Aleš Lamr

(1943-2024)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Posel

    Položka č.: 280123

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:49

    litografie, 1991, 72,5 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 50/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Prorok

    Položka č.: 280122

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:48

    litografie, 1991, 72,5 x 56,5 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 46/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Položka č.: 273862

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 13:52

    litografie, 1995, 27 x 19,2 cm, sign. PN A. Lamr 95, č. 36/55, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Zvíře

    Položka č.: 268444

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 09:26

    tuš, fix, papír, 1974, 30 x 21 cm, sign. NU A. Lamr 74, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Položka č.: 267655

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 18:41

    litografie, 1983, 29,6 x 21 cm, sign. NU A. Lamr 83, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Položka č.: 267654

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 18:40

    litografie, 29,6 x 21 cm, sign. NU A. Lamr, autorský tisk, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar