František Xaver Naske

(1884-1959)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Dívka s kytarou

    Položka č.: 217944

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 15:35

    litografie, 24,5 x 21,5 cm, značeno PD na kameni Fec. & lith. F. X. Naske a v tisku František X. Naske, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)