Tereza Kučerová
(1964)
Únava
Položka č.: 278789Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2023 21:34
litografie, 37,5 x 48,7 cm, sign. PD Tezeza Kučerová, č. 50/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Tereza Kučerová
(1964)
Jeden za všechny
Položka č.: 274651Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2023 22:36
litografie, 32 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 14/60, pravý dolní a levý horní roh ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)