• František Dostál

    Čekání

    Položka č.: 1272

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:12

    bromostříbrná fotografie, 16,8 x 23 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Dostál

    Prague - dog

    Položka č.: 1271

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:11

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Dostál

    Sošky

    Položka č.: 1270

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Bělica

    (1925)

    Les

    Položka č.: 1269

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:09

    bromostříbrná fotografie, 28,8 x 36 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Zakarpatská vesnice

    Položka č.: 1268

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:08

    bromostříbrná fotografie, 19,9 x 14,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Signál

    Položka č.: 1267

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:07

    bromostříbrná fotografie, 23,9 x 29,8 cm, autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Zrzavý

    J.Z. s čepičkou

    Položka č.: 1266

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:06

    fotografie, podpis a vizitka, 22 x 13 cm, sign. fotografie LD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Milan Wagner

    (1937)

    Jan Werich - Na Kampě

    Položka č.: 1265

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:05

    fotografie, 17,5 x 11,5 cm, sign. LD Milan Wagner, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.101 CZK (45 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Svatopluk Sova

    (1913-1984)

    J.Z. v ateliéru

    Položka č.: 1264

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:04

    fotografie, podpis a vizitka, 18 x 21,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier III.

    Položka č.: 1263

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:03

    bromostříbrná fotografie, 1929, 29,5 x 39,5 cm, sign. PD Dr. K Procházka, při dolním okraji mimo emulzi natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier II.

    Položka č.: 1262

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:02

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier

    Položka č.: 1261

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:01

    bromostříbrná fotografie, 1929, 39,5 x 30 cm, sign. PD Dr. K Procházka, originální fotografie k albu Krásy Vysokých Tatier, které bylo vydáno roku 1929 s podtitulem 140 fotografií Dr. K. Procházky, pravotára z Hradce Králové, vydal Grafický závod umělecký Josef Doležal v Červeném Kostelci, při dolní…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier IX.

    Položka č.: 1260

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:00

    bromostříbrná fotografie, 1929, 20,5 x 30 cm, sign. PD Dr. K Procházka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier VIII.

    Položka č.: 1259

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:59

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier VII.

    Položka č.: 1258

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:58

    bromostříbrná fotografie, 1929, 24 x 30 cm, sign. PD Dr. K Procházka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier VI.

    Položka č.: 1257

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:57

    bromostříbrná fotografie, 1929, 23,5 x 29,5 cm, sign. PD Dr. K Procházka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier V.

    Položka č.: 1256

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:56

    bromostříbrná fotografie, 1929, 23,5 x 30 cm, sign. PD Dr. K Procházka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier IV.

    Položka č.: 1255

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:55

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Tanečnice

    Položka č.: 1254

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:54

    bromostříbrná fotografie, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD , rám, mírně zašpiněná pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Spřežení

    Položka č.: 1253

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:53

    bromostříbrná fotografie, 22 x 16 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alexander Hackenschmied

    (1907-2004)

    Malíř

    Položka č.: 1252

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:52

    bromostříbrná fotografie, 30./90. léta, 24 x 17,7 cm, značeno na zadní straně razítkem, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Aventinská mansarda

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alexander Hackenschmied

    (1907-2004)

    Kaktusy

    Položka č.: 1251

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:51

    bromostříbrná fotografie, 30./90. léta, 26,4 x 25,6 cm, značeno na zadní straně razítkem, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Aventinská mansarda

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Dáma a pierot

    Položka č.: 1250

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:50

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Josef Wagner

    (1901-1957)

    Skica k černému krucifixu

    Položka č.: 1249

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:49

    bronz, 80. léta, 18,5 x 12 cm, žák prof. J. Štursy a O. Španiela, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Josef Vajce

    (1937-2011)

    Slza

    Položka č.: 1248

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:48

    bronz, v. 4,5 cm, značeno JV

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Rudolf Svoboda

    (1924-1994)

    Oběť

    Položka č.: 1247

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:47

    bronz, v. 12 cm, studium na Odborné škole keramické v Teplicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze a prof. G. Antunace na Akademii výtvarných umění v Záhřebu; člen výtvarného odboru Umělecké besedy, zakládající člen skupiny Říjen, člen UVU

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Rudolf Svoboda

    (1924-1994)

    Ikaros

    Položka č.: 1246

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:46

    bronz, 1980, 22,5 x 18,7 cm, vzadu nalepen štítek ČFVU s popisem, studium na Odborné škole keramické v Teplicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze a prof. G. Antunace na Akademii výtvarných umění v Záhřebu; člen výtvarného odboru Umělecké besedy, zakládající člen skupiny Říjen, člen UVU

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Vítězslav Odstrčil

    Ježíš

    Položka č.: 1245

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:45

    dřevo, v. 42,5 cm

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • František Mentlík

    (1914-?)

    Žena s dítětem

    Položka č.: 1244

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:44

    patinovaná sádra, 1943, 33 x 60 x 26 cm, značeno zespoda F. Mentlík 1943 originál, Antikvariát Dlážděná

    Strom

    Položka č.: 1243

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:43

    keramika, 15 x 12 cm, monog. ma zadní straně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu