• Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Položka č.: 230370

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 22:16

    tisk, 35 x 44 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. CCCXX/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Paříž

    Položka č.: 230116

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 22:10

    pastel, papír, 1937, 46 x 58 cm, sign. PD Karel Votlučka 1937, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Mario de Filippis

    Položka č.: 229939

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 21:30

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 28, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Milada Pecharová

    Položka č.: 229936

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 21:28

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 45, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Antonio

    Položka č.: 229935

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 21:26

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 11/17, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Tomáš Bím

    Tenisáky

    Položka č.: 229130

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 21:22

    litografie, 13,5 x 7,7 cm, sign. NU Bím, č. 58/120, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Akt zezadu a Akt s dlouhými vlasy

    Položka č.: 229124

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 21:16

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Pechar

    Kateřina

    Položka č.: 228776

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 21:02

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru lehce ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Porcie

    Položka č.: 228775

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 21:00

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru lehce ohnutý a papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Jan Hus

    Položka č.: 228524

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:52

    lavírovaná tuš, papír, 30,9 x 17,8 cm, studentská práce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek po práci

    Položka č.: 228498

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:40

    tužka, akvarel, papír, 1945, 41,4 x 55,4 cm, sign. LD B. Ullrych 1945, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • James Janíček

    Starý muž

    Položka č.: 228475

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:26

    litografie, 1992, 7 x 5 cm, sign. DU Janíček 92, č. 16/100, antiqari.at Radhošťská, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Květa Veselá

    Položka č.: 228447

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:20

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 52, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Bohumil Ullrych

    Skála (Husince u Prahy)

    Položka č.: 228114

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:08

    kvaš, papír, 34 x 43 cm, sign. vzadu B. Ullrych, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Vlk (Ex libris Václav Grégr)

    Položka č.: 227030

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:02

    litografie, 1961, 3,2 x 1 cm, sign. DU Emil Kotrba 1961, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    U řeky (Ex libris Jaroslav L. Krejčí)

    Položka č.: 227029

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:00

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Kniha (PF 1936 Bedřich Beneš Buchlovan)

    Položka č.: 227025

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:54

    litografie, 1935, 5,7 x 8,8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    V divadle (Ex libris Jana Prší)

    Položka č.: 227018

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:50

    litografie, 1919, 10,5 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Vlaštovky (Jarmila Bartošová)

    Položka č.: 227015

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:46

    dřevoryt, 1929, 5,7 x 4,7 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Před bouří

    Položka č.: 226632

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:40

    olej, karton, 15,3 x 11,6 cm, sign. LD B. Ullrych , při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Děvčata

    Položka č.: 226629

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:38

    olej, plátno, karton, 1939, 22,5 x 23,8 cm, sign. LD B. Ullrych, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na břehu

    Položka č.: 226628

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:36

    olej, karton, 1949, 16,8 x 23,2 cm, sign. PD B. Ullrych 1949, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Vzpomínka na dětství ženy

    Položka č.: 226177

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:28

    tisk, 33 x 40 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MCLIVúMM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, katalogizováno A. Fieldem, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Položka č.: 226175

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:26

    tisk, 33 x 42 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MCLIVúMM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Jiří Kuthan

    Koupající se dívka (Ex libris Břetislava Peterky)

    Položka č.: 225437

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:22

    dřevoryt, 5 x 8 cm, vzadu popsáno Jiří Kuthan, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Stavení

    Položka č.: 225276

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:14

    olej, plátno, 23 x 29 cm, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Bidlo

    (1895-1945)

    Pod Janem Žižkou

    Položka č.: 225252

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:10

    tužka, tuš, papír, 24,5 x 34,5 cm, rám, lehce poškozený rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Třístěžnová plachetnice

    Položka č.: 225221

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:06

    tuš, mastný pastel, papír, 17,4 x 24 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 97, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Česačka jablek

    Položka č.: 225174

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:04

    tempera, papír, 1943, 50 x 40 cm, sign. PD B. Ullrych 1943, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 225173

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:02

    tempera, papír, 1945, 44,5 x 35 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)