• Ota Janeček

    Rybář

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    tužka, pastel, papír, 1953, 24,8 x 17,4 cm, sign. PD Ota Janeček 1953, rám, LD věnování: Panu L. Mervartovi, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Svatební košile

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    olej, sololit, 1979, 64 x 36 cm, sign. PD Mlčoch 79, rám, žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Nebe, peklo, ráj

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

    kolorovaný dřevoryt, 50 x 35 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, pasparta, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 5.700 CZK (228 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Moje svatá trojice

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    kolorovaná litografie, 13,8 x 9,8 cm, sign. PD J. Jíra, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Radoslav Kratina

    (1928-1999)

    Monotyp (diptych)

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    2x monotyp, 60. léta, 24 x 16,5 cm, rám, žák prof. A. Fišárka a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen Klubu konkretistů, Tolerance a Nová geometrie

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Zvuky hodin

    Položka č.: 28

    lept, 1912, 24 x 18 cm, PD značeno v desce a razítkem Kupka, rám, uvedeno v katalogu k výstavě v Museum Het Paleis, Den Haag, 1996 pod č. 119, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Fontána

    Položka č.: 27

    suchá jehla, 1923, 23 x 15 cm, PD značeno v desce a razítkem Kupka, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Ráj. Zpěv č. 31: Archanděl Gabriel

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 7.300 CZK (292 €)

    Aktuální cena: 7.300 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 14: Duch tázající se Danta

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Čestmír Janošek

    Ve vzduchu

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    mrazovka, 1967 - 68, 80 x 59 cm, sign. DU Janošek 1967/68, rám, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Vladimír Boudník

    (1924-1968)

    Měsíční krajina

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    strukturální grafika, 1960-62, 15,8 x 17 cm, sign. PD Vl. Boudník 1960-62, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Město En Face

    Položka č.: 19

    litografie, 1958, 31 x 22 cm, sign. PD Jiří Balcar 58, rám, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

  • Kamil Lhoták

    Freres Lissac

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    litografie, 1948, 22,5 x 31 cm, sign. PD Kamil Lhoták 48, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Démon

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    rytina v korku, 1953, 34,5 x 15 cm, sign. PD J. Váchal 53, rám, č. 2, drobná leč vysoce kvalitní a působivá rytina žáka A. Kalvody a R. Béma, zakládajícího člena skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon. Váchal byl ve svém rozsáhlém díle ovlivněn expresionismem a prvky symbolismu, naturalismu…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Jan Zrzavý

    Anděl

    Položka č.: 12

    lept, 24 x 14,5 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, č. 22/100, grafický list místy zažloutlý, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Voják

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    suchá jehla, 1934, 12 x 7,5 cm, sign. PD Zd. Sklenář 34, rám, č. 4/7, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Pradleny u Porto Marine v Paříži

    Položka č.: 3

    litografie, 1923, 29,5 x 39,3 cm, sign. LD T. F. Šimon, rám, č. 18, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

  • Cyril Bouda

    Námořník

    Položka č.: 1

    lept, 24,5 x 17 cm, sign. PD Cyril Bouda, rám, č. 114, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Podzim na Žďársku

    Položka č.: 341

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 15:55

    olej, plátno, 1977, 70 x 128,5 cm, sign. PD Lukášek, rám, vzadu autorský štítek s popiskem, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

  • Karel Vondráček

    Keř

    Položka č.: 351

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 15:53

    akvarel, papír, 30 x 31,5 cm, sign. LD K. Vondráček, pasparta, vzadu nalepen autorský štítek s popisem

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Zima ve Lhotce

    Položka č.: 342

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    olej, plátno, 1969, 93,5 x 133,5 cm, sign. Lukášek 69, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Valeš

    Studie květin

    Položka č.: 352

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 15:51

    kombinovaná technika, papír, 2001, 24 x 29,5 cm, sign. PD

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

    Položka č.: 349

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    olej, deska, 39 x 49 cm, sign. PD, rám, Na rámu LD - plech s čísly, rám lehce poškozen, popraskaná deska

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Kácov

    Položka č.: 350

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 15:49

    akvarel, papír, 34 x 24 cm, sign. PD, rám, poškozený rám, obraz vypadává

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Jiří Lacina

    Skansen

    Položka č.: 344

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    kombinovaná technika, deska, 1984, 199 x 138,5 cm, sign. PD Lacina, rám, vzadu napsány základní údaje

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

    Ze Sv. Jana

    Položka č.: 348

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 15:47

    akvarel, papír, 1957, 60,5 x 43,5 cm, sign. LD , rám, rám lehce poškozen

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • F. V. Danihelka

    Ležánky

    Položka č.: 346

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 15:45

    olej, dřevo, 18 x 28 cm, sign. LD F. V. Danihelka, rám, vzadu na obraze podpis F. V. Danihelka, rám lehce poničen, na mnoha místech popraskán a odloupán

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Václav Černý

    Z Vlčnova

    Položka č.: 345

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 15:44

    olej, plátno, 59 x 84 cm, sign. PD Václav Černý P., rám

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • Dagmar Sochorová

    Položka č.: 343

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 15:42

    tapiserie, 1993, 147,5 x 182,5 cm, sign. PD D. S., vzadu přišité nášivky s údaji

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Nerurčený autor

    Vesnice

    Položka č.: 340

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 15:39

    olej, plátno, 34 x 48,5 cm, sign. PD, rám, poničený rám, PS obraz poničen

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)