Michaela Lesařová-Roubíčková
Zemětřesení
Položka č.: 275849Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2023 18:18
litografie, 1991, 14,5 x 13 cm, sign. PD Michaela 1991, č. 81/180, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Michaela Lesařová-Roubíčková
Haló
Položka č.: 268406Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:28
kombinovaná technika (suchá jehla, lept), 2000, 20,5 x 15 cm, sign. PD Michaela Lesařová- Roubíčková 2000, rám, č. 3/50, na zadní straně popsáno autorkou a autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)