• František Pavelka

    (1894-1948)

    Čtyři postavy na louce

    Položka č.: 269372

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:56

    lept, 7 x 4,5 cm, sign. PD Pavelka, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Postava sedící na poli

    Položka č.: 269374

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:54

    lept, 7,7 x 5,5 cm, Ex libris V. Pavelka, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    2 portréty

    Položka č.: 127512

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:51

    tužka, papír, 15,3 x 13,4; 13,8 x 13,4 cm, monogr. PD FN, 2 kresby, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Noha

    Položka č.: 188941

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:50

    tužka, rudka, papír, 11,3 x 19,7 cm, sign. PD F. Naske 1924, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Strážník

    Položka č.: 188942

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:49

    tuš, papír, 26,3 x 16,5 cm, monogramováno PD FN, dvakrát přeloženo, při okrajích mírně zašpiněný papír, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Ženská postava z profilu

    Položka č.: 269380

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:45

    štetcová kresba tuší, papír, 42 x 20,5 cm, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Václav Štětka

    (1893-1982)

    Na zamrzlém rybníku

    Položka č.: 269363

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:33

    tužka, papír, 19,5 x 30 cm, sign. PD Štětka, Antikvariát Dlážděná, studoval malbu ve speciálce prof. V. Hynaise, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, profesura kreslení na ČVUT tamtéž, člen Sdružení jihočeských výtvarníků v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Sentkowski

    Pobřeží u Gdyně

    Položka č.: 266459

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:27

    olej, plátno, 56 x 79 cm, sign. PD a na zadní straně Sentkowski, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

    Podzimní krajina se stádem ovcí

    Položka č.: 266399

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:23

    olej, plátno, 44 x 54 cm, rám, malba mírně zašlá, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Velkopřevorský mlýn

    Položka č.: 269386

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:19

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Dva klauni

    Položka č.: 256153

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:17

    olej, sololit, 1988, 35,5 x 26 cm, sign. LD R. Němeček 88, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Koutský

    (1919-1973)

    Karlovy Vary - kolonáda

    Položka č.: 260295

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:14

    litografie, 1971, 30,5 x 56 cm, sign. PD V. Koutský 71, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, soukromé studium

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • V. Fanta

    Jez

    Položka č.: 260111

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:05

    olej, plátno, 45 x 50 cm, sign. PD V. Fanta, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • V. Fanta

    Horská krajina

    Položka č.: 260247

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:04

    olej, plátno, 38 x 45 cm, sign. PD Fanta V., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Vltava u Zlíchova

    Položka č.: 269366

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:03

    lept, 29 x 37 cm, sign. PD Petr Dillinger, pasparta, č. 34/100, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Olga Vychodilová

    Akt dívky s pohárem vína

    Položka č.: 269272

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:47

    lept, 12,3 x 8,8 cm, sign. DU O. Vychodilová, č. 25/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • František Volf

    (1897-1983)

    Akt dívky

    Položka č.: 269273

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:46

    pastel, uhel, papír, 22 x 15,4 cm, sign. PD F. Volf, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Václav Mezera

    Temná duše

    Položka č.: 269301

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:41

    lept, 24 x 15,2 cm, sign. PD Mezera, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Ženský akt

    Položka č.: 269271

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:39

    tuš, papír, 22,1 x 12,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Mořská panna

    Položka č.: 269302

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:38

    litografie, 1998, 25 x 17 cm, sign. UL olga Čechová 98, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Loutka

    Položka č.: 269287

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:35

    linoryt, 1964, 36,5 x 14 cm, sign. Jaroslav Šváb 64, č. 18/18, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku č…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alena Laufrová

    Kafka

    Položka č.: 269295

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:30

    lept, 22 x 15 cm, sign. PD Alena Laufrová 91, č. 1/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • I. Krňanský

    Ostrvá (Vysoké Tatry)

    Položka č.: 266318

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:28

    olej, plátno, 74 x 94 cm, sign. LD I. Krňanský, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Zdenka Kabátová - Táborská

    (1933)

    Hrátky na ledě

    Položka č.: 269278

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:26

    lept, 1964, 9 x 20 cm, sign. PD Zděnka Táborská- Kab, PF 1965, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Zdenka Kabátová- Táborská

    (1933)

    Divertimento I.

    Položka č.: 269296

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:24

    lept, 20 x 16 cm, sign. PD Zdenka Kabátová Táborská, 27/40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Vesnice

    Položka č.: 269289

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:22

    lept, 1962, 12 x 13 cm, sign. PD L. Jandová 62, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Cesta do vesnice

    Položka č.: 269292

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:19

    lept, 1964, 15,5 x 22 cm, sign. PD Jandová 64, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • H. Blum

    Zimní krajina u řeky

    Položka č.: 269397

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:08

    olej, karton, 1954, 23 x 29 cm, sign. PD H. Blum, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Alena Antonová

    Kytice ´80

    Položka č.: 269267

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:07

    lept, 1980, 25,8 x 16,7 cm, sign. PD A. Antonová 80, 66/60, ze souboru Kytice ´80, 48 kusů originálních grafických listů. Výšlo nákladem autorů, Praha 1981, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Pastevec

    Položka č.: 269269

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:06

    dřevoryt, 11,2 x 9 cm, sign. PD Florian, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu