• Ludmila Janovská

    (1907-?)

    Po dešti

    Položka č.: 644

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:21

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • James Janíček

    Sen

    Položka č.: 642

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:19

    lept, 1987, 22,5 x 16,5 cm, sign. DU Janíček, pasparta, č. 26/80, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Kostelík

    Položka č.: 637

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:11

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Hondius Henricus

    Mapa světa

    Položka č.: 612

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 09:46

    reprodukce, 52 x 75 cm, rám

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Hendrych

    Zeměkoule

    Položka č.: 611

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 09:45

    bronz, 1967, v. 30 cm, č. 1/5, uvnitř vlepen autorský štítek: Hendrych 67, 1/5, žák prof. J. Wagnera a J.Kavana na VŠUP v Praze, aspirantura na AVU u prof. Hladíka

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Maria Florianová

    Ptáček

    Položka č.: 595

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 09:29

    dřevořez, 7 x 5,5 cm, sign. PD Maria Florianová, pasparta

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Marie Dulavová

    (1938-2007)

    Luční kvítí ve džbánu

    Položka č.: 591

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 09:25

    olej, karton, 50 x 40 cm, sign. PD Dulavová, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Berana na PedF UK, členka FVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Koupající se děti

    Položka č.: 560

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 08:54

    ofset, 26,5 x 34,5 cm, značeno v tisku, rám, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Položka č.: 537

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 08:31

    suchá jehla, 1988, 31 x 23 cm, sign. DU K. Beneš 88, rám, č. 14/100, rámu chybí zadní deska, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    U stolku/Toaleta

    Položka č.: 531

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 08:25

    rytina v plastu, 1949, 24,5 x 16,5 cm, sign. PD Beneš 49, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Benedikt

    Abstraktní krajina

    Položka č.: 519

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 08:13

    litografie, 2001, 53,5 x 69 cm, sign. PD Benedikt 2001, a.t., při levém okraji na dvou místech stopy po vpichu špendlíkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Jan Saudek

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 09. 2022 14:09

    lesklý, 2020, 100 x 70 cm, sign. PU Jan Saudek, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 3.103 CZK (130 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kytice II.

    Položka č.: 44

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 14:43

    tempera, karton, 1985, 49 x 34 cm, sign. PD Pitrmann 85, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kytice I.

    Položka č.: 33

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 14:32

    akvarel, papír, 60 x 42 cm, sign. PD Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Zrání (z cyklu Žně)

    Položka č.: 26

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 14:25

    lept, 1942, 10,5 x 14 cm, sign. PD Alois Pitrmann, rám, autorský tisk, LD v desce značeno Pitrmann 1942, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Návrat z pole (z cyklu Žně)

    Položka č.: 25

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 14:24

    lept, 1942, 8,5 x 15,2 cm, sign. PD Alois Pitrmann, rám, autorský tisk, LD v desce značeno Pitrmann 1942, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Orba (z cyklu Žně)

    Položka č.: 24

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 14:23

    lept, 1942, 10,6 x 14 cm, sign. PD Alois Pitrmann, rám, autorský tisk, LD v desce značeno Pitrmann 1942, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Žně (z cyklu Žně)

    Položka č.: 23

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 14:22

    lept, 1942, 9,8 x 13,5 cm, sign. PD Alois Pitrmann, rám, 3/100, LD v desce značeno Pitrmann 1942, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Rybník u silnice

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 14:21

    olej, sololit, 1959, 63 x 95 cm, sign. LD Pitrmann 1959, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítko autora (pův. cena 17000 Kč), signatura méně zřetelná, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sázava v létě

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 14:15

    olej, karton, 1952, 49 x 66 cm, sign. PD Pitrmann 52, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítko autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Luční kytice

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 14:09

    olej, sololit, 1953, 70 x 57 cm, sign. PD Pitrmann 53, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Oblouky u Domažlic

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 14:06

    akvarel, tempera, tuš, papír, 44 x 61,5 cm, sign. PD Pitrmann, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Katedrála

    Položka č.: 5

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 14:04

    akvarel, tuš, papír, 1985, 42,5 x 60,5 cm, sign. LD Pitrmann 85, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Středohoří 18.3.82

    Položka č.: 3

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 14:02

    akvarel, tuš, papír, 1982, 44 x 61,5 cm, sign. PD Pitrmann 82, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

  • Petr Nikl

    Kocour

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:03

    litografie, 2011, 70 x 70 cm, PD, AT

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Čtyři jezdci Apokalypsy

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    suchá jehla, 2022, 68,5 x 90 cm, PD, AT

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Odhadní cena: 10 000 - 12 000 Kč CZK

  • Daniel Ignác Trubač

    Svatá rodina

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    bronzové sousoší, 2017, Ø 14, v. 24 cm, značka ledňáček dole

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Odhadní cena: 50 000 – 60 000 Kč CZK

  • Pavel Trnka

    skulptura z cyklu Kosmické doteky

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 217.800 CZK (9.075 €)

    broušené, lepené, pískované, leptané, leštěné, optické a barevné sklo, 2018, Ø 27 cm, 29 kg, s dílem jde certifikát

    Aktuální cena: 217.800 CZK (9.075 €)

    Odhadní cena: 250 000 – 300 000 Kč CZK

  • Renata Štolbová

    Odvážná jezdkyně

    Položka č.: 7

    olej na plátně, 2022, 28,5 x 28,5 cm, autorský rám, LD

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Odhadní cena: 10 000 – 15 000 Kč CZK

  • Martin Stranka

    Believe

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    archivní autorský tisk, 2016, 48 x 79 cm, v rámu, vzadu, s dílem jde certifikát

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Odhadní cena: 20 000 – 30 000 Kč CZK