• František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 5)

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 15:23

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID6880 Historie příhozu

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 2)

    Položka č.: 63

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 15:21

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 3)

    Položka č.: 62

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 15:16

  • Miloslav Moucha

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 15:14

    dřevoryt, 18 x 11 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, zúčastňuje se výstav Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6857 Historie příhozu

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    U Všech Svatých

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 15:12

    dřevoryt, 1917, 13,7 x 8,6 cm, sign. PD A. Macková 17, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID3093 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Čarodějky

    Položka č.: 4

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 15:08

    dřevoryt, 1971, 57 x 19 cm, sign. DU Zd. Mézl, rám, původní dřevoryt pro muzikál Čarodějky (Suchý - Havlík, Semafor, premiéra 21.4.1971), několikrát přeloženo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Poslední dražitel: ID6130 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Východní větry

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 15:04

    dřevoryt, 39,8 x 30 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, č. 56/100, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID3831 Historie příhozu

  • Mariana Alasseur

    Říp

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 15:00

    akryl, plátno, 2015, 50 x 50 cm, sign. vzadu M. Allaseur

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • René Roubíček

    (1922)

    Stéla

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.400 €)

    lité broušené sklo, hutní křišťál, 90. léta 20. století, v. 35 cm, značeno R., umělecký sklář, vedoucí výtvarník Borského skla, spolupracoval s mnoha sklárnami např. Crystalex, Moser, Lasvit, Preciosa, jeho práce se prezentovala například na výstavách EXPO 1958 v Bruselu a EXPO 1967 v Montrealu

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.400 €)

  • Miloš Šejn

    Tvářnost vody III

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    digitální tisk na pauzovacím papíře, 2015, 190 x 40 cm

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID6944 Historie příhozu

  • Miloš Šejn

    Tvářnost vody II

    Položka č.: 25

  • Miloš Šejn

    Tvářnost vody I

    Položka č.: 24

    Poslední dražitel: ID6431 Historie příhozu

  • Šárka Radová

    Spojenci

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    porcelán, barva na porcelán, 2017, v. 11 cm, na podstavci Š. Radová, žákyně prof. O. Eckerta

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • František Hodonský

    Čeření

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    dřevořez, 2018, 74 x 50 cm, sign. PD Hodonský 2018, č. 4/4, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Petr Štěpán

    Sedm světel

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    lept, 2017, 26,2 x 20 cm, sign. PD Petr Štěpán, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jana Budíková

    Staré duby Houštiny

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (920 €)

    Aktuální cena: 23.000 CZK (920 €)

  • Jiří Kačer

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    frotáž, 2017, 61 x 91 cm, značeno DU, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Vladimír Gebauer

    Z cyklu Podhůrka

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    pastel, vosková emulze, papír, 2014, 56,7 x 46 cm, sign. PD V. Gebauer 2014, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Pavla Aubrechtová

    Příšerky

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    koláž, papír, 2002, 59 x 42,3 cm, sign. DU Pavla Aubrechtová 2002, barvený cigaretový papír mletý v mlýnku na nudle

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Svatopluk Klimeš

    Podivný život hory

    Položka č.: 16

    kresba ohněm, sololit, 2018-19, 50 x 70 cm, sign. DU K, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

  • Jiří Voves

    Z cyklu Zprávy

    Položka č.: 15

    plátno, tmel, olej, 2016, 55 x 50 cm, sign. PD J. Voves, lišta, žák prof. F. Cubra na AVU v Praze, člen Umělecké besedy

  • Veronika Durová

    (1984)

    Stůl

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    reliéf, acrystal Carrara, 2012, 62 x 74 cm

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Zdenka Hušková

    Česká pivní gymnastika 3

    Položka č.: 13

    tuš, papír, 2017, 20,8 x 29,5 cm, sign. PD Z. Hušková, rám

  • Zdenka Hušková

    Česká pivní gymnastika 1

    Položka č.: 12

  • Václav Sokol

    Šedý patník

    Položka č.: 11

    uhel, pastel, deska, 2018, 60 x 83 cm, sign. zezadu Václav Sokol, žák prof. J. Vodrážky

  • Šárka Radová

    Průchod

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    porcelán, kamenina, 2016, 9 x 26 x 26 cm, sign. dole Š. Radová, žákyně prof. O. Eckerta

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Jitka Štenclová

    Kalich štěstí

    Položka č.: 9

    akryl, plátno, 2016, 50 x 40 cm, sign. DU Jitka Štenclová 2016, studium u A. Vitíka na SUPŠ v Praze, žákyně prof. B. Felcmana a doc. M. Vaňkové na VŠUP, členka Nového sdružení pražských umělců, Umělecké besedy

  • Pavel Mühlbauer

    Cesta I

    Položka č.: 8

    emulze, olej, plátno, 2017, 70 x 55 cm, sign. PD Mühlbauer, lišta, žák prof. J. Smetany

  • Jan Svoboda

    Podobnost (Diptych)

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    akryl, plátno, 2019, oba 45 x 30 cm, sign. zezadu Jan Svoboda

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • František Hodonský

    Čeření

    Položka č.: 6

    olej, sololit, 2017, 70,7 x 50,3 cm, sign. DU Hodonský, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID6652 Historie příhozu