Petr Ptáček

  • Petr Ptáček

    Dvouplošník L 65

    Položka č.: 281023

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 16:02

    litografie, 2006, 14,5 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 22/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    Před závodem

    Položka č.: 278871

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 15:40

    litografie, 2005, 10,5 x 8,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 45/80, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    The chemists

    Položka č.: 278872

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:18

    litografie, 2004, 8,2 x 10,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2004, č. 19/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Petr Ptáček

    Good year

    Položka č.: 268340

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:45

    litografie, 2012, 22 x 39 cm, sign. PD Petr Ptáček 20112, rám, č. 52/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu