• Karel Vik

    (1883-1964)

    Šárka

    Položka č.: 268826

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 20:36

    dřevoryt, 1924, 50 x 59 cm, sign. PD J. Vik, značeno v desce LD VK 24, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen…

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Jarmila Marešová

    Slepice

    Položka č.: 228558

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:43

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Helena Tomášková

    Koráb

    Položka č.: 270211

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:34

    tisk, 9,9 x 10,5 cm, sign. DU H. Tomášková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Helena Tomášková

    Balon

    Položka č.: 270210

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:33

    tisk, 10 x 10,5 cm, sign. DU H. Tomášková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Ondřej Michálek

    Pokoj

    Položka č.: 270204

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:26

    dřevoryt, 1994, 9 x 15 cm, sign. PD Ondřej Michálek 1994, č. 173/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Pata Karlova Mostu

    Položka č.: 270202

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:24

    suchá jehla, 12 x 7,7 cm, sign. PD J. Mádlo, 57/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Ulice

    Položka č.: 270193

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:15

    ocelorytina, 2,7 x 4,2 cm, značeno PD v desce J. Herčík, Antikvariát Dlážděná, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Národní divadlo od řeky

    Položka č.: 270256

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:03

    litografie, 12,3 x 15 cm, sign. DU F. Emler, 89/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Malíř pražské ulice

    Položka č.: 270257

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:02

    litografie, 15,4 x 14,6 cm, sign. PD F. Emler, 33/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Hadí žena

    Položka č.: 270156

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2023 18:36

    pastel, tužka, papír, 41,6 x 29,7 cm, sign. PD Liška B, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Rybí žena

    Položka č.: 270157

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2023 18:35

    pastel, tužka papír, 41,6 x 29,7 cm, sign. PD Liška B, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • J. B. Soudek

    Zátiší s hnízdem

    Položka č.: 256678

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2023 18:20

    fotografie, 1973, 20,1 x 20,3 cm, sign. PD J/B/Soudek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Na ulici

    Položka č.: 270214

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2023 18:03

    bromostříbrná fotografie, 37,2 x 26,8 cm, sign. Na zadní straně František Dostál, z cyklu Pražské příběhy (1970-2010), přehlý okraji, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Martin Beck

    (1978)

    Chlapec

    Položka č.: 256782

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2023 18:02

    fotografie, 2004, 32,2 x 28 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Znamení zvěrokruhu - Beran

    Položka č.: 259996

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:17

    lept, 10,5 x 8,7 cm, sign. PD E. Tomanová, pasparta, 4/100, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    České Budějovice

    Položka č.: 270152

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:14

    barevný dřevoryt, 1955, 22,7 x 16,3 cm, sign. PD K. Štěch, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    České Budějovice

    Položka č.: 270153

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:13

    barevný dřevoryt, 1955, 22,5 x 16 cm, sign. PD K. Štěch, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Praha ráno

    Položka č.: 270149

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:09

    lept, 21,5 x 39,5 cm, sign. PD N. Synecká, č. 20/100, v místě původní papsparty mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Svolinský

    Ženský akt z profilu

    Položka č.: 270148

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:08

    litografie, 20,2 x 10,3 cm, sign. PD K. Svolinský, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Petra Oriešková

    Květinová žena

    Položka č.: 270142

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:01

    litografie, 1978, 19,2 x 12 cm, sign. LD P. Oriešková 1978, pasparta, č. 80/200, v místě původní pasparty zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    V zahradě

    Položka č.: 259133

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:51

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Váza se žlutými květy

    Položka č.: 270131

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:49

    litografie, 43 x 31,9 cm, sign. PD V. Fiala, autorský tisk, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

    Pozvánka

    Položka č.: 270224

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:14

    lept, 6,8 x 9,8 cm, sign. DU nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Dynamické prostředí

    Položka č.: 270228

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:10

    litografie, 1996, 10,1 x 10,1 cm, sign. PD nečitelně, 43810, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

    Prague

    Položka č.: 270229

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:09

    tempera, papír, 19,2 x 9,2 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Paní stromů

    Položka č.: 270231

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:07

    suchá jehla, 1988, 18,5 x 13,3 cm, sign. PD nečitelně 88, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • monogramista HF

    Položka č.: 270113

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:00

    litografie, 1969, 24,5 x 35,7 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alena Laufrová

    Objetí

    Položka č.: 270184

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2023 18:49

    lept, 1988, 13 x 9 cm, sign. PD A. Laufrová, č. 74/100, PF 1989, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alena Bílková

    List

    Položka č.: 270166

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2023 18:39

    lept, 1989, 18 x 8,8 cm, sign. PD A. Bílková 89, č. 13/34, PF 1990, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ sklářské v Železném Brodě, žákyně prof. S. Libenského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alena Bílková

    Moře

    Položka č.: 270174

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2023 18:31

    lept, 1988, 21,5 x 9,3 cm, sign. PD A. Bílková 88, č. 24/41, PF 1989, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ sklářské v Železném Brodě, žákyně prof. S. Libenského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)