• Jan Raffael Schuster

    (1888-1981)

    Otakarova bašta (České Budějovice)

    Položka č.: 266899

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 22:01

    tuš, akvarel, 32,8 x 44,6 cm, sign. PD R. Schuster, papír mírně zažloutlý a lehce ztmavlý u okrajů, ve spodní části papíru několik drobných hnědých teček, vpravo dole červená čárka (mimo kresbu), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 749 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Eugéne Bejot

    (1867-1931)

    La Bastille

    Položka č.: 266201

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 21:24

    suchá jehla, akvatinta, 1992, 14,8 x 17,6 cm, značeno v desce LD Eug. Bejot Paris 92, rám, zezadu nalepeny štítky a razítko, papír mírně zažloutlý, kolem grafiky tmavší zažloutlý rámeček po paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Židovské město v Praze

    Položka č.: 263664

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 21:06

    olej, karton, 10,5 x 15,5 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Interiér Pražské Staronové Synagogy

    Položka č.: 263663

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 21:04

    olej, plátno, 10,5 x 15,5 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Akt s korály a Akt na židli

    Položka č.: 263624

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 20:58

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Šimůnková

    Pohled ze zahrady

    Položka č.: 262680

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 20:40

    litografie, 1985, 19,5 x 25 cm, sign. PD Šimůnková 85, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Jezdkyně

    Položka č.: 262654

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 20:22

    litografie, 1963, 10,2 x 14,7 cm, sign. PD Emil Kotrba, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 262638

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 20:18

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Tak už to snad musí být

    Položka č.: 262374

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 19:52

    tuš, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Bělocvětov, při spodním okraji mimo kresbu hnědá skvrna, papír při okrajích mírně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Loďka v Benátkách

    Položka č.: 262299

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 19:46

    olej, plátno, 17,5 x 10,6 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Žebračka II.

    Položka č.: 259046

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 18:52

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • H. Edelmann

    Položka č.: 258269

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 18:38

    olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. LD H. Edelmann, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jaroslav Trinkmoc

    Vrby u rybníka

    Položka č.: 257128

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 18:16

    olej, karton, 25,5 x 35,5 cm, sign. PD Trinkmoc, rám, malba mírně zašpiněna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Jaroslav Trinkmoc

    Snopy

    Položka č.: 257127

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 18:14

    olej, karton, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Trinkmoc, rám, malba mírně zašpiněna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Aleš Kublák

    Černá stěna

    Položka č.: 268255

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2023 20:30

    olej, plátno, 2022, 30 x 30 cm, sign. PD AK 22

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Aleš Kublák

    Kytice - svíce

    Položka č.: 268254

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2023 20:29

    olej, akryl, 2022, 30 x 30 cm, sign. LD AK 22

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

  • Aleš Kublák

    Nová záře

    Položka č.: 268253

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2023 20:28

    olej, akryl, 2022, 50 x 40 cm, sign. LD AK 22

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Guy De Witte

    Položka č.: 268230

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2023 20:05

    suchá jehla, 2017, 12, 5 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2017, č. XI/XV

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ivan Novosad

    Křeslo

    Položka č.: 268213

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2023 19:48

    linořez, 2009, 15,5 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 30/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ivan Novosad

    Kouzelná čekárna

    Položka č.: 268211

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2023 19:46

    linořez, 2009, 15,5x16,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 34/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Po koupeli

    Položka č.: 264896

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2023 19:35

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Koupel

    Položka č.: 264895

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2023 19:34

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Monika Mlýnková

    Položka č.: 253954

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2023 18:55

    suchá jehla, 2018, 12, 5 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2018, č. V/XX, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Fien Deurinck

    Položka č.: 248027

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2023 18:47

    suchá jehla, 2017, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2017, autorský tisk

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Potopená záře

    Položka č.: 242664

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2023 18:46

    lept, pastel, 35 x 20 cm, sign. DU N. Synecká, č. 3/10, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Papír V

    Položka č.: 232810

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2023 18:34

    olej, pauzovací papír, 2007, 56 x 45 cm, sign. PD J. Spěváček 2007, pokroucený papír, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Miroslav Houšť

    Kynžvartská fontána

    Položka č.: 227103

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2023 18:30

    litografie, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

  • Miroslav Houšť

    Španělský motiv

    Položka č.: 227102

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2023 18:29

    litografie, 7,3 x 5,5 cm, sign. PD Mir. Houšť, č. 102/195, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Miloslav Disman

    Vládce

    Položka č.: 264679

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 21:56

    lept, mezzotinta, akvatinta, 1986, 31,2 x 21,8 cm, sign. PD M. Disman 1986, č. 124/200, DU vodotisková značka Lyra Pragensis, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Petr Herel

    (1967)

    Borges série

    Položka č.: 264033

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 21:24

    lept, 28 x 22,5 cm, sign. PD Petr Herel, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)