Tereza Kučerová

(1964)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Únava

    Položka č.: 278789

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2023 21:34

    litografie, 37,5 x 48,7 cm, sign. PD Tezeza Kučerová, č. 50/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Jeden za všechny

    Položka č.: 274651

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2023 22:36

    litografie, 32 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 14/60, pravý dolní a levý horní roh ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)