Michaela Roubíčková - Lesařová

  • Michaela Roubíčková - Lesařová

    Večer končí ráno ve 2 hodiny

    Položka č.: 200002

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2018 12:05

    litografie, 1992, 28,5 x 21,7 cm, sign. PD Michaela 1992, pasparta, č. 23/200, Antikvariát Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu