• Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Nohy (PF 82)

    Položka č.: 622

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 18:21

    počítačová grafika, 1981, 24,2 x 33 cm, sign. zezadu DU Jankovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Muži v plamenech (PF 92)

    Položka č.: 621

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 18:20

    počítačová grafika, 1991, 19 x 25,8 cm, sign. DU Jankovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Kankán (PF 82)

    Položka č.: 619

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 18:18

    počítačová grafika, 1981, 23,6 x 33 cm, sign. zezadu DU Jankovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Figurální abstrakce (PF 85)

    Položka č.: 618

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 18:17

    počítačová grafika, 1984, 21 x 20,7 cm, sign. DU Jankovič, na horním levém okraji nepatrná šmouha v oblasti grafiky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Abstrakce na mřížce (PF 84)

    Položka č.: 617

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 18:16

    počítačová grafika, 1983, 24 x 32,5 cm, sign. DU Jankovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Stanislav Menšík

    (1912-1970)

    Svatý František

    Položka č.: 576

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 17:35

    dřevoryt, 1946, 42 x 27,5 cm, sign. PD St. Menšík 46, mírně zažloutlý papír, při pravém okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák Alfonse Muchy, člen Skupiny moravských výtvarníků ad.

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Ryba k večeři

    Položka č.: 561

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 17:23

    linoryt, 14,3 x 9,6 cm, sign. PD J. Jíra, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Kůň a já

    Položka č.: 560

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 17:22

    linoryt, 1979, 12,1 x 16 cm, sign. PD Josef Jíra 79, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Rudolf II. a jeho pád

    Položka č.: 543

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 17:02

    litografie, 1935, 15 x 10,5 cm, sign. LD MŠvabinský, rám, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražský hrad

    Položka č.: 481

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 16:00

    olej, karton, 25 x 35 cm, sign. vzadu Dlabal, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora, soukromá sbírka Praha, při okrajích lehce poškozeno, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Dimitrij Kadrnožka

    Sedící akt

    Položka č.: 436

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 15:15

    litografie, 1987, 39,5 x 45 cm, sign. PD Kadrnožka 87, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID4*** Historie příhozu

  • Dimitrij Kadrnožka

    Akt dívky

    Položka č.: 398

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 14:37

    tužka, ruční papír MBM, 2004, 65 x 50 cm, sign. LD Kadrnožka 04, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

  • Dimitrij Kadrnožka

    Akt dívky

    Položka č.: 397

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 14:36

    tužka, ruční papír MBM, 2004, 65 x 50 cm, sign. LD Kadrnožka 04, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Na bále

    Položka č.: 395

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 14:34

    pero, papír, 21 x 29,6 cm, sign. PD Jíra, uprostřed přeložený, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jiří Šalamoun

    Každý za své

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 12:24

    litografie, 1989, 37 x 54 cm, sign. DU Jiří Šalamoun, rám, č. 7/90, vzadu ve výřezu popsáno autorem, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Smrtka

    Položka č.: 242

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 12:01

    kolorovaný lept, 1999, 20 x 13,2 cm, sign. PD J. Jíra 99, členská prémie S.V.U. Mánes 2000, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

  • Jiří Suchý

    Autoportrét

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 11:34

    tuš, papír, 1972, 18,8 x 17 cm, monogr. PU js 1972 , pasparta, dole věnování panu dr. Z. Čubrdovi, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Dívka plete

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 10:21

    olej, plátno, 1954, 45 x 36 cm, sign. LD J. Hořánek 54, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Gustav Reiter

    (1895-?)

    Rozkvetlá louka

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 09:31

    olej, plátno, 1925, 65 x 103,5 cm, sign. PD G. Reiter 1925, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Votruba

    (1889-1971)

    Lomnický štít

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 08:01

    olej, plátno, 38 x 49 cm, sign. PD Jaroslav Votruba, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schikanedra a J. Preislera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • R. Uherek

    Bečva

    Položka č.: 623

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2019 19:22

    olej,plátno, 1941, 49 x 70 cm, sign. PD R. Uherek 1941, rám, protržené plátno

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Otakar Baran

    (1905-1986)

    Lom

    Položka č.: 621

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2019 19:20

    akvarel, papír, 1946, 47 x 60 cm, sign. PD O. Baran 1946, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jindřich Bajgar

    (1913-1991)

    Domeček

    Položka č.: 616

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2019 19:15

    akvarel, olej, papír, 1946, 36 x 50 cm, sign. PD Jindřich Bajgar 1936, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Brodský

    Zasněžené chalupy (Horní Bečva)

    Položka č.: 610

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2019 19:12

    pastel, papír, 1941, 33, 5 x 45 cm, sign. LD Brodský 1941, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Kozina

    (1881)

    Hradčany

    Položka č.: 606

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2019 19:05

    lept, 24 x 33 cm, sign. PD Boh. Kozina, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Havlata

    Položka č.: 601

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2019 19:00

    olej, plátno, 42 x 49 cm, sign. PD Havlata, rám, viditělná místa po restaurování

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Miloslav Hlaváček

    Zvědavá

    Položka č.: 600

    Vyvolávací cena: 1.470 CZK (59 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2019 18:59

    olej, papír, 1986, 90,5 x 70 cm, sign. DU M. Hlaváček 86, bez

    Aktuální cena: 1.670 CZK (67 €)

    Zasněžená krajina s cestou

    Položka č.: 597

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2019 18:56

    olej, plátno, 49, 5 x 69 cm, rám

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Václav Jícha

    (1874-1950)

    Krajina s osadou

    Položka č.: 593

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2019 18:52

    akvarel, běloba, papír, 35 x 45 cm, sign. LD V. Jícha, rám, studium na Českém učitelském ústavu v Brně, člen JUV a SVUM

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Oráč

    Položka č.: 590

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2019 18:49

    akvarel, kvaš, papír, 1936, 32,5 x 48 cm, sign. PD Karel Minář 36, rám, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)