• František Hodonský

    Zelená kompozice

    Položka č.: 1161

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 07:45

    litografie, 2016, 21 x 15,4 cm, sign. PD Hodonský, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Petr Helbich

    Dům

    Položka č.: 1159

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 07:43

    bromostříbrný kontakt, 11,8 c 8,8 cm, sign. PD Helbich , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Petr Helbich

    Hájovna Xaverovský háj

    Položka č.: 1158

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 07:42

    bromostříbrný kontakt, 2014, 11,8 x 8,8 cm, sign. PD Helbich 14, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Dagmar Černá

    Kalous ušatý

    Položka č.: 1155

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 07:39

    litografie, 30 x 26,8 cm, sign. PD Dagmar Černá, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Brunner

    Položka č.: 1153

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 07:37

    uhel, papír, 1986, 43,8 x 62 cm, sign. PD Brunner 1986, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Tribunj

    Položka č.: 1152

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 07:36

    olej, tempera, papír, 43 x 61 cm, sign. PD V. Boháč, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Čápi

    Položka č.: 1138

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 07:22

    litografie, 50,4 x 34,5 cm, sign. DU K. Oberthor, autorský tisk, v pravém dolním rohu vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

    Pieta

    Položka č.: 1137

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 07:21

    linoryt, 1989, 33,5 x 26,2 cm, sign. PD Ant. K… (?), pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vladimír Komárek

    Čtyři labutě, čtyři sloupy

    Položka č.: 1134

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 07:18

    dřevoryt, 19,5 x 12 cm, sign. DU VKomárek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Vladimír Kintera

    Položka č.: 1133

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 07:17

    mezzotinta, 18 x 10,6 cm, sign. PD Vladimír Kintera, rám, č. 64/70, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Zjevení

    Položka č.: 1132

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 07:16

    lept, kombinovaná technika, 19,8 x 13,1 cm, sign. PD L. Jandová, rám, č. 9/40, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Josef Velčovský

    Nerudovka s Nerudou

    Položka č.: 1129

    Vyvolávací cena: 390 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 07:13

    litografie, 18 x 13,5 cm, sign. PD Velčovský, rám, č. V/XX, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 390 CZK (16 €)

  • Petr Vaněček

    Zrození bohyně

    Položka č.: 1119

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 07:03

    giclee tisk, 66 x 35 cm, sign. PD Vaněček, 42856, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Lubomír Štefka

    Čtyři ženy

    Položka č.: 1115

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 06:59

    akvarel, tuš, papír, 1980, 41,5 x 29,2 cm, sign. PD Štefka 80, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • J. B. Soudek

    Zátiší s chlebem

    Položka č.: 1112

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 06:56

    fotografie, 1973, 20,1 x 20,3 cm, monog. J B X, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Roučka

    Žena s taškou

    Položka č.: 1106

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 06:50

    litografie, 54 x 37,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

    Položka č.: 1100

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 06:44

    vernis mou, 32,8 x 49,7 cm, sign. PD nečitelně, LD ražen vodotisk Wohlgemuth & Lissner Berlin, při okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Dívka s kytarou

    Položka č.: 1099

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 06:43

    litografie, 24,5 x 21,5 cm, značeno PD na kameni Fec. & lith. F. X. Naske a v tisku František X. Naske, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Helbich

    Železniční stanice

    Položka č.: 1087

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 06:31

    bromostříbrný kontakt, 2002, 5,6 x 11,4 cm, sign. PD Helbich 02, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Helbich

    Rám okna

    Položka č.: 1086

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 06:30

    bromostříbrný kontakt, 1998, 17,8 x 12,8 cm, sign. PD Helbich 98, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Helbich

    Přístavek

    Položka č.: 1085

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 06:29

    bromostříbrný kontakt, 1998, 12,8 x 17,8 cm, sign. PD Helbich 98, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Jiří Vitula: Nejkrásnější otrokyně světa

    Položka č.: 1070

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 06:14

    katalog, podpisy autorů, vydal Památník národního písemnictví a Spolek českých bibliofilů, Praha 1982, 950 výtisků, 40 s., brož., Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Ladislav Emil Berka

    (1907-1993)

    Psací stroj

    Položka č.: 1068

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 06:12

    fotografie, 30. /60. léta, 14,8 x 10,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Don Quijote

    Položka č.: 1063

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 06:07

    suchá jehla, 32,3 x 24,7 cm, sign. PD V. Polášek, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Kamil Vladislav Muttich

    (1873-1924)

    Bojovník

    Položka č.: 1061

    Vyvolávací cena: 490 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 06:05

    tempera, běloba, papír, 18,5 x 10,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 690 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Jadran Šetlík

    Modelka

    Položka č.: 1060

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 06:04

    bromostříbrná fotografie, 30 x 20,2 cm, sign. PD Jadran Šetlík, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Exlibris Klaus Berger

    Položka č.: 1056

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 06:00

    litografie, 1970, 6,5 x 6,2 cm, sign. DU Sklenář 70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Pokorný

    Letní krajina

    Položka č.: 1054

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 05:58

    olej, sololit, 30 x 20 cm, sign. PD Pokorný 2003, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Kostel sv. Mikuláše

    Položka č.: 1030

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 05:34

    fotografie, 30.-40. léta, 22,6 x 16,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Památník Karla IV.

    Položka č.: 1029

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 05:33

    fotografie, 30.-40. léta, 23,4 x 16,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)