Aleš Lamr

  • Aleš Lamr

    Getsemanská zahrada

    Položka č.: 234544

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:01

    litografie, 1997, 71 x 55,5 cm, sig. PD A. Lamr 97, 58/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Aleš Lamr

    Duhová obloha v oranžové

    Položka č.: 230039

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:05

    akvarel, tuš, papír, 1992, 33 x 22,5 cm, monogr. DU A.L. 92, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu