• Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Andělé

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:09

    zlacený reliéfní tisk, 31,5 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Astronomie

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:07

    zlacený reliéfní tisk, 34,5 x 34,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Klíčnice pravá

    Položka č.: 12

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:05

    zlacený reliéfní tisk, 39,5 x 11 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Astrologie

    Položka č.: 13

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:04

    zlacený reliéfní tisk, 29,5 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Klíčnice levá

    Položka č.: 11

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:03

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Akt s růží

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 19:57

    zlacený reliéfní tisk, 18 x 14,7 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Obejmutí

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 19:54

    zlacený reliéfní tisk, 14,3 x 14,8 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Herečka

    Položka č.: 9

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 19:53

    zlacený reliéfní tisk, 18 x 14,8 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Thámár

    Položka č.: 7

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 19:49

    zlacený reliéfní tisk, 15 x 14,7 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Jákob

    Položka č.: 6

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 19:47

    zlacený reliéfní tisk, 15 x 15 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Anděl

    Položka č.: 3

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 19:44

    zlacený reliéfní tisk, 15,5 x 15 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Andělíček

    Položka č.: 4

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 19:43

    zlacený reliéfní tisk, 15 x 14,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Adam s jablkem

    Položka č.: 2

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 19:39

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Eva – Bezová duše

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 19:37

    zlacený cínový reliéf, 19,5 x 15,5 cm, značeno O Zoubek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Cyril Bouda

    Rozhovor u kávy

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2017 20:15

    litografie, 26,2 x 19,4 cm, LD značeno na kameni C B, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Švarc

    Položka č.: 1492

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 20:58

    porcelán, 37 x 19 cm

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

    Položka č.: 1491

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 20:57

    olej, plátno, 41 x 33 cm, plátno poškozeno a na několika místech lehce protrženo

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Joan Miró

    Plakat - Der Surrealismus

    Položka č.: 1490

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 20:56

    tisk, 22 x 18 cm, rám

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • .

    Gustav Husák

    Položka č.: 1489

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 20:55

    tisk, 43 x 31 cm, rám

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Milan Zezula

    (1922-1998)

    Národní podnik Autopal v Novém Jičíně

    Položka č.: 1429

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 20:54

    6x litografie, 1979, 36 x 48 (21 x 35) cm, vše signováno PD M. Zezula 79, 14/200, volné listy v celoplátěném pouzdře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze, člen UVU a SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Karlův most v zimě

    Položka č.: 1444

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 20:53

    lept, 27 x 20 cm, sign. PD E. Wänke, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 401 CZK (17 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 1445

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 20:52

    lept, 27,8 x 20,7 cm, sign. PD E. Wänke, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 411 CZK (17 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Bída

    Položka č.: 1419

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 20:51

    dřevoryt, 1938, 35,8 x 27,2 cm, sign. PD K. Štěch 38, rám, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 2.301 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Matthias Walter

    Spojenými silami

    Položka č.: 1406

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

  • Bohunka Waageová

    Pozdrav slunci

    Položka č.: 1428

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 20:50

    lept, 1990, 6,9 x 5,5 cm, sign. PD B. Waageová 1990, pasparta, 44/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Vilma Vrbová - Kotrbová

    (1905-1993)

    Chlapec při hře

    Položka č.: 1343

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 20:49

    uhel, papír, 1977, 42 x 58 cm, sign. a popsáno na zadní straně autorkou, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a V. Nechleby

    Aktuální cena: 401 CZK (17 €)

  • Jana Truksová

    Pětikostelní náměstí v Praze

    Položka č.: 1401

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 20:48

    litografie, 1989, 27 x 18,3 cm, sign. PD J. Truksová 1989, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jaroslav Trinkmoc

    Chaloupka v horách

    Položka č.: 1358

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 20:47

    olej, karton, 25 x 34,5 cm, sign. PD Trinkmoc, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Karel Teissig

    (1925-2000)

    Zlatý kohout

    Položka č.: 1342

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 20:46

    zlatý popisovač, papír, 1976, 18,6 x 12,8 cm, sign. LD K. Teissig, pasparta, PF 1974, pasparta zašpiněna, Antikvariát Dlážděná, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů dětské kn…

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Sýkora

    Statek

    Položka č.: 1448

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 20:44

    akvarel, papír, 19,5 x 29,5 cm, sign. PD Sýkora, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)