Dagmar Černá

ilustrátorka, profesorka kreslení, modelování a dějin umění

  • Dagmar Černá

    Černé labutě na červeném pozadí

    Položka č.: 231462

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2019 14:10

    litografie, 58,3 x 38 cm, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Dagmar Černá

    Ptáček v rákosí

    Položka č.: 184565

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2019 14:10

    linoryt, 43,9 x 21 cm, sign. PD Dagmar Černá, při dolním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu