František Xaver Naske

(1884-1959)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Růžena Nasková P. F. 1933

    Položka č.: 237783

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:25

    dřevoryt, 1933, 18,4 x 11,6 cm, sign. LD Růžena Nasková a značeno PN N, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Dívka s kytarou

    Položka č.: 217944

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 15:35

    litografie, 24,5 x 21,5 cm, značeno PD na kameni Fec. & lith. F. X. Naske a v tisku František X. Naske, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)