinárodní výstavy hygieny v Drážďanech v tamním Deutsche Hygiene-Museu…

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Pohled z Petřína

    Položka č.: 718

    fotografie, 1976, 22,5 x 27,4 cm, vyšlo v edici mezinárodní fotografie - Josef Sudek, vydalo Pressfoto nakladatelství ČTK Praha 1976, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Praha panoramatická

    Položka č.: 714

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    kniha fotografií, 1992, 22,3 x 35,3 cm, Praha 1992, dílo má 288 obrazů, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Vilém Reichmann

    (1908-1991)

    Profily

    Položka č.: 712

    soubor, soubor 12 obraz. příloh, průvodní text A. Šlachtová, ob. a úprava L. Fára, vydalo Pressfoto, Praha 1984, album s brožurkou v papírových deskách, edice Mezinárodní fotografie, desky drobně natržené, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, člen skupiny RA, DOFO a Q

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miroslav Hák

    (1911-1978)

    Profily

    Položka č.: 710

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    album, soubor 12 fotografií M. Háka, portrét autora na přebalu, úvod. studie Jar. Boček, ob. M. Fulín, vydal Orbis, Praha 1964, 12 fotopohlednic a dvoulist v papír. deskách, ed. Profily, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, člen Skupiny 42 a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Tommy the Toreador

    Položka č.: 703

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    filmový plakát, 1959, 200 x 100 cm, film Velké Británie, hrají: Tommy Steele, Janet Munro, režie: Johny Paddy carstairs, značeno PD v tisku Printed in England by W. E. Berry, Ltd.. Bradford, jednalo se o jeden z prvních postmoderních filmů, papír podlepen plátnem, místy natržený a pokrčený papír, An…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Koláže a objekty

    Položka č.: 695

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    katalog, katalog děl Jiřího Koláře, texty E. Neumannová, S. Borova,  česko-francouzsko-anglická jazyková verze, vydala Národní Galerie, Praha 1993, 47 s., sešit, stav velmi dobrý, Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Albert Speer

    (1905-1981)

    Neue Deutsche Baukunst

    Položka č.: 687

    kniha, 79 čb. vyobr. staveb či jejich návrhů nacist. Německa, fot. Rudolf Wolters, úv. sl. A. Speer, vyd. Bücherring Volk und Reich, Praha, 1941, karton. desky, 94s., desky na hřbetu naražené, lehce odřené, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Ladislav Klíma

    (1878-1928)

    Filosofické listy Ladislava Klímy

    Položka č.: 679

    kniha, front. Emil Filla, doslov a bibliografie Jar. Kabeš, úprava Jos. Sonbergvydal Jan Pohořelý, Praha 1939, 107 s., pl. vazba, ochr. pouzdro, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Ladislav Klíma

    (1878-1928)

    Záznamy extatikovy

    Položka č.: 677

    Bibliofilie, obálka linorytem a dřevoryt v titulu Jan Konůpek, portrét autora ve frontispisu, vlastnický přípis dr. Bohumír Lifka,  vytiskl a vydal Jaroslav Picka, Praha 1937, 41 s., brož, stav velmi dobrý, Antikvariát Ostrovní

  • Kamil Lhoták

    Soubor 15 pohlednic

    Položka č.: 674

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    pohlednice, podpis s věnováním na tit. listě přiloženého sešitu K. Lhoták, text Z. Pilař, vyd. PressFoto, Praha, nedat., 15x pohlednice a sešit v pův. obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)