Jan Měšťan

(1939)

  • Jan Měšťan

    (1939)

    Okno

    Položka č.: 277730

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 16:21

    litografie, 1970, 37,7 x 25,3 cm, sign. PD JanMěšťan 1970, č. 2/16, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (historik umění, spisovatel, básník, profesor v oboru dějin, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. J. Nováka a A. Kybala na VŠUP v Praze, poté u A. Philippe na École des Bea…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)