• Zuzana Mikulová

    (1978)

    Lilith

    Položka č.: 268725

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:07

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Strom

    Položka č.: 268720

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:02

    akvatinta, 1992, 49,5 x 35 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 7/100, LD mimo tisk mírně pokrčený okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Kuchtík

    Položka č.: 268702

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 13:44

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    V obchodě

    Položka č.: 268680

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 13:22

    černobílá bromostříbrná fotografie, 14,6 x 10,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Zrození

    Položka č.: 268673

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 13:15

    lept, 1987 ?, 15 x 8,8 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1987 ?, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Sigmund Freud

    Položka č.: 268672

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 13:14

    lept, 1987, 15 x 8,8 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 87, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Minotaurus v továrně

    Položka č.: 268621

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 12:23

    lept, 1984, 24,7 x 29,5 cm, sign. PD Jan Souček 84, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Strom

    Položka č.: 268614

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 12:16

    linoryt, 1978, 25 x 17 cm, sign. DU Valter 78, č. 52/60, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Položka č.: 268605

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 12:07

    rozmývaná tuš, papír, 27 x 20 cm, rám, vzadu razítko Z pozůstalosti Vlastimila Beneše, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Stromy

    Položka č.: 268604

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 12:06

    rytina v plastu, 1947, 13,5 x 13 cm, sign. PD Beneš 47, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Hlava muže

    Položka č.: 268603

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 12:05

    rytina v plastu, 1947, 15 x 11,5 cm, sign. PD Beneš 47, mimo tisk natržený podlepený papír, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Objekt

    Položka č.: 268602

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 12:04

    rytina v plastu, 15 x 22,5 cm, sign. PD Beneš, č. 1/4, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Klepadlo

    Položka č.: 268601

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 12:03

    rytina v plastu, 11 x 8,5 cm, vpravo přání, uprostřed přeloženo mimo tisk, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Ryba ve vodě

    Položka č.: 268600

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 12:02

    lept, 20,3 x 13 cm, sign. DU P. Sukdolák, č. 84/130, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Lev Bobby

    Položka č.: 268593

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 11:55

    suchá jehla, 1938, 13,8 x 21,9 cm, PD značeno v desce T, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Skryté dějiny

    Položka č.: 268582

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 11:47

    litografie, 1920, 62 x 46 cm, značeno LD v tisku F.B. 1920, Klubu přátel umění v prostějově r. 1923 František Bílek, tisk Neotypie Unie, měřen celý papír, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na …

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    V něm byla trním korunována

    Položka č.: 268583

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 11:45

    dřevoryt, 1941, 50,7 x 35,3 cm, sign. PD F. Bílek, č. 64/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Alena Petříčková

    (1950)

    Sešněrovaní

    Položka č.: 268570

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 11:32

    kombinovaná technika, papír, 1994, 64 x 54 cm, sign. PD Petříčková 94, rám, výřez pasparty 38 x 32 cm, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Součka a O. Oplta na AVU v Praze, členka Nového sdružení pražských umělců

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Hlava dívky

    Položka č.: 268543

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 11:05

    akvarel, papír, 23,5 x 18 cm, sign. DU Svolinský, rám, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

  • Benda

    Položka č.: 268540

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    tužka, papír, 1931, 25,5 x 19,5 cm, sign. PD Benda 1931, rám

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Jaroslav Blažek

    (1927-2019)

    Vesnice

    Položka č.: 268478

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 10:00

    olej, sololit, 51 x 73 cm, sign. PD Blažek Jaroslav, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě a V. rady a M. Holého na AVU v Praze, člen SVUM

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • Jan Zrzavý

    Zátiší s vázami, brýlemi a knihou

    Položka č.: 268460

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 09:42

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    Průvod dívek

    Položka č.: 268459

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 09:41

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Zvíře

    Položka č.: 268444

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 09:26

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Kamil Lhoták

    Kouřící lahev

    Položka č.: 268427

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 09:09

    litografie, 1982, 12 x 8 cm, sign. DU. K. Lhoták 82, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Minka Podhajská

    (1881-1963)

    Velká společnost v Prátru

    Položka č.: 268271

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 14:26

    dřevoryt, 15,2 x 15,2 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Michálka na soukromé uměleckoprůmyslové škole, prof. O. Königa na Akademii ve Vídni, členka SVUČ, Artěl, Klimtgruppe, SVU Mánes a Kruhu výtvarných umělkyň

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Harmenszoon van Rijn Rembrandt

    (1606-1669)

    Autoportrét

    Položka č.: 268270

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 14:25

    mědirytina, 17 x 14 cm, rám, tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No 229, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Zdeněk Šindler

    (1939)

    Staroměstské střechy

    Položka č.: 266656

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 14:19

    litografie, 22,5 x 16 cm, sign. PD Z. Šindler, autorský tisk, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Zdeněk Šindler

    (1939)

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 266655

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 14:18

    litografie, 22,5 x 17,8 cm, sign. PD Z. Šindler, č. 157/200, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Ludwig Rohbock

    (1824-1893)

    Interlaken mit der Jungfrau (Bern)

    Položka č.: 266647

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 14:16

    rytina, 13,5 x 19,5 cm, Ludwig Rohbock del., Fr. Müller sculp., zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)