• Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 24: Strom pokání

    Položka č.: 365

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 31: Dantovo vyznání

    Položka č.: 364

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 8: Zuřivci

    Položka č.: 363

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Antonín Střížek

    Položka č.: 360

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    akvarel, papír, 2001, 39,2 x 49,8 cm, sign. PD Antonín Střížek 2001, při okrajích lehce zvlněný papír, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Antonín Střížek

    Krajina s opelem

    Položka č.: 359

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    akvarel, papír, 2001, 31,2 x 47,8 cm, sign. PD Antonín Střížek 2001, při okrajích lehce zvlněný papír, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Pavlík

    (1939-1993)

    Co je šeptem

    Položka č.: 355

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    olej, plátno, 1986, 99 x 90 cm, sign. NU J. Pavlík 86, rám, vzadu věnování: Ivanovi s radostí J. Pavlík, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Antonín Kroča

    Ženský akt

    Položka č.: 354

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    olej, sololit, 1990, 128 x 45 cm, sign. LD Kroča, rám, vzadu popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Jiří Hauschka

    Dálnice

    Položka č.: 352

    Vyvolávací cena: 15.500 CZK (620 €)

    akryl, plátno, 100 x 70 cm, sign. PD Jiří

    Aktuální cena: 15.500 CZK (620 €)

  • Jiří Hauschka

    Sen u chaty

    Položka č.: 351

    akryl, plátno, 2012, 100 x 70 cm, sign. PD Jiří, vzadu popsáno autorem

  • Karel Svolinský

    Položka č.: 347

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    akvarel, 17,5 x 21 cm, sign. PD K. Svolinský, rám, oprýskaný rám, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

  • Jiří Načeradský

    Hospoda

    Položka č.: 346

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    kombinovaná technika, uhel, pastel, papír, 2004, 42 x 59 cm, sign. PD Načeradský 2004, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Načeradský

    U piva

    Položka č.: 345

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    kombinovaná technika, kvaš, tuš, papír, 2002, 30 x 42 cm, sign. PN Načeradský 2002, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Muž

    Položka č.: 344

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    kombinovaná technika, akvarel, tuš, papír, 2009, 61,5 x 44,5 cm, sign. PD Načeradský 09, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Kamil Lhoták

    Anička v tmavých šatech

    Položka č.: 340

    tuš, papír, 1962, 15,4 x 10,6 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 127, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Položka č.: 335

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    tempera, papír, 1962, 30 x 23 cm, sign. PD P. Kotík 62, rám, zezadu štítek z výstavy, katalog z výstavy přiložen, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Richard Fremund

    (1928-1969)

    Ženy (konvolut 5 kreseb)

    Položka č.: 331

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    5x pero, papír, vše 26 x 14 cm, lehce zažloutlý, místy poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby a V. Pukla na AVU v Praze, jeden z čelních představitelů skupiny Máj

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Zdeněk Burian

    (1905-1981)

    Paleontologové na nalezišti Fayúm, Mapka nalezišť živočišných předchůdců člověka

    Položka č.: 330

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    kvaš, papír, 14,8 x 11,5; 8,3 x 14,3 cm, sign. LD Z. Burian, žák prof. M. Švabinského a J. Obrovského na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků Purkyně

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Zdeněk Burian

    (1905-1981)

    Paleontolog Dubois hledá krajinu pitekantropa

    Položka č.: 329

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    kvaš, papír, 12,5 x 13 cm, sign. PD ZB, žák prof. M. Švabinského a J. Obrovského na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků Purkyně

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Zdeněk Burian

    (1905-1981)

    Mapa nalezišť australopitecinů, Trinilský kámen a Objevitelé pitekantropa Ernst Haeckel a lékař Dubois

    Položka č.: 328

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    kvaš, papír, 10,5 x 8; 10 x 9; 10 x 15 cm, sign. PD Z. Burian, žák prof. M. Švabinského a J. Obrovského na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků Purkyně

  • Karel Zeman

    Pražský hrad

    Položka č.: 327

    mědirytina, 1974, 27 x 47,7 cm, sign. PD Karel Zeman 1974, č. 17/40, Antikvariát Ostrovní, žák Z. Sklenáře

  • Eva Švankmajerová

    (1940-2005)

    Najděte dámu

    Položka č.: 325

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    litografie, 58 x 40 cm, sign. PD Eva Švankmajerová, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium řezbářství u V. Markupa na Průmyslové škole bytové tvorby v Praze a loutkářství a loutkové scénografie u prof. R. Landera na DAMU, členka tvůrčí skupiny Máj a Surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Položka č.: 324

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    litografie, 1977, 9 x 12,5 cm, sign. DU Sklenář 77, při levém horním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Hugo Kunz

    (1884-1938)

    Gotická madona

    Položka č.: 319

    lept, 23,7 x 16,3 cm, sign. PD Hugo Kunz, Antikvariát Dlážděná

  • Oldřich Kulhánek

    Poezie III.

    Položka č.: 317

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (124 €)

    lept, 1983, 14,8 x 10,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 83, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Dvojice (Ex libris ing. Lubomír Šetlík)

    Položka č.: 316

    lept, 1981, 12 x 7,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 81, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Honey is Sweeter than Blood

    Položka č.: 312

    litografie, 2000, 35,5 x 43 cm, sign. PD Dalí, č. 1791, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Church and Empire (Z cyklu Božská komedie)

    Položka č.: 310

    dřevoryt, 1950-1969, 25 x 18,8 (33 x 26,2) cm, Ráj. Zpěv č. 6: Church and Empire, edice DArt Les Heures Claires Paris, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Položka č.: 308

    akvatinta, 1974, 18,5 x 30,5 cm, sign. PD Čepelák 1974, 169/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

  • Cyril Bouda

    Loučení

    Položka č.: 307

    litografie, 33 x 24 cm, sign. PD C. Bouda, rám, 171/200, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

  • Jiří Žižka

    (1957-2009)

    Hudebnice

    Položka č.: 305

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    olej, sololit, 60 x 52 cm, sign. LD Žižka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)