• Ivan Komárek

    Harmonizující muž

    Položka č.: 275360

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2023 19:58

    pastel, akvarel, tužka, tuš, koláž, papír, 1986, 46,6 x 64,6 cm, sign. PD I. Komárek 1986, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Váhy

    Položka č.: 277014

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2023 18:57

    lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD E. Tomanová, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Hudebník

    Položka č.: 277015

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2023 18:56

    lept, 8 x 7,5 cm, sign. PD E. Tomanová, pasparta, č. 25/100, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Pavel Roučka

    Zvířata

    Položka č.: 276990

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2023 18:51

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

    Ex Libris Majka

    Položka č.: 277010

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2023 18:42

    litografie, 10 x 8 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Eva Janíčková

    Větrný mlýn

    Položka č.: 277086

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2023 18:36

    suchá jehla, 5 x 3,5 cm, sign. PD Janíčková, pasparta, č. 40/120, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Rybník

    Položka č.: 277004

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2023 18:33

    litografie, 1961, 8,7 x 19,5 cm, sign. PD Halla 61, Antikvariát Dlážděná, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Černý

    Položka č.: 277025

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2023 18:29

    litografie, 1990, 9 x 6,5 cm, sign. UD JČerný 90, pasparta, č. 60/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Položka č.: 277037

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2023 18:26

    litografie, 1997, 12 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová, pasparta, č. 17/110, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Bohumír Bob Hochman

    Položka č.: 277018

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 18:16

    email, papír(airbrush, kaligrafická malba), 1994, 14 x 8 cm, sign. PD B. H. 94, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

    Šeřík

    Položka č.: 277051

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 18:04

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Položka č.: 277090

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 18:03

    olej, karton, 1958, 40 x 30 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Abstrakce

    Položka č.: 277036

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 18:55

    linoryt, 1997, 13,5 x 7 cm, sign.PD, pasparta, P. F. 1998, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

    Zámek

    Položka č.: 277038

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 18:54

    tuš, papír, 1920, 12 x 12 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Abstrakce

    Položka č.: 277045

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 18:48

    kombinovaná technika, pergamen, 20,5 x 14 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Ville de Strasbourg

    Položka č.: 277056

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 18:42

    litografie, 1942, 22 x 16 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Zasnění

    Položka č.: 256143

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 18:19

    olej, sololit, 2004, 33,5 x 56 cm, sign. LD R. Němeček 04, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Otto Matoušek

    Postava u vody

    Položka č.: 277000

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 18:15

    dřevoryt, akvarel, 19,5 x 14,5 cm, sogn. PD Otto Matoušek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar a spolku Myslbek

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Carl Richard Paul Jünemann

    (1891-1969)

    Wimpfen am neckar

    Položka č.: 277083

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 18:09

    akvarel, papír, 29,5 x 23,5 cm, sign. LD Carl Jünemann München, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Josef Kos

    Luční krajina

    Položka č.: 277081

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 18:07

    litografie, 26,5 x 29,5 cm, sign. PD J. Kos, rám, č. 34/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Ivan Nikolajevič Anisimov

    (1900-1966)

    Les

    Položka č.: 277017

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 18:01

    mezzotinta, 17 x 12 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. V. Maška a J. Schussera na VŠUP v Praze, poté studium na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Vladimír Šavel ml.

    Barokní kostel

    Položka č.: 277073

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2023 18:10

    litografie, 19 x 13,7 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Blažka a K. Hofmana na SUPŠ v Uherském Hradišti, prof. K. Frauknechta na PedF v Ústí nad Labem, studium výtvarné výchovy a dějin umění na FF UK v Praze, doplňující studium na PedF UK v Praze, habilitační studium na PedF UP v Olomouci, člen…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Oberthor

    Parádník

    Položka č.: 276991

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2023 18:09

    litografie, 1972, 15,5 x 8 cm, sign. UD K. Oberthor 72, 56/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Na lodi

    Položka č.: 277063

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2023 18:05

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Těla

    Položka č.: 277060

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2023 18:02

    litografie, 1992, 10 x 8 cm, sign. PD Olga Čechová 92, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Dívka v kroji

    Položka č.: 277058

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2023 18:00

    litografie, 1988, 16,5 x 12 cm, sign. DU Kbeneš 88, č. 78/170, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Jan Saudek

    Newlyweds #896/II

    Položka č.: 275991

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2023 19:40

    bromostříbrná fotografie, sepia, 3/9/86, 40 x 30,5 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

    Odhadní cena: 35 000 - 45 000 Kč CZK

  • Vincent Venera

    Oko (Abstraktní kompozice)

    Položka č.: 275986

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2023 19:35

    kombinovaná technika, papír, 1985, 139 x 197 cm, sign. DU Venera Vincent 1985, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Odhadní cena: 5 000 - 6 000 Kč CZK

  • Ludmila Jiřincová

    Dvě dívky

    Položka č.: 275956

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2023 19:05

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 47 x 30,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, Už od dětství byly Ludmile Jiřincové vštěpovány výtvarné hodnoty. Sama s oblibou kreslila, kdykoliv mohla. Se zaujetím nejčastěji zachycovala svoji babičku, zejména její ruce. Vystudovala soukromou malířskou školu Rudolf…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Odhadní cena: 50 000 - 70 000 Kč CZK

  • Jaroslav Róna

    Noc na prérii

    Položka č.: 275934

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2023 18:43

    lept, 1982, 18 x 29,7 cm, sign. PD JRóna 82, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)