• Václav Mergl

    Abstrakce (PF 1993)

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 20:04

    koláž, papír, 10,3 x 14,2 cm, nalepeno na papíru , popsáno: "PF 1993; Václav Mergl a Pavla Merglová", antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID6954 Historie příhozu

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Z Doudlebska

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:16

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Podivné bytosti

    Položka č.: 106

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 18:54

    tuš, papír, 1982, 27 x 37 cm, sign. PD KarelToman, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6940 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Páv

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 18:48

    tužka, pastel, papír, 1986, 21 x 29,5 cm, sign. PD Troup 86, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    U požáru

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 17:22

    olej, papír, 34 x 48,4 cm, sign. LD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Akt zezadu

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 17:08

    tužka, kvaš, papír, 1940, 41,5 x 31,5 cm, sign. PD B. Ullrych 40, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dva akty

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 17:06

    tužka, kvaš, papír, 1942, 50,6 x 50,8 cm, sign. LD B. Ullrych 42, vzadu razítko Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Ivan Komárek

    Účesy

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2019 22:20

    litografie, 1993, 43 x 56,5 cm, sign. PD I Komárek , č. 35/80, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID2262 Historie příhozu

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Rusovlasá dívka

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2019 21:45

    tužka, akvarel, papír, 16,7 x 25,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID1470 Historie příhozu

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Sedící žena

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2019 21:30

    olej, karton, 41,8 x 27 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID2050 Historie příhozu

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Z cyklu Satyrův deník

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2019 21:15

    barevný digitální tisk , 2017, 40 x 60 cm, sign. vzadu Vlastimil Kula, pasparta, rám, sklo, č. 2/10

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

    Poslední dražitel: ID6798 Historie příhozu

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2019 20:45

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

    Poslední dražitel: ID92 Historie příhozu

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Položka č.: 69

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2019 20:40

  • Tomáš Hřivnáč

    Dva roky

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2019 20:25

    suchá jehla, 2009, 14,5 x 10,4 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, č. 35/40, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID6130 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    První hodina

    Položka č.: 65

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2019 20:20

    mezzotinta, 2009, 16,3 x 8,9 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, č. 16/40, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID3158 Historie příhozu

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Ráno

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2019 17:35

    akryl, plátno, 2013, 30 x 24 cm, sign. PD Cerha V. 2013

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6512 Historie příhozu

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Sedící dívka

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2019 17:25

    litografie, 30 x 20 cm, žák prof. K. Štipla na UMPRUM v Praze, prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, člen Umělecké besedy, skupiny Máj, Nové skupiny

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID5781 Historie příhozu

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Ve tmě

    Položka č.: 21

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2019 16:40

    akryl, plátno, 2013, 40 x 30 cm, sign. LD Cerha V. 2013

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID289 Historie příhozu

  • Kábrt

    Ex lbiris V. Mikule

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2019 16:25

    hlubotisk, 1984, 9,9 x 6,9 cm, sign. PD Kábrt 84

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Koubek

    (1896-1940)

    Brněnský dóm Petrov

    Položka č.: 53

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 17:16

    dřevoryt, 1928, 24 x 17,5 cm, sign. PD K. Koubek, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, malířství se učil u Fr. Soukupa ve Dvoře Králové nad Labem a u prof. K. Keményiho v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1257 Historie příhozu

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Vodník (Z knih Jožky Bati)

    Položka č.: 48

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 17:06

    dřevoryt, 1942, 8,3 x 6,3 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4215 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel v Markušovcích

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 16:56

    dřevoryt, 13,5 x 13,3 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5088 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Postava muže

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 16:40

    dřevoryt, 1921, 9,8 x 6,4 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Dante

    Položka č.: 34

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 16:38

    dřevoryt, 12,5 x 8,8 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6688 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Neboť v tebe doufám (Z knih B. V. Lohažský)

    Položka č.: 32

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 16:34

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2666 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel v Diviskách a Pohled z Valdické brány

    Položka č.: 25

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 16:20

    2x dřevoryt, 13,5 x 17 a 14 x 10,2 cm, oba sign. PD Vik, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České a…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Kramule

    Listy

    Položka č.: 22

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 16:14

    dřevoryt, 59 x 42 cm, sign. PD Karel Kramule, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID291 Historie příhozu

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Byrokrat

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 16:06

    dřevoryt, 1957, 22,5 x 32 cm, sign. PD K. Štěch, Vydáno jako Premie Klubu přátel Alšovy jihočeské galerie 1957, papír nahoře pokrčen, antiqari.at Radhošťská, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vladimír Komárek

    Husy

    Položka č.: 70

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 15:28

    Poslední dražitel: ID5431 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Rozhovor

    Položka č.: 68

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 15:24

    Poslední dražitel: ID3831 Historie příhozu