• Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Položka č.: 268960

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:02

    lept, 20 x 15 cm, sign. PD K. Vysušil, A.T., žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Jiří Toroň

    (1924)

    Okoř

    Položka č.: 268958

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:00

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 268950

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 12:52

    lept, 26 x 18,5 cm, sign. PD Souček

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Orání

    Položka č.: 268945

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 12:47

    litografie, 33 x 48 cm, sign. PD Karel Minář, rám, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Jan Mikule

    (1873-1934)

    Sedlák

    Položka č.: 268944

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 12:46

    pastel, karton, 48 x 64,7 cm, sign. PD J. Mikule, na povrchu drobná škrábnutí, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Kubálek

    Přístav

    Položka č.: 268941

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 12:43

    olej, plátno, 27 x 37 cm, sign. PD Kubálek

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Rolf Escher

    Zátiší se šicím strojem

    Položka č.: 268891

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:53

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Louis Latapie

    (1891-1972)

    Dívky

    Položka č.: 268883

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:45

    litografie, 26 x 19,5 cm, sign. LD Latapie, v horní části ohnuto, v jednom místě natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Noční Praha

    Položka č.: 268862

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:24

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Koupání

    Položka č.: 268859

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:21

    dřevoryt, 1936, 41,5 x 54,5 cm, sign. PD V. Pukl, č. 76/90, PD věnování autora, mírně zažloutlý a potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

  • Marie Ondrová-Koláčková

    Duše stromu

    Položka č.: 268857

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:19

    akvarel, papír, 22 x 17 cm, sign. LD Ondrová, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Václav Fiala

    (1964-1980)

    Kytice karafiátů

    Položka č.: 268847

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:09

    litografie, 42 x 29 cm, sign. PD V. Fiala, č. 167/200, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Alois Mikulka

    (1933)

    Zcela využitý rostropovič

    Položka č.: 268843

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:05

    linoryt, 1972, 23 x 10 cm, studoval u J. Bruknera na ŠUŘ v Brně a u prof. J. Želibského na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Havran

    Položka č.: 268836

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:58

    akvatinta, 1972, 18,2 x 27,9 cm, sign. PD Čepelák 1972, 18354, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

  • Emanuel Hosperger

    (1891-1984)

    Jaro v Tatrách (Skupina velehor)

    Položka č.: 268828

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:50

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Zdeněk Raiser

    Zapomenuté pivo

    Položka č.: 268813

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:35

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Antonín Hévr

    (1923-1973)

    Položka č.: 268805

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:27

  • Václav Fiala

    (1964-1980)

    Žena spojena s přírodou

    Položka č.: 268803

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:25

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Josef Velčovský

    Cestou do Dakaru

    Položka č.: 268797

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:19

    litografie, 16,5 x 20 cm, sign. PD J. Velčovský, 41/80, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Terasa

    Položka č.: 268781

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:03

    akarel, papír, 1943, 22 x 30 cm, PD monogr. F. J. 43, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Tomáš Kubík

    Ignudo I.

    Položka č.: 268774

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:56

    inkoustový tisk, 2021, 64,8 x 56 cm, sign. PD Kubík 2021, č. 32/50, Autorská reprodukce hyperealistické malby od Tomáče Kubíka. Byla pořízena v počtu 50. kusů jichž tento má číslo 32. Malba je inspirována Michelangelovou freskou ze Sixtínské kaple v Římě, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Kytice za oknem

    Položka č.: 268773

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:55

    dřevoryt, 26,5 x 18 cm, sign. DU V Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Ludva Dobeš

    (1914-1979)

    Lesní zátiší

    Položka č.: 268770

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:52

    olej, plátno, 39 x 48,5 cm, sign. LD L. Dobeš, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně

  • František Novák

    Ježíš, přítel dítek

    Položka č.: 268743

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:25

    olej, plátno, 1921, 103,2 x 73 cm, sign. PD Fixit FraSalvat Novák 1921 Praha, plátno napnuto na dřeveném rámu, zezadu na rámu HU razítko Lira; zezadu na plátně perem: Sirotčinci v Kouřimi věnuje Fixit Fra Salvat Novák, Vánoce 1921, malba místy na okrajích lehce odřená nebo popraskaná, antiqari.at Ra…

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

  • Josef Liesler

    Půlnoční

    Položka č.: 268741

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:23

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Zuzana Mikulová

    (1978)

    Lilith

    Položka č.: 268725

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:07

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Strom

    Položka č.: 268720

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:02

    akvatinta, 1992, 49,5 x 35 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 7/100, LD mimo tisk mírně pokrčený okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)

  • Josef Liesler

    Kuchtík

    Položka č.: 268702

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 13:44

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    V obchodě

    Položka č.: 268680

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 13:22

    černobílá bromostříbrná fotografie, 14,6 x 10,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Zrození

    Položka č.: 268673

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 13:15

    lept, 1987 ?, 15 x 8,8 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1987 ?, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)